Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Gran Premio d'Italia TIM

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    9.Bradl 10. Rossi 11. Bautista

    Rossi samo na startu da uspe da se izvuce iz ovog sendvica i bice dobro. Takodje se nadam da ce kao i na prosloj trci Dukatijevci i Tech trojke dobro startovati i kociti saobracaj dok se Rossi ne prikljuci a onda da gledamo ovu cetvoricu kako se bore za prvo mesto do kraja...

    Comment


    • #62
      Pogrešan izbor prednje gume, izašao je sa najmekšom prednjom na kraju i zbog toplije staze to nije izašlo na dobro... Dobro je što znaju šta je tačno uzrok i što nije nikakvo drastično pogrešno podešavanje u pitanju. Valja ispratiti WUP sutra da se vidi ko ima kakav tempo i kakav je tempo okoline u kojoj startuje...

      Comment


      • #63
        atomski mrav opet prvi e jedva cekam brno da ga gledam uzivo

        Comment


        • #64
          Originally posted by Vanja #66 View Post
          Pogrešan izbor prednje gume, izašao je sa najmekšom prednjom na kraju i zbog toplije staze to nije izašlo na dobro... Dobro je što znaju šta je tačno uzrok i što nije nikakvo drastično pogrešno podešavanje u pitanju. Valja ispratiti WUP sutra da se vidi ko ima kakav tempo i kakav je tempo okoline u kojoj startuje...
          Nikako nije bio u kadru ja sam prvo pomislio da mu je neko zasmetao posto ga ceo vikend neko prati,to ga je bas kostalo mislim da je mogo u prva 4.

          Comment


          • #65
            Katastrofalna greska sa pneumaticima , i to bas sada . Ja sam , neocekivano , sokiran . Sada bi i peto mesto bilo uspeh , jer su , pored Markeza , veoma brzi bili i Horhe i Dani . Ukoliko neko ne naredi ovima ispred da ga puste na startu .

            Comment


            • #66
              Nadam se da ce Rossi sutra da ispravi ovo. Jedan je Doktor
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • #67
                Originally posted by cavu View Post
                Nikako nije bio u kadru ja sam prvo pomislio da mu je neko zasmetao posto ga ceo vikend neko prati,to ga je bas kostalo mislim da je mogo u prva 4.
                On veruje da je mogao u prvi red, što mi deluje izvodivo obzirom da je za razliku od prošle godine sad izjednačen sa Lorenzom po pitanju kvalifikacija...

                Originally posted by Iggy Pop View Post
                Katastrofalna greska sa pneumaticima , i to bas sada . Ja sam , neocekivano , sokiran . Sada bi i peto mesto bilo uspeh , jer su , pored Markeza , veoma brzi bili i Horhe i Dani . Ukoliko neko ne naredi ovima ispred da ga puste na startu .
                Ko ne rizikuje, ne može da napreduje... Nekad prođe, nekad ne prođe.

                Comment


                • #68



                  SUPER SIC 58

                  I jedan sjajan video o LEGENDI MOTO GP

                  Last edited by dzoni gp; 31-05-14, 19:55.
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • #69
                    Kakav očajan potez Rossia. Pravi se pametan, i to ga je koštalo kvalifikacija danas. Kao što sam i napisao pre dve nedelje: Marquez nestaje u daljini a ostali se biju za ostale pozicije. Kada bi MM seo na Yamahu opet bi bio prvi bez dileme. Ludak!
                    Mislim da Rossi ne može do postolja na ovoj trci. Jeste kući ali teško nažalost.
                    Šta mislite, u kog će sada Bautista uleteti i izbaciti ga iz trke??

                    Comment


                    • #70
                      SUPER SIC 58 NEDOSTAJES NAM!

                      Comment


                      • #71
                        Kakva trka Sve pohvale za Lorenca koji se potrudio da pobrka Markeza ali ipak na kraju i nije uspio. Trka koja je vratila Moto GP, mislim u borbi za pobjedu. Svaka cast i DOci na 3. mjestu
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Maaaark!

                          Najbolja trka ove sezone. Mnooogo je lud MM...

                          Steta sto nije Vale uzeo.. JEdina steta
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • #73
                            Nije toliko MM superioran,koliko ta Honda jeste..nazalost..cinjenica da je decko fenomenalan vozac,ali i ovog puta je samo iskoristio potencijal motora koji ima..uostalom,na kraju to je sam i priznao nakon trke..fenomenalni Horhe ovog dana,steta sto ima problem sa samim sobom,bila bi to druga prica..Rossi je opet platio svoju gresku skupo,inace verujem da bi danas raspored na podijumu bio drugaciji..ono sto je po meni mnogo bitnije od svega danasnjeg vidjenog,a to je ,da se dominaciji Honde blizi kraj,u to sam apsolutno siguran,i to ce se videti u drugom delu sampionata.Rossi treba samo da zadrzi kakav-takav prikljucak za MM,i mislim da ce ovaj sampionat biti odlucen u poslednjoj trci..iskreno verujem u 10 titulu
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Rossini View Post
                              Nije toliko MM superioran,koliko ta Honda jeste..nazalost..cinjenica da je decko fenomenalan vozac,ali i ovog puta je samo iskoristio potencijal motora koji ima..uostalom,na kraju to je sam i priznao nakon trke..fenomenalni Horhe ovog dana,steta sto ima problem sa samim sobom,bila bi to druga prica..Rossi je opet platio svoju gresku skupo,inace verujem da bi danas raspored na podijumu bio drugaciji..ono sto je po meni mnogo bitnije od svega danasnjeg vidjenog,a to je ,da se dominaciji Honde blizi kraj,u to sam apsolutno siguran,i to ce se videti u drugom delu sampionata.Rossi treba samo da zadrzi kakav-takav prikljucak za MM,i mislim da ce ovaj sampionat biti odlucen u poslednjoj trci..iskreno verujem u 10 titulu
                              Nama on problema sa samim sobom (Lorenco) nego sa MMDecko je van serijski talenat....
                              sigpic

                              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Rossini View Post
                                Nije toliko MM superioran,koliko ta Honda jeste..nazalost..cinjenica da je decko fenomenalan vozac,ali i ovog puta je samo iskoristio potencijal motora koji ima..uostalom,na kraju to je sam i priznao nakon trke..fenomenalni Horhe ovog dana,steta sto ima problem sa samim sobom,bila bi to druga prica..Rossi je opet platio svoju gresku skupo,inace verujem da bi danas raspored na podijumu bio drugaciji..ono sto je po meni mnogo bitnije od svega danasnjeg vidjenog,a to je ,da se dominaciji Honde blizi kraj,u to sam apsolutno siguran,i to ce se videti u drugom delu sampionata.Rossi treba samo da zadrzi kakav-takav prikljucak za MM,i mislim da ce ovaj sampionat biti odlucen u poslednjoj trci..iskreno verujem u 10 titulu
                                Zasto si tako siguran da se blizi kraj?Ja verujem da ce on doci ali ne u smislu da ce Jamaha dominirati i ne tako brzo kao sto ti mislis.

                                Comment

                                Working...
                                X