Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa da im je Nba,ponudila utakmice koje ce da prenose i da ce biti vise prenosa,moracu da odgledam snimak,nisam sve uspeo da cujem,samo sam cuo ovo sto sam napisao...

    Comment


    • Originally posted by Vule_89 View Post
      Pa da im je Nba,ponudila utakmice koje ce da prenose i da ce biti vise prenosa,moracu da odgledam snimak,nisam sve uspeo da cujem,samo sam cuo ovo sto sam napisao...
      OK ;) Sve u svemu biće po koji prenos više u narednim rundama...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • ocekivao sam vise utakmica sedmicno u playoffu, kad ono jos manje... razocaran sam!

        Comment


        • Sto nema Majami?U programskoj semi je pisalo da ce biti..
          Last edited by Vule_89; 24-04-11, 18:40.

          Comment


          • Originally posted by James Naismith View Post
            ocekivao sam vise utakmica sedmicno u playoffu, kad ono jos manje... razocaran sam!

            Pa u prvoj rundi PO-a su smanjili na 1 tekmu nedeljno, da bi u sledecim rundama moglo 3, ja tako gledam na stvari .

            Ili ce u 2. rundi isto da bude 1 nedeljno, da bi se prenosila svaka utakmica u finalima konferencije . Pametni postupci od strane SK-a .
            Last edited by ЕлБиЏеј; 25-04-11, 08:45.

            Comment


            • Evo odgovora sa sajta.
              "alo ljudi zašto ste prestali da prenosite NBA - playoff šta se dešava, evo i danas nema??? Molim odgovor!"
              "Zato što "štedimo" prenose za šeste i sedme utakmice serija )) Biće mnogo utakmica, ne brinite"

              Comment


              • Koja je sledeca utakmica po rasporedu na SK?

                Comment


                • Verovatno peti mec Orlando - Atlanta (neka moja pretpostavka), a ako neka serija ode u 6 ili 7 meceva, to ce biti prenoseno 100%. ;)
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • E pa onda glasam za serije Portland-Dalas i LA-Nju Orleans,tu ce se sigurno igrati 6 mecevi....stvarno je greota da se to ne prenosi.
                    Last edited by Antic Miki; 25-04-11, 21:21.

                    Comment


                    • Kakvi crni Lejkersi bolje Memfis-SA.Ovi jos mogu da pobede bolje plasirani tim,a NO cak i da hoce ne moze.xD

                      Comment


                      • Pa dobili su vec 2 puta, zasto ne jos toliko?

                        Comment


                        • Nikada Lejkersi ne gube kada je rezultat 2:2.Prosle i pretprosle godine sam se nadao da ce da ispadnu al su uvek osvajali prsten.
                          Po meni je ta serija najdosadnija od ove cetiri kod kojih bi trebalo da bude seste utakmice(Dalas-Portland,Orlando-Atlanta i San Antonio-Memfis).I Lejkerse su vec prenosili, ako ce da prenose kraj bio bi red da prenose jednu od tri utakmice serija koje sam naveo u zagradi.
                          Iskreno pre bih zeleo da vidim kako Memfis eliminise jednog od favorita za osvajanje prstena nego kako ce se Lejkersi provuci protic NO.;)
                          Al dobro to sam samo ja u pitanju, ne znam da li vi(ostali) mislite slicno kao ja.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Nikada Lejkersi ne gube kada je rezultat 2:2.Prosle i pretprosle godine sam se nadao da ce da ispadnu al su uvek osvajali prsten.
                            Po meni je ta serija najdosadnija od ove cetiri kod kojih bi trebalo da bude seste utakmice(Dalas-Portland,Orlando-Atlanta i San Antonio-Memfis).I Lejkerse su vec prenosili, ako ce da prenose kraj bio bi red da prenose jednu od tri utakmice serija koje sam naveo u zagradi.
                            Iskreno pre bih zeleo da vidim kako Memfis eliminise jednog od favorita za osvajanje prstena nego kako ce se Lejkersi provuci protic NO.;)
                            Al dobro to sam samo ja u pitanju, ne znam da li vi(ostali) mislite slicno kao ja.
                            za sve postoji prvi put,jos ako cp3 bude raspolozen.....bice svasta po meni je to dosta zanimljivije od memfis-san antonio gotovo je izvesno da memfis prolazi

                            Comment


                            • Lakersi su se mucili prosle godine protiv OKC i pre dve protiv Houstona,bilo je 4-2,odnosno 4-3.Ali ove iako na prvi pogled imaju lakseg rivala ici ce teze,pogotovo ako prodju,a hoce verovatno.Bice svega protiv Dallasa ili Portlanda
                              sigpic

                              Comment


                              • Već su dali jedan meč Lakrs-Hornets u PO, bilo bi glupo opet njih a realno drugi mečevi su interesantniji. Ovamo Lakers-i 100% dobijaju sledeća 2 meča sa Hornets-ima dok Memphis-SA, Dallas-Portland su mnogo interesantniji...

                                Koji meč bude u nedelju uveče (u normalnom terminu za naše vreme) taj meč će se i prenositi. Ili u subotu...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X