Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sad i sere Mareja za sve pare
    OVAKO

    Comment


    • Gazi ga Nadal. Pjeske.
      sigpic

      Comment


      • VAMOS !!!

        #formula v1.1
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Odigrap čovjek jedan pristojan meč u pola godine, pa ga treba hvaliti, šta li

          Millot ga razbijao na AOu, izgubio set od Roberta, najgori igrač tvrdih podloga na svijetu mu uzeo set u Acapulcu, nije tamo mogao pasing da pogodi, Fabio protiv njega izgledao kao najstabilniji lik na svijetu, protiv Giralda uzeo velikih 5 gemova...

          I sad razbio Rafu s 5 vezanih gemova, a ovaj nije igrao...pa treba hvaliti neku maestralnu igru, koje nema

          Niko sretniji od mene da se momak vrati u formu u kojoj je bio...ali to još uvijek nije slučaj

          Comment


          • ипак је то био само рођендански поклон...

            неможе Рафа да буде толико лош да изгуби од овог скота...
            Last edited by Žika; 16-05-14, 21:20.
            sigpic

            Comment


            • Ovo moze biti jedan od najboljih meceva ove sezone
              Come on Vamos!

              Comment


              • Nadal sad prosjecno udara loptu za svoje standarde, a Endi ne moze ni do poena
                #pjeske #taktika
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by SonjaFan View Post
                  Ovo moze biti jedan od najboljih meceva ove sezone
                  Come on Vamos!
                  Sonja, reci da se salis.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Sonja troluje
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sonja se moza i sali, Visko niposto. Ono sto su igrali danas Novak i David je jedno 1 000 000 bolji tenis bio.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Sonja se moza i sali, Visko niposto. Ono sto su igrali danas Novak i David je jedno 1 000 000 bolji tenis bio.
                        Smor, ovo mi je mnogo bolje

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Odigrap čovjek jedan pristojan meč u pola godine, pa ga treba hvaliti, šta li

                          Millot ga razbijao na AOu, izgubio set od Roberta, najgori igrač tvrdih podloga na svijetu mu uzeo set u Acapulcu, nije tamo mogao pasing da pogodi, Fabio protiv njega izgledao kao najstabilniji lik na svijetu, protiv Giralda uzeo velikih 5 gemova...

                          I sad razbio Rafu s 5 vezanih gemova, a ovaj nije igrao...pa treba hvaliti neku maestralnu igru, koje nema

                          Niko sretniji od mene da se momak vrati u formu u kojoj je bio...ali to još uvijek nije slučaj

                          Ja ti opet kazem mislim da smo svi shvatili da je zestoko zahrdjao i da ne moras ponoviti po 600 put.

                          Rafa pa ti nisi normalan ako hoces u finale sa ovakvom igrom

                          Comment


                          • овај сет ће бити кромпир.. и то крупан!
                            sigpic

                            Comment


                            • Nadal poceo da udara malo bolje, ali jos je to mizerno i ispod svake standarde, i Marej ne moze poen da uzme, eto koliko je dobar Endi.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Koliko ce Skot uzeti gemova do kraja: 0, 1, 2, 3 ili 4?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X