Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2014 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Зезање...
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Comment


      • Џои Дорси две године у Хјустону. По милионче годишње.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Izgleda da Hjuston dovodi i Papanikolaua.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Урош94 View Post


            Зезање...
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Вој:
              Free agent Trevor Booker, Utah reach agreement on a two-year, nearly $10m deal.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Memfis i Portland mi se u ovom trenutku cine ozbiljnijim ekipama od Hjustona i deluje mi da ce da budu ispred njih na kraju regularne sezone sudeci po FA.Videcemo da li sam bio u pravu, ali od njih ocekujem da budu 4/5 na Zapadu.

                Cudno mi je to sto nema nista novo u vezi Bledsoa.Sad se bas mislim ko bi njemu mogao da ponudi MAX i sem autsajdera niko mi drugi ne pada na pamet za koje cisto sumnjam da ce da pokusaju.

                Samo cekam da izadje vest da ce Nelson da potpise za Hjuston.

                Comment


                • As implied by Dwyane Wade's tweet, his new deal with Heat has been finalized and he expects to sign as soon as today, sources told ESPN
                  He's a Heat for LIFE.
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Memfis i Portland mi se u ovom trenutku cine ozbiljnijim ekipama od Hjustona i deluje mi da ce da budu ispred njih na kraju regularne sezone sudeci po FA.Videcemo da li sam bio u pravu, ali od njih ocekujem da budu 4/5 na Zapadu.

                    Cudno mi je to sto nema nista novo u vezi Bledsoa.Sad se bas mislim ko bi njemu mogao da ponudi MAX i sem autsajdera niko mi drugi ne pada na pamet za koje cisto sumnjam da ce da pokusaju.

                    Samo cekam da izadje vest da ce Nelson da potpise za Hjuston.
                    Za 3/4 mjesto ce biti klanica na zapadnoj konferenciji. Portland, Hjuston, Klipersi, Memfis, Voriorsi i Dalas. Bas tesko za prognozirati.

                    Ljuba
                    Kris Humphries has agreed to a three-year, $13M deal with Washington, league source tells Yahoo Sports. Team option on third year.
                    sigpic

                    Comment


                    • Fala palcu.
                      sigpic

                      Comment


                      • AP reporting Wade will take 2-year deal with 2nd year option with Heat, which would give him flexibility & possible raise next year.

                        D-Wade on course to play full Miami career w/o ever being top-paid player on any Heat team (E.Jones, Shaq, Marion, J.O'Neal, LeBron, Bosh)
                        Last edited by jevta1992; 15-07-14, 20:37.
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Bulls say goodbye to Carlos Boozer. Have used amnesty provision. Teams will be able bid for him.
                          Ode i on. Ocekivano.
                          sigpic

                          Comment


                          • OFFICIAL: The Miami HEAT have resigned G Dwyane Wade.
                            “Dwyane has been the franchise cornerstone for this team since the day he arrived 11 years ago. He has shown his commitment to the HEAT many times over the course of his career and has always been willing to sacrifice in order to help build this team into a champion. This time is no different. I am ecstatic to have him back in the fold and I am confident that Dwyane, as always, will be leading this team as we look to contend for NBA Championships.” - Pat Riley
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Ode i on. Ocekivano.
                              Tačno gledam sad da ga Lakersi dovode

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Tačno gledam sad da ga Lakersi dovode
                                Mislim da ste vi iznad cap-a, tesko da mozete da ga dovedete. Vece su sanse onima koji nisu preko cap-a da ga dovedu.
                                EDIT: Ipak imaju Lejkersi mjesta da ga dovedu, sad provjerih. Bio sam ubijedjen da su oni prekoracili 63M u platama.
                                Last edited by Reise; 15-07-14, 22:19.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X