Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne znam za vas,ali ja cu nocas zaspati na
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Drezik View Post
      Cal slomio ruku
      eeeeeekale baksuzeon ne prestaje da pada....
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • Ne znam vise. Kad je bio u ducatiju kukali smo na ducati. Lorenzo kao da je namerno pogresio ne lic mi ovo na njega. Sad mi je prvi put krivo sto Stoner nije tuu da vozi ovu Hondu umesto Pedrose, decko leti iz ekipe sto pre ode to bolje. Toliko je los da je muka za gledanje. P od coveka. Nije ni jednom napao Marqueza.
        Samo da se Lorenzo vrati u formu(ako ga uopste interesuje) pa da Marquez oseti konkurenciju, inace niko drugi mu me moze nista. Daj Boze da gresim.

        Comment


        • Originally posted by cavu View Post
          Prvo sto sam pomislio da je janone napravio neki glup manevar i uspeo da izpaci rosija ali vidim da nije to...
          hahahahaha feeeeenooooomeeeenaaaalnoooo ubedljiiiiivoooo majstorrrrrskiiiiiiii domaci zadatak zadat neznalicama ) oujeeea...cal nadam se da je ok,bautista me razocarao.. -.- yamaha losa,losa.

          Comment


          • Niko od njih nije neznalica. Sve su to momci sa velikim srcem i puno hrabrosti. Neki su mentalno jaci i imaju bolji stil, efikasniji al svakako svi su majstori svog zanata.
            Last edited by Cassius Clay; 13-04-14, 21:14.

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Niko od njih nije neznalica. Sve su to momci sa velikim srcem i puno hrabrosti. Neki su mentalno jaci i imaju bolji stil, efikasniji al svakako svi su majstori svog zanata.
              samo da obidje rosija po svemu nista vise ne trazim. )

              Comment


              • moze neko da mi posalje link da pogledam reprizu trke?

                Comment


                • Originally posted by boss91 View Post
                  samo da obidje rosija po svemu nista vise ne trazim. )
                  Sto je naravno nemoguce, jer je Rossi jedan. Mozda, ali i to vrli tesko, ga sustigne po rezultatima. Nikad ne moze biti kao Rossi niti treba da bude. Sto ga vise poredite sa doktorom sve vise je odbojan i antipatican. Rekoh, prvo Jorgea neka stigne, za pocetak.

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    Sto je naravno nemoguce, jer je Rossi jedan. Mozda, ali i to vrli tesko, ga sustigne po rezultatima. Nikad ne moze biti kao Rossi niti treba da bude. Sto ga vise poredite sa doktorom sve vise je odbojan i antipatican. Rekoh, prvo Jorgea neka stigne, za pocetak.

                    Comment


                    • zanima me stali ce yamaha preduzeti posle ovakvog rezultata vec dugo kaskaju za hondom

                      Comment


                      • Gledam jadnog Pedrosu na konferenciji, dusa mu u nosu, a zavrsio 4 sekunde iza timskog kolege. Lorencu se smrklo jos na startu. Ostale da ne spominjem. Nisam fan Vinjalesa, ali navijacu da osvoji titulu i ne gubi vreme u moto2, vec sledece godine na crtnu MM. Inace bice dosta ovakvih trka.

                        A neko napisa Sajks dosadan

                        Comment


                        • i jos jedno nagradno pitanje
                          zasto lorenzo prevremeno startuje?? da bi bio prvi makar i pola kruga
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Originally posted by miha92 View Post
                            i jos jedno nagradno pitanje
                            zasto lorenzo prevremeno startuje?? da bi bio prvi makar i pola kruga
                            Makar na trenutak se podsetio kako je biti prvi

                            Comment


                            • salu na stranu da dam svoj doprinos konstruktivnoj raspravi..za pocetak ono po cemu ce se pamtiti trka-greska lorenza,pocetnicka,ocigledno u zelji da pobegne popusta koncentracija,rade zivci i eto..marquez ocekivano,ne bi tu mogao mnogo lorenzo ali bilo bi zanimljivije..pedrosa kao i uvek sad je drugi u sampionatu ali cemu to,kad sve vise zaostaje..dovi steta za kala,steta za rosija,videlo se na pocetku ono sto cekamo dugo..bautista standard,sreca pa nikog nije bilo blizu

                              edit: marquez rece da je hteo da zabavi familiju i mehanicare na kraju..lud covek sumnje nema
                              Last edited by miha92; 13-04-14, 23:40.
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Oficijelni podaci govore da je Rossi oštetio prednju gumu sa desne strane dobrano nakon nekoliko krugova.
                                Last edited by Nikoletina; 14-04-14, 06:35.
                                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                                Comment

                                Working...
                                X