Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cavu View Post
    u cemu je stvar?
    kako je uspeo da unisti ovako prednju gumu u samo nekoliko krugova?
    Mnogi su imali problema sa desnom stranom, ali on je imao izrazite probleme sa gumom. To je bila tvrđa mešavina za prednju gumu, inače, tako da tvrđe i jače nije moglo. Mislim da je ta guma loše napravljena (dese se greške pri vulkanizaciji u fabrici, malo odstupanje je dovoljno da se dosta toga izmeni), svi ostali su doživeli problem kad su prešli bar 3 puta više krugova od njega...

    Originally posted by KERSDRS View Post
    Bravo za zafrikanciju. Sad mi je krivo sto nije pao. Prebrzo ti motori idu, kostace ga nekad ovo, ne daj Boze. I najvecim majstorima i profesionalcima se moze desiti. Sprdao bi se ovako i Rossi da mu nije Sic poginuo pred ocima..Verovatno sto si stariji sve teze uzimas neke manevre i sve manje rizikujes jer tada shvatis koja si luda bio. Rossi od smrti Simoncelija vise nije isti
    On je sa 22 godine pokazao prst Biaggiu u sred krivine u Japanu 2001...
    Last edited by Vanja #66; 14-04-14, 20:06.

    Comment


    • Mora da ove gume imaju rok trajanja. Upotrebljivo do Decembra 2013... Salu na stranu ocigledno je bio falicni primerak gume jer su i drugi vozili sa istim pa nisu toliko unistili cak je i Rossi rekao da su na warm up vozili sa prethodno koriscenom gumom 16 kruga i da su vremena bila zadovoljvajuca. A i Bridzeston bi trebao da se ponasa ozbiljnije a ne da ispunjava zelje jednom placljivku. Videli smo prosle godine u F1 sta se radilo sa gumama i dokle je to dovelo...

      Comment


      • U F1 gume igraju mnogo vecu ulogu. Marquez neka bude lud, samo da ne ugrozi sebe i druge vozace a ostalo kako mu se prohte, nista drugo ne mogu da zamerim.

        Comment


        • Originally posted by KERSDRS View Post
          Cekaj, objasni mi poentu njegovog poteza?
          ko zna sta sve oni jos umeju sa motorom,mislis da je on lud da ispusti 25 poena..uostalom kad mu se moze..
          MESSI 10

          Comment


          • ko ne plati na mostu plati na cupriji, nadam se da ce mu se obiti o glavu kada bude najpotrebnije, u eventualnoj borbi za titulu gde je svaki bod bitan

            jeste imam dvostruke arsine, i Doktor je svasta radio i bilo mi je interesantno, ovo nije jer mi je mm mnogo antipatican, gotovo kao Fetel
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • “The race was a little quiet so in the last corner I make a little excitement for my mechanics! But we are very happy with 25 points. The next races will be a little bit different. This is one of my favourite tracks so this victory was a little bit easier maybe.”

              Upareno sa KERSDRS-ovim videom... Klasicno tele od deteta...

              Comment


              • Originally posted by tantuz View Post
                ... Klasicno tele od deteta...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                  ko ne plati na mostu plati na cupriji, nadam se da ce mu se obiti o glavu kada bude najpotrebnije, u eventualnoj borbi za titulu gde je svaki bod bitan

                  jeste imam dvostruke arsine, i Doktor je svasta radio i bilo mi je interesantno, ovo nije jer mi je mm mnogo antipatican, gotovo kao Fetel
                  i samo zato sto ti je antipatican nadas se da ce mu se obiti u glavu,sta nadas se da padne kad se bude odlucivala titula,ispravi me ako sam pogresno razumeo,ne verujem sta citam..
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Pitanje je vremena kada ce mali retard zavrsiti u pesku pored staze, nadamo se svi sa sto manjim povredama. Antipatican bez harizme pa ljudi on nije ni 0,000001% Rosija niti ce ikada biti!!

                    Comment


                    • Umalo da zaboravim navedite mi jednog vozaca koji nije imao tezak period padovi,lomovi,lose ekipe.....e ovaj mali ljigavac to nije imao, uvek vrhunska ekipa uvek motor 100% bez ozbiljnih problema a izaziva sudbinu kao da inpresionira ekipu bolid klasican a osecam da se usrao u zadnjoj krivini!!!
                      Last edited by meca; 15-04-14, 08:22.

                      Comment


                      • Originally posted by meca View Post
                        Umalo da zaboravim navedite mi jednog vozaca koji nije imao tezak period padovi,lomovi,lose ekipe.....e ovaj mali ljigavac to nije imao, uvek vrhunska ekipa uvek motor 100% bez ozbiljnih problema a izaziva sudbinu kao da inpresionira ekipu bolid klasican a osecam da se usrao u zadnjoj krivini!!!
                        aj prvo pogledaj malo nesto pa onda pisi,navescu ti jedan primer : silverston prosle godine,u warm up-u pada,povredi rame i vozi vrlo konkurentno..nema harizmu,pa cujes li ti sebe..ko ima,lorenzo sa onim facama i kukanjem..
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Kao sto covek rece, podseca na Fetela. Mali je majstor bez dalje rasprave, svaka njemu cast, vozi isti motor kao Pedrosa i vec ga je znatno bolji.
                          Al bukvalno nikada nije imao tezak period, od kako znam za njega favorizovan je maksimalno. Sav mi je kao robot, dodje, pobedi i cao(Svaka mu cast, to je i poenta).Cak je i Lorenzo vise simpatican na svok ljigav nacin.
                          Definitivno decko treba posle nekog vremena da ode iz te honde.
                          Imace i on teskih perioda, ne postoji vozac koji ih nije imao. Ne bi me cudilo da se to desi uskoro, onakva zajebancija kosta.
                          Ili ga volis ili ga ne volia ali opet da napomenem da su njegove vozacke sposobnosti neverovatne. Ne umanjujem njegov uspeh.
                          Last edited by Cassius Clay; 15-04-14, 08:42.

                          Comment


                          • Originally posted by KERSDRS View Post
                            Al bukvalno nikada nije imao tezak period,
                            Imace i on teskih perioda, ne postoji vozac koji ih nije imao.
                            pa sta je lom noge ako nije tezak period,e sad jedino ako je trebao da tempira pa negde kad konkurentima odgovara da je slomi,ne razumem
                            MESSI 10

                            Comment


                            • Mislim rezultataki tezak, a ekipa ne moze da mu pomogne mnogo. Neki momenat gde nema idealne uslove. Al polako bice vremena i za to. Osecam da ce preci u Ducati ako se ovi poboljsajj kroz 4-5 godina, da bi uzeo titulu i da bude cao doktore, vidi sta ja mogu hahahahah

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post
                                Mislim rezultataki tezak, a ekipa ne moze da mu pomogne mnogo. Neki momenat gde nema idealne uslove. Al polako bice vremena i za to. Osecam da ce preci u Ducati ako se ovi poboljsajj kroz 4-5 godina, da bi uzeo titulu i da bude cao doktore, vidi sta ja mogu hahahahah
                                ne dozvoljava on rezultatsku neizvesnost
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X