Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Role ga ugasio
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Johnny View Post
      Roleteve najvece sanse za GS su na Vimbldonu, tesko da on moze vise da izdrzi dve nedelje best of 5, bas tesko.
      A zasto tako mislis?
      Zaboravi na proslu godinu, kad je Role imao problema sa fizickom spremom?

      Sent from my HTC, posto mi se moze
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • И шта је ту Гаске крив? Фед је истрчао и одиграо екста поене.. мора да је Гаске сада убијен у појам..
        sigpic

        Comment


        • Drzite se teme, otprilike svi smo svesni dokle moze Federer. Zato bez smaranja

          Ovaj Gasquet od 2007. je odigrao mozda par meceva a da je pritom bio u iole fizicki spreman.

          Comment


          • Originally posted by SonjaFan View Post
            Da li neko broji Gaskeove homerune
            Ajde Fed resi to sto pre, dosadno
            To je rezultat lose kretanje, a rezultat lose kretanje je losa fizicka priprema. Smenio sam kanal, gledam Raonica i Bekera, muka mi je da gledam raspalog Gaskea, a mislio sam da ce biti soliden mec za neutralce.
            OVAKO

            Comment


            • Danas RF odličan, ali treba biti realan: On nema više igru i kontinuitet kojim može osvojiti GS turnir.

              Comment


              • Ma sve je do Gaskea, posebno Roletov bh dtl

                Sent from my HTC, posto mi se moze
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • i sa 4 banke on pješke može do SFa ovakvih turnira

                  Comment


                  • Гаске оде пешке у свлачионицу...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      A zasto tako mislis?
                      Zaboravi na proslu godinu, kad je Role imao problema sa fizickom spremom?

                      Sent from my HTC, posto mi se moze
                      Nisam, ali tesko da on moze da predje preko Novaka i Nadala\Mareja do titule u best of 5, najvece sanse za to su mu na Vimbldonu. I naravno najvece sanse za GS su ako mu se poklopi da mora samo preko jednog (najbolje ne preko Nadala) da dodje do titule.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        A zasto tako mislis?
                        Zaboravi na proslu godinu, kad je Role imao problema sa fizickom spremom?

                        Sent from my HTC, posto mi se moze
                        Fed je imao problema sa kicmom, ne sa fizickom spremom, tj. probleme sa kicmom su bili uzrok za slabo treniranje i malo losija fizicka sprema. Sad nema te probleme, odradio je covjek maksimalno off season i evo ga leti po terenu, igra bas lepo.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          To je rezultat lose kretanje, a rezultat lose kretanje je losa fizicka priprema. Smenio sam kanal, gledam Raonica i Bekera, muka mi je da gledam raspalog Gaskea, a mislio sam da ce biti soliden mec za neutralce.

                          Ja sam ocekivala da ce biti #pjeske za Feda...ne moze Gaske da namuci top igraca, imati njega u zrebu je poklon
                          Konacno kraj, da gledam Milosa na TV-u

                          Comment


                          • Odoh da gledam iz kauca, ko covek, bes stream-ove i ostale gluposti, sta puste ovi nasi to cu gledati, aj laku noc svima zelim, uzivajte ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Kako diskonektovanje
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Gaske ce uvek ostati veciti talenat, nista vise od toga.

                                Role pjesaka.

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X