Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda Bodo zna nesto sto mi ne znamo. Favorizovanje dva igraca koji zavise od servisa na sporom betonu zvuci nelogicno.
    Drugi par je realan
    sigpic

    Comment


    • Od kvalifikanata za sad prosli: Mathieu, De Bakker, Golubev, Wang, Jaziri , Lacko, Bogomolov.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Nece u sf ni Federer ni Ferer, vrlo moguce ni Djokovic...Federer je vec previse igrao a ceka ga DC, ovde je dosao zbog Moet-a i testiranja sa Wilsonom, vrlo verovatno. Licno bi mi bilo iznenadjenje da ide ovde daleko, mislim da nema neke ambicije u Majamiju. Djokovic vec misli na sljaku tako da bi Gulbis mogao daleko kao i Dimitrov...Rafa je mislima vec na sljaci sigurno...tako da.......
        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

        Comment


        • Jel postoji neko obrazlozenje od njegove strane za ovakvu prognozu?
          Meni je od svega ovoga samo Djokovic realno. Ja Raonica ne mogu zamisliti u polufinalu, pa ni Cilica. Ferera da pod uslovom da je igrao IW, ovako ipak je izvesno vreme van terena. O Nadalu se zasada ne osudjujem reci bilo sto, dok ga ne vidim.

          Comment


          • Rafa ide po titulu ovdje
            OVAKO

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Rafa ide po titulu ovdje
              Samo je pitanje mogu li udarci ispratiti njegovu zelju?

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Samo je pitanje mogu li udarci ispratiti njegovu zelju?
                Ispratice Dino, vjeruj Ove godine idemo po one titule koje nam fale, ja vec sam proknizio 1000 poena.
                OVAKO

                Comment


                • Stefan
                  Brzo si ti zaboravio Dolga

                  pecaros x Stefan- Ko je bolji knjigovođa

                  Comment


                  • Vreme je da Rafa proigra
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Sta ima da pamtim Dolgo, bilo proslo
                      Idemo da osvojimo ono stam nedostaje
                      OVAKO

                      Comment


                      • I mene bogami zanima hoce li Rafa najzad proigrati... Ako bude bar u pristojnoj formi mora uz ovaj zreb dogurati do polufinala. A ni tamo ne znam ko bi mogao da ga pobedi
                        Druga polovina zreba ce biti mnogo zanimljivija.

                        Comment


                        • A zna li se sta za Delpa? Igra ili ne igra?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Koliko sam ja procitala, znace se tek u petak
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Uncle Toni dosao u Miami, nema vise zezanja, "bole me ledja, nemam motiv, ne igra mi se". Mora sada ozbiljno.

                              Comment


                              • Cim Toni dosado nemamo brige, naredice on kocke. Vreme, svucene gace, termine, i ostale rabote su zavrsena rabota, namjestice to uncle Toni
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X