Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Stefan-kobe broj postova na forumu nije nikakav pokazatelj "sportskog staža".
    Pratim tenis recimo od vremena Lendl-Becker.
    Sada, što se Nadala tiče, grize on protiv svakoga na terenu, ali toliki broj "stisnutih pesnica" u prvim rundama, u mečevima bez svake rezultatske neizvjesnosti, obično smo viđali u sezonama u kojima se Nadal povlačio.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post


      kada bi čovek prihvatio da su drugi ljudi drugačiji od njega i da ono što on sam radi nije uvek ispravno i jedino pravedno.. ovaj svet bi bio mnogo lepši... i lakši za življenje...

      i pazi na rečnik malo...
      AAAA, jbt. lakse malo zujace mi u glavi pet dana %%/$($&$&$(#) -


      Originally posted by proudNolee View Post
      Zašto je ispao magarac što nije htjeo da se bespotrebno vodi rasprava oko poena, svakako je Robredo odmah napravio duplu tako da je pravda zadovoljena!
      Zato sto je izgubio poen koji bi se inace ponovio, i imao bi sansu da ga osvoji
      Last edited by Sandugp; 25-03-14, 17:59.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Petra View Post
        Masa i petra igraju, da li su lepi i Grisa na tribinama
        Bio bi uzbudljiv mec, obe motivisane
        Lepi jeste
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • проводаџијо, упознај човака, оће да га води на кафу...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by forum1nick View Post
            @Stefan-kobe broj postova na forumu nije nikakav pokazatelj "sportskog staža".
            Pratim tenis recimo od vremena Lendl-Becker.
            Sada, što se Nadala tiče, grize on protiv svakoga na terenu, ali toliki broj "stisnutih pesnica" u prvim rundama, u mečevima bez svake rezultatske neizvjesnosti, obično smo viđali u sezonama u kojima se Nadal povlačio.
            Nisam mislio na forumske postove, nego da pratis dovoljno vreme tenis i da znas kakav je igrac Nadal. Znaci ironicno je bilo
            E sad, ocito tebe ti je to cudno, to je tvoje mislenje, meni nije nikako cudno jer Rafa je uvek takav, pamtim prosle godine protiv Stakhovskog u Dejvis Kupa, lik vodio 6-0 6-0 i izervirao se kad je napravio gresku, a vamosirao na sledeci poen kad je napravio viner. Meni ne smeta, neka on osvaja titule pa ako hoce neka vamosira i po kuci.
            OVAKO

            Comment


            • Лепи Гиша и лепи Раде се млате на трибинама....
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                1. Ne vredjaj ga, nisu ti potrebne takve reci!
                2. Zasto je on pickica, objasni mi to?
                3. Nije bila poenta kakav je on nadvor od teren ili sta god, nego zasto on vamosirao sa Istominom
                4. Objasni mi, znas ga ti u real life? Nisam znao, mozes da me upoznas sa njega, bio bi ti zahvalan
                Izvini nisam ranije video post, pa ti ne odgovorih, slab sam sa vremenom ali ajde.
                To sto sam ga vredjao meni na dusu, i pokazatelj je iskljucivo moje kulture i vaspitanja, tako da Nadalu SIGURNO nema sta da skodi.
                .................................................. .................................................. .............................
                Nebitno je sta je bila poenta, bitno je ono sto sam ja napisao, a to je da mu ova pobeda dosta znaci i da ovkva pobeda moze da mu okrene sezonu, koju je solidno zapoceo, ali ne i najbolje...
                I ne znam ga u rel life, tako da ti propade DATE ... jbg sta da se radi bice prilike , valjda ...
                Last edited by miloolja; 25-03-14, 18:13.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Nisikori mora ovo da dobije, uzasan je David danas.
                  OVAKO

                  Comment


                  • и ја мислим да је Рафа миш кад га неко стисне, уместо храбро да тада гине и бодри себе... он се бодри кад је 6/0 ? без везе му је то... бодри се кад те неко деље, а не он подвије реп као оно...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Nisikori mora ovo da dobije, uzasan je David danas.
                      Ne moze, ovaj smara, vraca lopte i Nisi na kraju pogresi

                      Comment


                      • Daj bre Kei nemoj sad da propustas priliku

                        EDIT:

                        Comment


                        • Originally posted by Zika View Post
                          Лепи Гиша и лепи Раде се млате на трибинама....
                          Na terenu se i one mlate
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Izvini nisam ranije video post, pa ti ne odgovorih, slab sam sa vremenom ali ajde.
                            To sto sam ga vredjao meni na dusu, i pokazatelj je iskljucivo moje kulture i vaspitanja, tako da Nadalu SIGURNO nema sta da skodi.
                            .................................................. .................................................. ..................
                            Nebitno je sta je bila poenta, bitno je ono sto sam ja napisao, a to je da mu ova pobeda dosta znaci i da ovkva pobeda moze da mu okrene sezonu, koju je solidno zapoceo, ali ne i najbolje...
                            I ne znam ga u rel life, tako da ti propade DATE ... jbg sta da se radi bice prilike , valjda ...
                            Ipak bi bilo dobro obrazložiti ovakve tvrdnje, a na skoro svakom drugom forumu bi bio ozbiljno upozoren, pa vjerovatno i ovdje kada neko nadležan pročita tvoje kvalifikacije na račun jednog od najboljih sportista današnjice, a i šire.
                            Last edited by miloolja; 25-03-14, 18:12.

                            Comment


                            • таман помислим овај бољи, а он упрска, онда помислим да је други бољи и онда и тај упрска, више не знам ко овај меч може да добије???
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Zika View Post
                                таман помислим овај бољи, а он упрска, онда помислим да је други бољи и онда и тај упрска, више не знам ко овај меч може да добије???
                                Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X