Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da ce Korac biti jos bolji u komentarisanju u finalu na 200 metara ako budu i Bolt i Getlin u njoj.Lagano prosli obojica do polufinala.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Niko da cestita Tuki, tempirao dan da sagledam lika, red je, vazno je sto je uzeo medalju, da sav ovaj trud i tenzija oko njega ne propadnu radi pritiska, vjerujem da je bio opusteni mogao i bolje, ali medalja na SP je zlatnog sjaja, pa bila i bronza ;)


      Znate li šta radi Amel Tuka kada zakasni na autobus? Čeka ga na sljedećoj stanici. xD
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Hahhaha kakav uvod Koraca u skok sa motkom kod zena,naravno samo Isinbajeva
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Niko da cestita Tuki, tempirao dan da sagledam lika, red je, vazno je sto je uzeo medalju, da sav ovaj trud i tenzija oko njega ne propadnu radi pritiska, vjerujem da je bio opusteni mogao i bolje, ali medalja na SP je zlatnog sjaja, pa bila i bronza ;)


          Znate li šta radi Amel Tuka kada zakasni na autobus? Čeka ga na sljedećoj stanici. xD
          Изнервирао ме лик прилично. Комотно је могао да буде други, можда и први, него због распале тактике он трећи заврши...
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment




          • Ima 19 godina i svjetski prvak u maratonu.
            Last edited by Tarantula®; 26-08-15, 23:06.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              [ATTACH=CONFIG]13965[/ATTACH]

              Ima 19 godina i svjetski prvak u maratonu.
              Hahah 19 godina?

              Sutra finale na 200 m ponovo Getlin vs Bolt i naravno ludi Dusko Korac.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Tako je, 19 godina, novembar 1995.
                Finale na 200 m za muškarce počinje 14:55 po našem vremenu.
                Finale na 400 m za žene počinje u 14:40.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Daj bre ja sam rodjen u novembru 95' izgledam 3 puta mladje od njega
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ovaj dodje sin onom liku iz Lacija.

                    Comment


                    • Ивана Шпановић националним рекордом до финала у Пекингу

                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Sada je vreme da ih izdominira, hajmo Ivanice derii ih!

                        Comment


                        • Je l' moze neko da mi kaze sta je sa onom Semenjom sto je kao zenska a lici na musko ili tako nesto?
                          Nadam se da ce Ivana da uzme medalju.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Comment


                            • Nevjerovatan je 19.55

                              Comment


                              • Kako je Bolt isprasio Getlina na 200 metara,bravo majstore!!!
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X