Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast za Amela Tuku i naravno za nasu Ivanu na danasnjim rezultatima, samo neka podizu formu za ono glavno u avgustu

    Imao sam prilike da ga pratim u Kragujevcu prosle godine u finalu prvenstva Srbije, izuzetan sportista i neverovatno posvecen atletici. Nadam se da ce i ove sezone da nastupa za Radnicki

    Comment


    • Ne znam da li je covek pozajmljen ili je dosao za stalno ali svaka cast na dovodjenju komentatora. Evo prenosi "DL - London".
      Na zalost ne znam ime coveka...
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Ne znam ni ja kako se zove ali odlicno radi prenose, ne davi previse i razume se dobro u ono sto prenosi. Na SK prenosi italijansku odbojku vec godinama.

        Juce losi vremesnki uslovi u Londonu, nije bilo nekih vrhunskih ostvarenja, Mo Farah postavio najbolje vreme u svetu ove godine na 3000m, Bolt trcao 9.87 na 100 metara, cini se da ima jos rezerve kod njega ali kako stvari stoje na svetskom prvenstvu nece da bude bas preveliki favorit za zlato na 100m.

        Comment


        • Je l ima negde da se gleda prvi dan odloženo?
          I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

          sigpic

          Comment


          • https://www.youtube.com/channel/UCK5...eGh-Ch1db4OaZg

            Ali moraš da instaliraš neki adon za zaobilaženje geoblokade, pošto nije moguće gledanje u Srbiji

            Comment


            • Uh muka mi je od tih programčića i adončića - koji, što je najbolje, ne funkcionišu za sve zemlje - što naravno ukapiraš nakon što potrošiš sate na štelovanje...
              I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

              sigpic

              Comment


              • Ala je Korac danas nagrdio Getlina,kaze:"Uz duzno postovanje onaj ko je 2 puta pao na dopingu i vratio se,pasce i 3. put",a onda je navijao za Bolta svim srcem kao da je Srbin.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Probaj sa ovim http://hola.org/

                  Comment


                  • U 15:15 finale, gazi Getlin za sad. Tu su svi, Bolt, Getlin, Gej, Pauel.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cak 3 atleticara su imala 9.99 i svi su prosli dalje.
                      Nadam se da ce pobediti Bolt,ne volim onog Getlina nikako.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Getlin je cudoviste. Bice Bolt maksimalno fokusiran i naostren, ali je Getlin ovoga puta previse dobar, a nema probleme sa pritiskom kao Asafa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bolt dozira iskusno, cuva se za finale!
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Getlin doping man...
                            Bolt ce da iskida u finalu,Asafa i Gay za 3. mesto,samo je bitno da dobro startuje Bolt,danas je zamalo pao i na krjau prvi stigao,zver.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Asmir Kolašinac završio sedmi u finalu..

                              Comment


                              • Trci ovaj Tuka za sve pare bome
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X