Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Garantujem da je Kim bio na stazi da bi za pobjedu dovoljno bilo 10.05 i da bi on bio taj.

    Ali najjace usi ima

    sigpic

    Comment


    • Bolt bi se sapleo na 80om metru.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Svi bi oni stigli do cilja nekako ali ne bolje od njega, vjerovatno bi bio u prvoj ili drugoj stazi.

        Ashmeade tek 23 godine i ovakav aerodinamicki potencijal. Velika prednost za buducnost.
        sigpic

        Comment


        • Pa na 23 si na sprinterskom maksu, mozda do 25 od slucaja do slucaja. Nisi u tim godinama mlad, naproti, to ti je peak.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ma sprdam se jbt, zbog usiju

            Aj sad ozbiljno. Gledaj Getlina kako trci u tridesetim, Bolta ako zaobidju povrede vjerujem da ce biti ovaj nivo za 5-6 godina.
            sigpic

            Comment


            • Meni to nije prirodno, bas sam pricao o tome sa jednim trenerom. On mi je objasnio da sa 22-25 imas maksimalni aerobni potencijal, pokretljivost zglobova i misicnu snagu. Drugim recima, svi koji imaju preko toga a ostvaruju najbolje rezultate u sprintu su sumnjivi za odredjene supstance. Sprint nije disciplina gde je moguce nedostatke nadoknaditi iskustvom. Samo cista fizika.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Jbg, nisam gledao trku, ali ovakvi uslovi i ispod 9,80, pa jbeni car... Inace se slazem sa Sonetom u vezi svega, jer sam upucen u tu tematiku, peak je 25-27 godina, moze da se produzi, preko toga ili si nenormalno fizicki nadaren atleticar/sportista, ili doping, a 80% je ovo drugo. Aerobni potencijal coveka odatle samo opada, pogotovo u sprinterskim disciplinama gde nikakvo iskustvo i taktika ne pomazu, niti postoje.

                Takodje se slazem i za Greena, meni najomiljeniji sprinter od svih, a inace ne gotivim Amere sprintere, uvek Dzmejka...

                I da, svaka cast Ivani, veliki je to uspeh... Sa jedne strane je ok sto se povezuje sa nacijom, jer ipak ona predstavlja nasu zemlju, pod nasom zastavom nastupa na SP, to je lepo za sve navijace da slave, i da uzivaju u tim plodovima uspeha, ali isto tako ovo je samo njen uspeh, i niciji drugi, niti je zemlja pomogla nekim sredstvima, pa da se moze uhvatiti za ovaj uspeh, a svakako da ce to neko od politicara pomenuti, to je neminovno...
                Last edited by Freshman; 12-08-13, 00:52.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment




                • Spoiler
                  Ko mora do trgovine po krompir i pavlaku, evo motivacije.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Secam se te trke kao da je sinoc bila. Bio sam na letovanju u Crnoj Gori. Nisam otisao nigde to vece, samo sam cekao. I docekao sam najbolju stotku koju sam u zivotu gledao. Ne samo zbog Bolta, to je ne racunajuci Getlina koji je bio suspndovan bila najbolja osmorka svetskog sprinta, idealni uslovi, svi u dobroj formi. Niko nije zeznuo ili ispao ranije. Usain svetski rekord, Tyson neverovattna trka, verovatno u bilo kom periodu u istoriji dovoljno za zlato i svetski rekord, Asafa malo podbacio, ali opet trcao nesto sto bi bilo svetski rekord dve godine pre toga, kao i jos Chambers ako se ne varam. Brutalno nesto, valjda su svi bili u 10. Dugo nece biti tako dobre trke. Mogu da je gledam jos 100 puta.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Munja na nebu, munja na zemlji.

                      http://blogs.afp.com/correspondent/?...strike-at-once

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Šeli En Frejzer Prajs prva na 100m.
                        Karmelita treća.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Neverovatan start, svega mi ako nije 0.101 vreme reakcije. Imala je 4 koraka ispred svih posle 25 metara. Rutina dalje.

                          inace Korac tako ubija zelju za atletikom, nesto mi ES ne radi kako treba pa sam bio osudjen.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Buaahahahah Korać
                            Baš sam ga pominjala juče.. kako će sada kada se Isimbajeva povuče
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Danas kad nije pao u komu kad je onaj Rus osvojio bronzu. Najjaca situacija, taj lik ocajcno krenuo, zakasnio korak, i ovaj mrtav ladan rece fenomenalni start tog Rusa, vec je u prednosti Mada dobro, i ja da sam se naljoskao sljive video bih sve duplo pa tumacio onako kako zelim.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Jbt pored svog pracenja atletike, skoro uvek propustim 110 prepone i kad mi buraz pred SP rece da Robles ne drzi WR, ja u fazonu wtf ??? Znao sam za Olivera jos ranije, ali Merrit ??? Jos je covek ocajno istrcao danas, zaista mi neverovatno da je taj istrcao WR.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X