Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 9.78 po kisi. Najveci ikada. Cao zdravo.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Tako je mačkoooo!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • I Nesta uzeo medalju, pa to bre.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Kakva je to masina, kakav idol.

          P.S. Steta sto Dzmejka nije uzela sve medalje. Nijedna zemlja u istoriji nije pokupila 3 medalje.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Sada se na usporenom lepo videlo koliko je bio jak vetar i kiša u lice. Ma bravo!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ovo je 9.65 u idealnim uslovima kao nista. U sezoni u kojoj je vise bio povredjen nego zdrav i na pocetku olimpijskog ciklusa. Moze on bre ispod 9.50 ljudi
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Svako ko iz Srbije od politicara A pomene za ovu medalju treba odmah da se samoubije. Isti ti su dozvolili da AK Vojvodina ode u stecaj i rasprodaje opremu.
                Потпис.

                Originally posted by NebojsaNS View Post
                Ovo nije uspeh Srbije, ovo je uspeh Ivane Spanovic, njenog trenera i porodice.
                Њени родитељи су из Србије, она је из Србија и она представља Србију тако да је ово и наш успех.

                П.С. Два питања:

                Шта је са Блејком? Није се пласирао у финале ор ват?
                Који је бре светски рекорд? 9.69 можда?




                - Došao je i moj dan. Ovo je istorija. Moja zemlja je mnogo uložila u mene i ja sam joj to danas vratila na najbolji mogući način. Verovala sam sve vreme u uspeh. Hvala svima na podršci – izjavila je Španovićeva.

                Last edited by Урош94; 11-08-13, 19:46.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Meni je glupo projektovati individualne uspehe na drzavu, pogotovo ako ista nikako nije ucestvovala u svemu. Uvek sam imao taj problem sto se isto radilo i za Djokovica. Reprezentacija je nesto drugo, ali pojedinacni sportovi su upravo to, i jako je sebicno prisvajati njihove uspehe samo zato sto su slucajno odavde. To je pre prepreka nego privilegija.

                  Misli se na Yohana Blakea, ne znam, ja ga nisam uopste video.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Јебига, тако као ти на то гледа 10% људи.
                    Није држава само "случајно место" где си се родио. Има ту мнооого више од тога.
                    Не би ни она изјавила ово што је изјавила да није њој првој стало до тога да представи Србију у што најбољем светлу.
                    И Ђоковић се исто труди да на сваком кораку носи српску мају/качкет, шта год. Ја кад бих играо сквош, или било шта друго, ма да само као туриста одем на Фарска острва ја бих се трудио да цео будем црвено/плав/бео.

                    Капираш? Треба да се поносиш својом земљом, не да се стидиш.
                    Last edited by Урош94; 11-08-13, 19:57.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Sad sam video izjavu, pa dobro, onaj C1 koji je dobila posle omladinskog evropskog je svakako opasna investicija.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Blejk povrijedjen, nije ni dosao u Moskvu. Mogli ste mu bar tviter provjerit', bruka koliko ste lijeni.
                        sigpic

                        Comment


                        • Iskreno, svi sem Usaina me zanimaju zajedno 3%.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Meni je Asafa miliji od Bolta ali je picka nevidjena. Getlin mi je mio isto, ali steta sto se rodio u pogresno vrijeme. On i Gej bi haos pravili u vrijeme Grina, Frederiksa, Bejlija, Boldona, Montgomerija...
                            sigpic

                            Comment


                            • Nisam siguran, jer bi tada imali njihov sistem treninga. Ja pre mislim da bi Green sa sadasnjim sistemom u Americi, znanjem biomehanike i koriscenjem kompjuterskih programa za korekciju bio bi donekle konkurencija najvecem, ono, ne bi zaostajao dve duzine. Onom cudu je svejedno kada god da se pojavio. Onoliki covek a ima potencijal za 9.5 tako nesto je nevidjeno i takvog sportistu jos dugo necemo videti. Nadam se da ce samo promeniti pravila za start jer jako ziherise. Da moze odmah da krene ful u pucanj, i da istrci ispod 9.5, to je otprilike kraj ljudskih sposobnosti i to ce ostati kao rekord dok ne dozvole kiborzima da ravnopravno ucestvuju tamo negde 2050.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Grin je bio cudo, ali mi je Getlin bas savrseni sprinter, morao je vise.
                                Kim Kolins, mozda i najveci svih vremena.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X