Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suspenzija do kraja godine,svi zadovoljni.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Mozda ne ni do kraja godine, nego 2,3 meseca i to je to, nema sanse da dobije trogodisnju zabranu.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Hoce li biti kakva kazna za Obnazenog zbog nesportskog ponasanja
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Loše poređenje, roditelji vole svoju djecu. Jedino si u pravu ako su Serena i dotična linijska u bliskim odnosima.

          Zašto bi snosili posledice za neku laž? Druga je stvar ako je istina, kako su došli u tu situaciju da jedan Kyrgios sazna i šprda se s tim, to je opet ono što Navras piše, svako nosi svoj krst
          Naravno da roditelji vole djecu. Sumnjam da Serna volio onu linijsku. Zelim ti pokazati da "Ubicu te." moze, a ne mora, da bude stvarana prijetnja.

          Meni je nebitno da li je ono sto je Kirjos rekao istina ili ne. Zapravo ne znam sto je gore.
          Last edited by NI; 15-08-15, 09:10.

          Comment


          • Ja se izvinjavam, jel ima iko osim mene da vjeruje u Nikovi izjavu, pošto vidim da se o tome malo ili nikako govori? Ja sam siguran da je "opalio" Thanasi
            1. Andrey Rublev
            2. Thanasi Kokkinakis
            3. Alexander Zverev
            4. Ernesto Escobedo

            Renesansa tenisa u 2016 godini.

            Comment


            • Federer je reako svoje.

              http://www.tennis.com/pro-game/2015/.../#.VdL8Ci6Cg6g

              Tu se malo moze dodati.

              Comment


              • Vidim da je jos uvek Kirijos aktuelan

                Evo ovako.Ljudi, ja sam Kirijosov vrsnjak.Umem da napravim s*anje, cinjenica.Umem ponekad da napravim budalu od sebe, cinjenica.Ali mogu samo da zahvaljujem Bogu sto nisam tolika seljacina kao doticni!

                Nikakva mladost nije opravdanje za ovako nesto.Sto se Djokovic, Nadal, Federer, Marej i ostali nisu tako ponasali na pocetku karijere?Plasim se ponekad sta ce biti sa tenisom kad se oni povuku, ako tenis ostane na ovakvima.Treba ga kazniti, i to zestoko.Nisam za trogodisnju suspenziju i slicna preterivanja, ali mora biti kazne koja ce postaviti odredjenu granicu i za njega i za njemu slicne koji misle da su, narodski receno, uhvatili Boga za jaja jer su mladi, talentovani i puni para.Plasim se da ove nove mlade nade uopste ne interesuje da budu sampioni, vec samo da budu u centru paznje i nakupe se novca.Strasno.Ipak, vidim da ni Coric, Zverev a ni sam Kokinakis, bar za sada nisu takvi, pa mozda jos i ima neke nade da ce sadasnje sampione naslediti pre svega normalni ljudi, pa onda i veliki igraci.
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Marej je bio jedno vreme bas odvratan i imao lose ponasanje ali se stabilizovao i sada je ok.
                  Verovatno cu navijati za Bornu kada Novak ode u penziju,zato sto me mnogo podseca na Novakov pocetak karijere i njegovu igru.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Jeste Marej bio odvratan, ali ipak je to neka "normalna" (pod velikim znacima navoda normalna) odvratnost.Kirijos je presao granicu ... ovo se i u fudbalu retko desava ;) Secamo se kako je Materaci prosao kad je hteo da bude pametan
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Gokaro gledao sam trku sa 5 osoba i svi ga opravdavaju... ja se pitam da li sam ja preterao ili Korac

                      Comment


                      • Korac legenda,uvek protiv dopinga i Amera.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ne voli covek prevarante u sportu
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Da uzima mocni Ameri bi ga davno satrli, jedva bi docekali, kazu ljudi koji su bliski atletici da ga testiraju gde stignu.

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Da uzima mocni Ameri bi ga davno satrli, jedva bi docekali, kazu ljudi koji su bliski atletici da ga testiraju gde stignu.
                              Ma da je njima to toliko bitno namestili bi mu kao što nameštaju i proizvode sva sranja koja se po svetu dešavaju.

                              Comment


                              • Originally posted by gokara View Post
                                Ma da je njima to toliko bitno namestili bi mu kao što nameštaju i proizvode sva sranja koja se po svetu dešavaju.
                                Uhh tesko, znas li da ne jede momak po restoranima i bilo gde gde se takmici, znas li da mu samo najblizi pripremaju hranu npr...

                                Comment

                                Working...
                                X