Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Wanderwall link=topic=1649.msg122057#msg122057 date=1270941112]


    Nije lepo da i dalje levatite tog lika. OK, jeste lik isfuran i izdriblan sa vase strane ali zar nije preterano, majku mu?
    [/quote]
    Ma to je nesto izmedju nas,interno,ne bi se on ljutio @(*6sd$%
    I voli mnogo kad je u centru paznje,veliki je narcis,sigurno ce mu ovo prijati kad se vrati na forum %QWT&W
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      On narcis? Sumnjam. Moj drugar iz Pozarevca kaze da je dobar, da ste ga vi izmucili.
      A ne verujem da se ne bi ljutio, kol'ko znam, decko je vredjao i psovao k'o lud.

      Laku noc. Mrtav sam umoran.

      p.s

      Eh, kako svet zna biti lud. Pun je ludih stvari i preokreta.
      @(*6sd$% @(*6sd$%

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg122058#msg122058 date=1270941177]
        Ma to je nesto izmedju nas,interno,ne bi se on ljutio @(*6sd$%
        I voli mnogo kad je u centru paznje,veliki je narcis,sigurno ce mu ovo prijati kad se vrati na forum %QWT&W
        [/quote]

        Ma da,Aleksa je uvek bio super,prihvatao je salu na svoj racun,osim kad uzme one Stars zvake,tad je bio malo nezgodne naravi &@/+W
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Wanderwall link=topic=1649.msg122059#msg122059 date=1270941243]
          On narcis? Sumnjam. Moj drugar iz Pozarevca kaze da je dobar, da ste ga vi izmucili.
          A ne verujem da se ne bi ljutio, kol'ko znam, decko je vredjao i psovao k'o lud.
          [/quote]
          Ma koji ti je to drug iz Pozarevca,kako se zove?
          I kako on cita forum,kad je zatvoren za goste? $%&RQa
          Ma Aleksa je dobar lik,samo nije bas najpametniji(imao je i KECINU iz matematike),ma sala,dje su mladi tu je i sala,dje je jedna,tu je i druga,ali ja mislim da je on veliki narcis,a tek sto misli da poznaje tenis,a pojma nema &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Pogotovo je bio ljut sto ga ona nastavnica matematike ne voli... +-*^%*
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Gledao je forum dok se nije pojavila opcija da gosti ne gledaju.

              Zove se Samojko.

              Eh..nije bas da ne zna nista o tenisu, verovatno se decko zbunio. A mladost ludost. Jbg.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Wanderwall link=topic=1649.msg122064#msg122064 date=1270941464]
                Gledao je forum dok se nije pojavila opcija da gosti ne gledaju.

                Zove se Samojko.

                Eh..nije bas da ne zna nista o tenisu, verovatno se decko zbunio. A mladost ludost. Jbg.
                [/quote]
                E tu si u pravu,lud je mali,pa to je za posmatranje &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Ma ko ga sisa. Msm, nije nam on glavna tema.

                  Pricacemo sutra u svacemu. Volim da komuniciram heh.
                  Aj poz sad stvarno.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Laku noc tebi Novosadjaninu %QWT&W
                    Ma u pravu si ko sisa Aleksu,takav lik se pojavi na forumu(i rodi,ali mozda odoh predaleko &%@5w8&*)jednom u 100 godina @(*6sd$%
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Da. A dobar je lik, ipak. Eh, dosadih i ja sa preporukama mog druga iz Pozarevca. h5g6k8

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        A dobar je i konj,pa ga svi jasu %QWT&W
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Konji mnogima pasu. Lepi su za jahanje, ugodni.

                          Ljudi se medjusobno '' jasu'' cesto, bitkama i svadjama. Jedan protiv 100, tako mi sve izgleda. Njih 100, jahano od strane njega jednog. hehe.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Tebi izgledalo sa strane?Zar ne rece ovom iz Pozarevca? (%fsd%&j
                            Ma znas sta Aleksa je jedna obicna kukavica,pobjegao je sa foruma,to je dovoljan pokazatelj koliko je pametan.
                            Ma ti nisi svjestan sta smo mu radili,a on mislio da poznaje tenis i da dobro analizira tenisku igru,a drop sot mu je bio drob sot *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg122071#msg122071 date=1270942085]
                              Tebi izgledalo sa strane?Zar ne rece ovom iz Pozarevca? (%fsd%&j
                              Ma znas sta Aleksa je jedna obicna kukavica,pobjegao je sa foruma,to je dovoljan pokazatelj koliko je pametan.
                              Ma ti nisi svjestan sta smo mu radili,a on mislio da poznaje tenis i da dobro analizira tenisku igru,a drop sot mu je bio drob sot *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                              [/quote]

                              ^*#(- ^*#(- ^*#(-

                              i jos kad je rekao da Tsonga i Djokovic mogu da igraju u 1. kolu mastersa ^*#(- ^*#(- ^*#(-
                              a i cini mi se da mu nije najjasnije ko je onaj BYE u zrebu (%fsd%&j
                              *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Ili kad je zadrzao suzi da ne kane,kada je dobio kecinu iz matematike,ahahahaha *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                                Muskarac koji dize tegove od 3 kila(buuuuuuuahahahahaahahaha) zamalo se zaplakao zbog ocjene &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                                Ja mislim da se on i zaplakao,ali nije smio da prizna @(*6sd$%
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X