Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Pa Miki je nasa Lady Gaga. :fc-[
    Mada,ja navijam za Vukija,Vuki je bas dobar pjevac,a pjesma je odlicna. #$&+|r
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=jinxy link=topic=1649.msg118633#msg118633 date=1268599945]
      Pa Miki je nasa Lady Gaga. :fc-[
      Mada,ja navijam za Vukija,Vuki je bas dobar pjevac,a pjesma je odlicna. #$&+|r
      [/quote]
      Kada je Vukasin izvodio svoju pjesmu! (%fsd%&j
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=manda link=topic=1649.msg118634#msg118634 date=1268600020]
        Kada je Vukasin izvodio svoju pjesmu! (%fsd%&j
        [/quote]


        Pre Milana a iza Turkinje.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=manda link=topic=1649.msg118634#msg118634 date=1268600020]
          Kada je Vukasin izvodio svoju pjesmu! (%fsd%&j
          [/quote]
          Veceras. :fc-[
          Oznoji se Tata sav,
          bekendi ga strasno muce,
          borio se kao lav!
          al' mu ipak g.za puce!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg118635#msg118635 date=1268600079]
            Pre Milana a iza Turkinje.
            [/quote]
            Ja sam gledao iz 3 u 1,i nije bilo Vukasina! (%fsd%&j

            [quote author=jinxy link=topic=1649.msg118636#msg118636 date=1268600142]
            Veceras. :fc-[
            [/quote]
            Na BHT bila emisija,sada vidim u najavi programa!
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=manda link=topic=1649.msg118637#msg118637 date=1268600372]
              Ja sam gledao iz 3 u 1,i nije bilo Vukasina! (%fsd%&j
              [/quote]

              Mando bre, Vuki d ledzend (sto bi rekao nas drug Aki), ne peva za nas @(*6sd$%

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg118638#msg118638 date=1268600454]
                [quote author=manda link=topic=1649.msg118637#msg118637 date=1268600372]
                Ja sam gledao iz 3 u 1,i nije bilo Vukasina! (%fsd%&j
                [/quote]

                Mando bre, Vuki d ledzend (sto bi rekao nas drug Aki), ne peva za nas @(*6sd$%
                [/quote]

                ^*#(- ^*#(- ^*#(-

                Vuki RULZ!!!! l5'%9

                pocela sam i ja da ucim taj engleski :fc-[
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Da li ste culi da je na farmu usla sestra od strica Zlatana Ibrahimovica,zaboravio sam joj ime,ali preziva se Ibrahimovic,i poznata je po tome sto je sestra od strica od zlatana! *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=manda link=topic=1649.msg118641#msg118641 date=1268601849]
                    Da li ste culi da je na farmu usla sestra od strica Zlatana Ibrahimovica,zaboravio sam joj ime,ali preziva se Ibrahimovic,i poznata je po tome sto je sestra od strica od zlatana! *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                    [/quote]

                    Cuo sam da je usao Dejan Stankovic - zvezda i Zoka Brus Li.
                    Ali automatski navijam za tu Ibru '65slif

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Zorica je ofarbala svog psa u pink. $#&+/
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=jinxy link=topic=1649.msg118643#msg118643 date=1268602897]
                        Zorica je ofarbala svog psa u pink. $#&+/
                        [/quote]

                        videla sam,jadno kuce &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Koja li mu je basic boja?

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg118646#msg118646 date=1268603173]
                            Koja li mu je basic boja?
                            [/quote]
                            Vajt je u pitanju,aj tink. &($%WP+
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=jinxy link=topic=1649.msg118648#msg118648 date=1268603298]
                              Vajt je u pitanju,aj tink. &($%WP+
                              [/quote]

                              Jinxy,pa ti razbijas ovaj inglis l5'%9
                              ili je ovo velski,ne mogu uvek da vidim razliku $%&5qw7
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg118649#msg118649 date=1268603392]
                                Jinxy,pa ti razbijas ovaj inglis l5'%9
                                ili je ovo velski,ne mogu uvek da vidim razliku $%&5qw7
                                [/quote]


                                Pa cim mozes da ga rid onda je inglis. Aj tink (%fsd%&j

                                Comment

                                Working...
                                X