Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Aleksa RS link=topic=2527.msg117872#msg117872 date=1268071218]
    Pa mislim...mene nema a pominjete me.

    Imate kompleks, pojedini....


    Get a life


    Sto se turnira tice, bice zanimljivo.

    Naravno, Novak do titule!!!!
    [/quote]
    Uf kakav odgovor,RESPECT! ^%@7f
    Pojedini bi mogli da stave prst na celo -E)%&4
    Srecan 8. mart &(/+q
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ne slavim 8.mart. Musko sam, ali...srecan 8.mart svim damama na forumu.
      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg117874#msg117874 date=1268071897]
        Ne slavim 8.mart. Musko sam, ali...srecan 8.mart svim damama na forumu.
        [/quote]
        Pa ko je tebi cestitao 8. mart (%fsd%&j
        Normalno da ne slavis,momcino %QWT&W
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ti si pokusao da napravis provokaciju cestitajuci mi 8.mart.

          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg117876#msg117876 date=1268072076]
            Ti si pokusao da napravis provokaciju cestitajuci mi 8.mart.
            [/quote]
            Aleksa molim te,to je opasna optuzba,prilicno sam razocaran tvojom insinuacijom //h*svb
            Ja nisam napisao srecan TI 8. mart,vec srecan 8. mart %QWT&W
            Opet vidis problem tamo dje ga nema -E)%&4
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg117877#msg117877 date=1268072237]
              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg117876#msg117876 date=1268072076]
              Ti si pokusao da napravis provokaciju cestitajuci mi 8.mart.
              [/quote]
              Aleksa molim te,to je opasna optuzba,prilicno sam razocaran tvojom insinuacijom //h*svb
              Ja nisam napisao srecan TI 8. mart,vec srecan 8. mart %QWT&W
              Opet vidis problem tamo dje ga nema -E)%&4
              [/quote]

              Formirao si jednu poruku koju si poceo obracanjem meni. Stoga, sve sto pise u poruci koja pocinje obracanjem meni shvatam kao rijeci upucene meni. Od sada, napisi u toj istoj poruci ime neke druge osobe kojoj se obracas, stavi 2 tacke i napisi sta zelis.
              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg117878#msg117878 date=1268072406]
                Formirao si jednu poruku koju si poceo obracanjem meni. Stoga, sve sto pise u poruci koja pocinje obracanjem meni shvatam kao rijeci upucene meni. Od sada, napisi u toj istoj poruci ime neke druge osobe kojoj se obracas, stavi 2 tacke i napisi sta zelis.
                [/quote]
                Formirao sam jednu poruku i obratio sam se tebi,ali sam posle formirao jedan novi red i pozelio srecan 8. mart svima koji slave,ako si se nasao prozvanim ili uvrijedjenim to je tvoj problem &(/+q
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Onda si trebao ovako da napises:

                  Uf kakav odgovor,RESPECT!
                  Pojedini bi mogli da stave prst na celo


                  Svim damama na forumu, Srecan 8. mart
                  http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg117880#msg117880 date=1268072601]
                    Onda si trebao ovako da napises:

                    Uf kakav odgovor,RESPECT!
                    Pojedini bi mogli da stave prst na celo


                    Svim damama na forumu, Srecan 8. mart
                    [/quote]
                    Sledeci put cu uraditi tako /SR&]
                    Kako si ti proveo 8. mart,jesi li kupio uciteljici cvijece &(/+q
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg117881#msg117881 date=1268072780]
                      [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg117880#msg117880 date=1268072601]
                      Onda si trebao ovako da napises:

                      Uf kakav odgovor,RESPECT!
                      Pojedini bi mogli da stave prst na celo


                      Svim damama na forumu, Srecan 8. mart
                      [/quote]
                      Sledeci put cu uraditi tako /SR&]
                      Kako si ti proveo 8. mart,jesi li kupio uciteljici cvijece &(/+q
                      [/quote]

                      Nisam. A i da sam htio, ne bih kupio uciteljiici vec profesoricama. Idem u srednju skolu, zaboravio si.

                      Kupio sam cvijece zenskim clanovima familije.
                      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg117882#msg117882 date=1268072857]
                        Nisam. A i da sam htio, ne bih kupio uciteljiici vec profesoricama. Idem u srednju skolu, zaboravio si.

                        Kupio sam cvijece zenskim clanovima familije.
                        [/quote]
                        Nisam zaboravio,ne znam dje mi bi pamet da napisem uciteljici,stvarno sam budala $JS}|
                        Sjajan si,koje cvijece si kupio ako nije tajna &(/+q
                        A profesorici matematike sta si uzeo? %QWT&W
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Nisam profesoricama nista kupio. A njoj ne bih nista...bi joj poklonio jednu saku u glavu..al' zabranjeno je nasilje !!!
                          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg117884#msg117884 date=1268073101]
                            Nisam profesoricama nista kupio. A njoj ne bih nista...bi jednu saku u glavu..al' zabranjeno je nasilje !!!
                            [/quote]
                            A da nije zabranjeno nasilje u skoli,bi li je udario sakom u glavu?Bi li joj sta mogao? (%fsd%&j
                            Ja mislim da si trebao da kupis profesoricama nesto,dobio bi dobre poene u njihovim svjeskama,a sad ce i kraj godine %QWT&W
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Bi djavola.

                              Ne da zena trojku, nema teorije. Odgovaram za trojku, i nece da maaaalo saceka jer sam se zbunio pri kraju zadatka. Sve ostale koje je pitala za 3 je pitala jel hoce 2 ili da odgovaraju sledeci cas, a mene nije htjela da pita..upisala 2. A da ne pricam sto smo od 15 casova dopunske imali 4,5...ja k'o budala dolazim svakog ponedeljka 2 sata prije redovne nastave.
                              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg117886#msg117886 date=1268073334]
                                Bi djavola.

                                Ne da zena trojku, nema teorije. Odgovaram za trojku, i nece da maaaalo saceka jer sam se zbunio pri kraju zadatka. Sve ostale koje je pitala za 3 je pitala jel hoce 2 ili da odgovaraju sledeci cas, a mene nije htjela da pita..upisala 2. A da ne pricam sto smo od 15 casova dopunske imali 4,5...ja k'o budala dolazim svakog ponedeljka 2 sata prije redovne nastave.
                                [/quote]
                                A sto te tako mrzi nije mi jasno?Djelujes kao bas fin i kulturan momcic (%fsd%&j
                                A mozda te ne mrzi,mozda ti jednostavno ne ide matis (%fsd%&j


                                Pa znaci da nije zabranjeno nasilje u skoli to bi je udario sakom u glavu?Odlicno!
                                Pa ja tu isto ne vidim problem,nasilje u skoli je zabranjeno,ali kad se zavrsi nastava ti je nedje sacekaj i sakom je udari pravu u glavu -E)%&4
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X