Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!


    E Aleksa,Aleksa,znaci ti si nagovorio Doktora daovako nesto predlozi,trebao sam da znam

    Doktore djelujes kao dobar mladic,nemoj da te unistava ovaj provokator od Alekse ;)


    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ljudi evo jedan prijateljski savet od mene u vezi svinjskog gripa .. nemojte se vakcinisati stetice vam...dobicete virus i oni ce opet nam prodati te vakcine i zaradice pare sad u vreme ekonomske krize...http://www.youtube.com/watch?v=QG5pj_TWJ6o

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104976#msg104976 date=1257975619]
        Ljudi evo jedan prijateljski savet od mene u vezi svinjskog gripa .. nemojte se vakcinisati stetice vam...dobicete virus i oni ce opet nam prodati te vakcine i zaradice pare sad u vreme ekonomske krize...http://www.youtube.com/watch?v=QG5pj_TWJ6o
        [/quote]
        Ja se uopste ne slazem,spas je u Tamiflu-u i vakcini ;)
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104973#msg104973 date=1257975538]
          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104970#msg104970 date=1257975353]
          E Evo jedna molba za Vladana i Emu .. da okace njihovu zajednicku sliku...
          [/quote]Simpatican predlog ;)
          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg104972#msg104972 date=1257975414]
          ;) ;) ;)
          [/quote]
          E Aleksa,Aleksa,znaci ti si nagovorio Doktora daovako nesto predlozi,trebao sam da znam

          Doktore djelujes kao dobar mladic,nemoj da te unistava ovaj provokator od Alekse ;)
          [/quote]ne padam ja ni pod ciji uticaj..ja sam samo pitao..bilo bi lepo .. a on se slozio sa tim tako sto mi je ;)

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104977#msg104977 date=1257975667]
            Ja se uopste ne slazem,spas je u Tamiflu-u i vakcini ;)
            [/quote]

            Tamiflu 3-4 puta dnevno i isto tako nocu.
            Vakcina jednom u venu i jednom u guzu. Pratiti efekte pa ponoviti.

            Bitno je samo uzeti ih na vreme da nam se ne desi da umremo.
            Tada cemo se kajati sto ih nismo uzeli.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg104982#msg104982 date=1257975890]
              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104977#msg104977 date=1257975667]
              Ja se uopste ne slazem,spas je u Tamiflu-u i vakcini ;)
              [/quote]

              Tamiflu 3-4 puta dnevno i isto tako nocu.
              Vakcina jednom u venu i jednom u guzu. Pratiti efekte pa ponoviti.

              Bitno je samo uzeti ih na vreme da nam se ne desi da umremo.
              Tada cemo se kajati sto ih bismo uzeli.


              [/quote]Ne razumem > kad na vreme? objasni mi malo ako si ozbiljan..ako se salis onda nista

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg104982#msg104982 date=1257975890]
                Tamiflu 3-4 puta dnevno i isto tako nocu.
                Vakcina jednom u venu i jednom u guzu. Pratiti efekte pa ponoviti.

                Bitno je samo uzeti ih na vreme da nam se ne desi da umremo.
                Tada cemo se kajati sto ih bismo uzeli.


                [/quote]
                To je to 8)
                Tamiflu i prije i poslije jela,bolje sprijeciti nego lijeciti,jeste da je skuplji i da mu je istekao rok trajanja,ali vrijedi za takav LIJEK dati PARE 8)
                Tamiflu je jedini lijek, ne zaboravite to!!!

                E da,ne zaboraviti i Benetonovu masku(najkvalitetnija koja ima da se kupi) i stalno je nosite,od jutra do mraka!!!
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Masa se leci grip..naucno dokazano ;)))

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Ja znam da bi ovi iz Ministarstva prosvjete RS ( da su imalo pametni ) trebali zatvoriti skole do daljnjeg . Posle ce biti kasno . Kad stanje bude kriticnije i ozbiljnije,onda nema vajde . Isto je . Ionako vec polako raste broj oboljelih . E Kasipovicu, Kasipovicu .
                    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104986#msg104986 date=1257976229]
                      Masa se leci grip..naucno dokazano ;)))
                      [/quote]
                      Ko ti je to rekao?
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104983#msg104983 date=1257975945]
                        Ne razumem > kad na vreme? objasni mi malo ako si ozbiljan..ako se salis onda nista
                        [/quote]

                        Jesi li kupio Tamiflu?
                        Ja sam kupio dva pakovanja jos kada je bila univerzijada.

                        Kupi i pakovanje maski. Nije vise od 500 dinara. Nosi po 2-3 u dzepu i menjaj ih.

                        Stalno nosi toplomer uz sebe i meri temperaturu. Svako malo.

                        Vakcine obavezno cim krenu sa davanjem, prijavi se za 2 puta.

                        Ja imam neku vezu na Torlaku pa sam sve to vec zavrsio.
                        I opet se plasim.

                        Da nije ove nase televizije koja nas odlicno obavestava o razvoju gripa ja bih se jos vise plasio.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg104987#msg104987 date=1257976296]
                          Ja znam da bi ovi iz Ministarstva prosvjete RS ( da su imalo pametni ) trebali zatvoriti skole do daljnjeg . Posle ce biti kasno . Kad stanje bude kriticnije i ozbiljnije,onda nema vajde . Isto je . Ionako vec polako raste broj oboljelih . E Kasipovicu, Kasipovicu .
                          [/quote]
                          Evo i ja se slazem s ovim!!!!
                          Djeca ne treba da izlaze iz kuce,ova bolest je strahovito opasna i ne treba dozvoliti da djeca stradaju,neka ne idu u skolu i neka nista ne uce,tako je najbolje!!!
                          E moj Kasipovicu,e moj Kasipovicu!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Ne kazem da ne treba da uce . Ali, kasno ce biti kasnije . Ionako cemo ici do 25.juna u skolu . Isto onda i da idemo cijeli jul . Nema neke velike razlike , jbg...mjesec gore dole .
                            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              hahahahahah...bas lepo sto to pricas i mislis da ti verujem da si ozbiljan...daj nemoj me zezati pitam te ozbiljno da l ces se vakcinisati?


                              @Gold



                              @Vladan

                              ne plasi se gripa nije strasno...!!!!xDD

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg104987#msg104987 date=1257976296]
                                Ja znam da bi ovi iz Ministarstva prosvjete RS ( da su imalo pametni ) trebali zatvoriti skole do daljnjeg . Posle ce biti kasno . Kad stanje bude kriticnije i ozbiljnije,onda nema vajde . Isto je . Ionako vec polako raste broj oboljelih . E Kasipovicu, Kasipovicu .
                                [/quote]

                                Kakvi polako?!
                                Danas sam slusao na TV-u da se procenjuje da ima 275000 obolelih.
                                Samo ne mogu u Torlaku sve da provere.

                                Jako opasan grip.
                                Smrtonosno opasan.

                                Deca bi trebalo da idu u skole da ne gube nastavu, a ovi stariji sto rade ne bi trebali da idu na posao.

                                Comment

                                Working...
                                X