Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]nee ne volim plavuse..poneka plavusa moze proci al ih nesto i ne volim ... brineta .. ;D ;D pa ja sam 95. godiste i mogu samo sa 1 god starijim 94 jer me starije ne privlace nesto puno .. a mladje onako .. ni one nestop puno..al zavisi..

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Jede li ta tvoja,doktore?
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • [/quote]

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104838#msg104838 date=1257969282]
          Ne,dobra devojka,odbojkasica..Moje godiste...fensy riba D
          [/quote]
          Posto smo zakopali ratnu sjekiru,da te i ja priupitam nesto ;)
          Kako se zove?
          Koliko je visoka?
          Je li lijepa(ali objektivo)?
          Ide li sa tobom u razred?
          Koja joj je omiljena boja?
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg104862#msg104862 date=1257970317]
            [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104838#msg104838 date=1257969282]
            Ne,dobra devojka,odbojkasica..Moje godiste...fensy riba D
            [/quote]
            Posto smo zakopali ratnu sjekiru,da te i ja priupitam nesto ;)
            Kako se zove?
            Koliko je visoka?
            Je li lijepa(ali objektivo)?
            Ide li sa tobom u razred?
            Koja joj je omiljena boja?
            [/quote]Zove se Masa preziva Vitorovic...visoka je 1,80-81...ja sam 1,85 ...Pa meni je slatka..ima zelene oci ? ..NARAVNO DA NE IDE SA MNOM U RAZRED..to za boju ne znam.... 8)

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104870#msg104870 date=1257970621]
              Zove se Masa preziva Vitorovic...visoka je 1,80-81...ja sam 1,85 ...Pa meni je slatka..ima zelene oci ? ..NARAVNO DA NE IDE SA MNOM U RAZRED..to za boju ne znam.... 8)
              [/quote]
              Au ne znas joj omiljenu boju,pa ja nisam siguran da ste vi u vezi :-\
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Covece juce smo se tek smuvali...I nije to kao kod tebe ti vec 20 i kusur godina i da to bude maximalno ozbiljna veza..Mi jesmo u vezi .. Ali ono kao klinci normalno....

                Comment


                • [/quote] :o ne znam 8)

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104877#msg104877 date=1257971015]
                    Covece juce smo se tek smuvali...I nije to kao kod tebe ti vec 20 i kusur godina i da to bude maximalno ozbiljna veza..Mi jesmo u vezi .. Ali ono kao klinci normalno....
                    [/quote]


                    O cemu pricamo dok lutamo
                    u predvecerje gradom?
                    U stvari:mi samo cutimo...cutimo
                    i gledamo se kradom.
                    U stvari mi se u sebi pitamo
                    nesto sto nikom nije jasno.
                    Sanjarimo i skitamo...skitamo
                    i katkad smrknemo glasno.
                    A kad se nebo skoro vec smraci
                    i od svetiljki grad pozuti
                    odjednom znamo sve sta znaci
                    to sto se ovako cuti.
                    U stvari mi to u sebi slutimo
                    reci narasle u bezmerje,
                    pa nam je dosta i da cutimo
                    i lutamo kroz predvecerje.

                    Mika Antic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      ???

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104877#msg104877 date=1257971015]
                        Covece juce smo se tek smuvali...I nije to kao kod tebe ti vec 20 i kusur godina i da to bude maximalno ozbiljna veza..Mi jesmo u vezi .. Ali ono kao klinci normalno....
                        [/quote]
                        Kao klinci,sta ti to znaci,pojasni!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Pa znas mi smo u vezi vidjamo se... A to da ja znam koja je njoj omiljena boja i to ostalo nista..Nije to ljubav kao izmedju tebe i Jinxy nego onako Ona se meni svidja ja se njij svidjam..tras-boom..Mi u vezi ..eto znas kako to ide...Dop preko fona..nasli se pricali smuvali se sad smo zajedno dok mi ne dosadi... to se cak i ne moze nazvati PRAVOM VEZOM al ja to jos vise volim

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104884#msg104884 date=1257971251]
                            ???
                            [/quote]

                            To je samo lepa pesma genijalnog Mike Antica.
                            Nauci je pa je odrecituj izabranici svoga srca

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg104890#msg104890 date=1257971408]
                              Pa znas mi smo u vezi vidjamo se... A to da ja znam koja je njoj omiljena boja i to ostalo nista..Nije to ljubav kao izmedju tebe i Jinxy nego onako Ona se meni svidja ja se njij svidjam..tras-boom..Mi u vezi ..eto znas kako to ide...Dop preko fona..nasli se pricali smuvali se sad smo zajedno dok mi ne dosadi... to se cak i ne moze nazvati PRAVOM VEZOM al ja to jos vise volim
                              [/quote]
                              Ja to ne mogu da razumijem,ali uopste ???
                              Vidjas se s Masom,moze se reci zabavljas se s Masom,a ne znas joj omiljenu boju,a onda kazes da ces se vidjati s njom dok ti ne dosadi ???
                              Pa zasto tako razmisljas,mozda je Masa ona prava,za cijeli zvot
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Da Vladane al ja sam suvise mlad i imam puno obaveza..Nego sam bolestan pa me sad vidjate na forumu...a i ne ide se u skolu..a inace kad skola krene non stop ucim :S i 5 treninga nedeljno(nekad 4 treninga) i utakmica u subotu i nedelju...Ja nemam vremena za ljubav i ostale stvari..:/ mozemo se vidjati posle skole svaki dan je odvedem iza skole ......................Ona zivi blizu skole i mi odemo iza tamo ......(GOLD MOZDA ZNA GDE JE TO,SKOLA STARI GRAD A NEKADA SE ZVALA BRACA JECMENICA ILI AKO TI LAKSE IV OSNOVNA)..vidimo se u subotu uvece i to je to...

                                Comment

                                Working...
                                X