Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ne boj se ti za mene...ja cu samo ponekad da peckam ,al vredjati necu .. Sem ukoliko bas neko mene prvi ,onda ocu .. sinoc sam za gangsta rap precutao ,sve je ok ,al kad mi iduci put neko nesto iz cista mira ,lepo cu da ga ...........

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103930#msg103930 date=1257536235]
      Ne boj se ti za mene...ja cu samo ponekad da peckam ,al vredjati necu .. Sem ukoliko bas neko mene prvi ,onda ocu .. sinoc sam za gangsta rap precutao ,sve je ok ,al kad mi iduci put neko nesto iz cista mira ,lepo cu da ga ...........
      [/quote]

      Postujem tvoj osecaj za uzimanje pravde u svoje ruke.
      Verovatno bih i sam tako. Da nisam moderator.

      Medjutim, ti, mozda i nesvesno ili iz neznanja, ignorises cinjenicu da je to na forumu nedopustivo. Misli se na vredjanje drugih.
      Ako budes imao problema sa drugima, slobodno mi napisi PM (ili bilo kojem drugom moderatoru), pa cemo da odreagujemo na primeren nacin.
      Ne bih te savetovao (iako je tvoje pravo da postupas sa svojim nalogom kako volis) da sam delis pravdu.
      Nikako se ne bojim za tebe, jer si mi jednak ovoj tacki sto cu sad da je stavim.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ok .. nemoj samo da bude ista prica da mene nesto i Aleksu opominjete A DA NISMO KRIVI.. ako se to desi ja odoh odma ..

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103877#msg103877 date=1257534346]
          Eeee a Vladan je isti kao ovaj lik http://www.youtube.com/watch?v=KEn1hdmUPdM
          [/quote]Kako si dosao do tog zakljucka?
          Zasto bi postovao ovako nesto?
          Otkud ti znas kakav sam ja?
          Sta imas protiv mene?
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg103939#msg103939 date=1257536877]
            [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103877#msg103877 date=1257534346]
            Eeee a Vladan je isti kao ovaj lik http://www.youtube.com/watch?v=KEn1hdmUPdM
            [/quote]Kako si dosao do tog zakljucka?
            Zasto bi postovao ovako nesto?
            Otkud ti znas kakav sam ja?
            Sta imas protiv mene?
            [/quote]Nista ,sem sto tako brzo menjas misljenje

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103950#msg103950 date=1257537451]
              Nista ,sem sto tako brzo menjas misljenje
              [/quote]
              Ko mijenja misljenje?
              Ne znam otkud ti takav zakljucak :-\

              Pitanje za najboljeg moderatora na svijetu Gospodina Moderatora mr. golda:
              Zasto je zakljucana tema Bazel,Valensija?
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Eto, i tu se slihtas .

                Nekoliko puta si se zalio sto je on moderator , htio da bude neko drugi . Sad mu kazes da je najbolji .
                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Aleksa RS link=topic=1936.msg103960#msg103960 date=1257537977]
                  Tebi je svaki put sala . Slabo pokusavas da me obmanes .
                  Nisam ja od juce .
                  [/quote]
                  Ko je rekao da si od juce?
                  Pa jbt imas 16 godina,kako mozes biti od juce :-\

                  Ma pusti me covjece,pusti me!!!
                  Sta god kazem tebi nije dobro!!!
                  Zar ti nisam 1000 puta do sad rekao da Djokice moraju da se drze zajedno!!!
                  Ali ti u sve sumnjas,ma boli me lakatna kost sumnjaj koliko hoces,ja sam se nasalio i meni je savjest cista!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg103962#msg103962 date=1257538083]
                    Eto, i tu se slihtas .

                    Nekoliko puta si se zalio sto je on moderator , htio da bude neko drugi . Sad mu kazes da je najbolji .
                    [/quote]
                    Ma ko se slihta covjece,jesi li ti normalan,sta sam sad rekao i uradio?
                    Pa kad je najbolji,Gold je najbolji moderator svih vremena,tu nema sumnje ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Pa Vladane ,ako si na nasoj strani budi .. a nisi .. mislim cas pricas o MOD-u jedno cas drugo .. cas sam ti ja dobar cas los ..eto to

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Nije nego T-mac,fc i Vuk a i pre su bili jos bolji moderatori .. LiverpollFc ako se secam bio je i Patriota ...

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Dr.Infinity link=topic=1649.msg103967#msg103967 date=1257538382]
                          Pa Vladane ,ako si na nasoj strani budi .. a nisi .. mislim cas pricas o MOD-u jedno cas drugo .. cas sam ti ja dobar cas los ..eto to
                          [/quote]
                          Pa jbt kako nisam,ja sam malo manji Djokica od vas dvojice,priznajem,ali navijam za Novaka,a posle Noleta sam za Rogera
                          Ma sta sam ja to pricao o Modu?
                          Moderatori su Gold(najbolji moderator svih vremena),Vuk(svaka mu cast,skolski primjer moderatora),Tmac(on je zeznut tip,ne zelim da ga pominjem,posto mogu imati mnogo problema,ali i za njega samo lijepe rijeci i rijeci hvale) i FC(on pise normala postove)
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Nijedan Djokovicev navijac ne navija za Rogera pa da mu je i zadnji od 10 tenisera za koje navija .
                            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Cekaj ,reci mi jesi li juce govorio lose za Federera i priznaj da nisi navijao za njega.. je l stvarno zbog Jinxy navijas za njega?

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Ja sve moderatore.
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X