Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg100046#msg100046 date=1256296930]
    [quote author=jinxy link=topic=1649.msg100043#msg100043 date=1256296722]
    Vladane,na vjezbu je bilo dobro[/quote]
    Imala si samo jednu vjezbu jutros,a ova popodne ti traje 15-ak minuta,pa kakav ti je to fakultet bre ???
    [/quote]
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Dobar dan .
      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg100050#msg100050 date=1256297077]
        Dobar dan .
        [/quote]

        I ti si mi neki karakter ...
        Cvrsto si odlucio da ne dolazis, a vratio si se za tri dana.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ko je rekao da je Aleksa u pitanju . Ovde opet njegov menadzer .
          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Gold nije to ALeksa,ovo je Aleksin menadzer koji mu je ujedno i brat 8)
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg100052#msg100052 date=1256297208]
              Ko je rekao da je Aleksa u pitanju . Ovde opet njegov menadzer .
              [/quote]

              E pa slusaj menadzeru:
              ti si jedno dno od coveka, jedan hostapler i poslednja gnjida! Nisi zasluzio da se pojavljujes na ovom forumu i da nas smaras glupostima.
              Odveo si Aleksu, i prekinuo divna prijateljstva.

              O tebi mislim sve najgore i samo se nadam da je Aleksa u redu.
              Sto se mene tice, gotov sam da te banujem, koliko te ne volim.

              Konsultovacu se sa gazdom da te banujem, a Aleksa neka pravi novi nalog.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Ja nisam njegov brat,veliki sam Aleksin prijatelj . Inace,Aleksa je jutros otputovao za Atinu a sledeci petak ide za Podgoricu . Rekao mi je da vam kopiram ovaj link da pogledate .

                http://www.youtube.com/watch?v=gT4T_...ture=subtivity
                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg100055#msg100055 date=1256297417]
                  [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg100052#msg100052 date=1256297208]
                  Ko je rekao da je Aleksa u pitanju . Ovde opet njegov menadzer .
                  [/quote]

                  E pa slusaj menadzeru:
                  ti si jedno dno od coveka, jedan hostapler i poslednja gnjida! Nisi zasluzio da se pojavljujes na ovom forumu i da nas smaras glupostima.
                  Odveo si Aleksu, i prekinuo divna prijateljstva.

                  O tebi mislim sve najgore i samo se nadam da je Aleksa u redu.
                  Sto se mene tice, gotov sam da te banujem, koliko te ne volim.

                  Konsultovacu se sa gazdom da te banujem, a Aleksa neka pravi novi nalog.

                  [/quote]

                  Aleksa me poslao na forum da pisem dok njega nema,stoga,bolje pazi sta radis,velika bi bila greska ako banujes ne mene,vec Aleksin profil . Pisem ovdje,jer me on poslao,i za to dobijam platu koja bogme nije uopste mala .
                  http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg100057#msg100057 date=1256297508]
                    Aleksa me poslao na forum da pisem dok njega nema,stoga,bolje pazi sta radis,velika bi bila greska ako banujes ne mene,vec Aleksin profil . Pisem ovdje,jer me on poslao,i za to dobijam platu koja bogme nije uopste mala .
                    [/quote]

                    Boli me du.e za tebe!
                    Ti ces da mi kazes sta cu da radim?!
                    Ima da te izbrisem da ne mozes zauvek da se prijavis na ovaj forum, izrode jedan.

                    Poslao sam gazdi PM. Ocekujem potvrdan odgovor pa zbogom seronjo.

                    A Aleksa je moj dobar drugar, i sigurno ce napraviti novi nalog.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Zaboravio sam

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Aleksa dolazi u PG,pa reci mu da svrati kod mene da se druzimo 8)
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Gold

                          Javio sam Aleksi sad sta si napisao,kaze,da je razocaran u tebe . Ovo je njegov profil . Iza ovog imena stoje NJEGOVE poruke,koje je kucao SVOJIM rukama .
                          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            gold,banuj ga 8) 8) 8)
                            ko je on da ti kaze sta mozes,a sta ne mozes da radis,pa ti si moderator 8) 8)
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Bojana,Aleksa je na Skype vezi sa mnom,i prenosim situaciju na forumu,kaze da se Irina.
                              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg100061#msg100061 date=1256297776]
                                Gold

                                Javio sam Aleksi sad sta si napisao,kaze,da je razocaran u tebe . Ovo je njegov profil . Iza ovog imena stoje NJEGOVE poruke,koje je kucao SVOJIM rukama .
                                [/quote]

                                To ti mozes da farbas nekog drugog!
                                Aleksa sigurno i ne zna da ti koristis njegov nalog.
                                I koji si ti uopste menadzer?! Ti si bre obican seronja.
                                I necu da te tolerisem ovde ni malo. Bolje ti je nestani sam ako mislis da sacuvas Aleksi nalog.

                                Doduse, neces ga nikako sacuvati. Naneo si mu nepopravljivu stetu.

                                Ti ces meni da kazes da se Aleksa razocarao u mene?!
                                Avetinjo jedna!
                                Aleksa mi je bio najbolji drug ovde dok se ti nisi pojavio!!!
                                I to ti necu zaboraviti!
                                Zato te fore: rekao Aleksa ... i to. mozes da strpas sebi u ....

                                Za mene je tvoj nalog proslost.

                                Comment

                                Working...
                                X