Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg97670#msg97670 date=1255379170]
    Bojana i jinxy
    u nasem pravnom sistemu stoji da niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno!

    Prema tome, ne dirajte Aleksu, koji jos nije potvrdio keca. A nadamo se i da nece.

    Nadam se da cete mu se, kada bude popravio keca, sa dubokim postovanjem izviniti!

    [/quote]
    Pa ne moze on da popravi KECINU kada ne razlikuje razlomak od znaka =.
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg97670#msg97670 date=1255379170]
      Bojana i jinxy
      u nasem pravnom sistemu stoji da niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno!

      Prema tome, ne dirajte Aleksu, koji jos nije potvrdio keca. A nadamo se i da nece.

      Nadam se da cete mu se, kada bude popravio keca, sa dubokim postovanjem izviniti!

      [/quote]

      On da popravi KECINU
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg97671#msg97671 date=1255379252]
        Vama,clanicama Cvrcak Familly,opet mozak radi samo na baterije,vidim,prestale su da rade..

        Vidim,jos se niste sabrale,oduzele,pomnozile i podijelile,ajde vise,da mogu da vas skratim i zavrsim zadatak..

        Ionako mi dodatno raspolozenje daju Stars zvake,u kombinaciji sa Orbitom,jer ja sam clan krimi-narko grupe Lijeva pertla desne patike....
        [/quote]

        Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha .... evo ga opet kralj ....... pomnozite i podelite .... ahahahahahahahahaha
        ahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha
        ahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha ... opet ce vas VERBALNO RAZVALITI ahahahahahahahahaha
        ahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha ...

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Mozda nisi video post:

          Nema sta,3 poraz u niz..Idemo za sangaj Gold,kao i obicno ja za nadala ti za Djokera..
          E ovako ako je pobjedim,ti ced da napravis profil Mr.Joga i da nosis sliku koju ti ja dam 7 dana,moze li??A ti reci sta cu ja nositi ako ti pobjedis

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg97671#msg97671 date=1255379252]
            Vama,clanicama Cvrcak Familly,opet mozak radi samo na baterije,vidim,prestale su da rade..

            Vidim,jos se niste sabrale,oduzele,pomnozile i podijelile,ajde vise,da mogu da vas skratim i zavrsim zadatak..

            Ionako mi dodatno raspolozenje daju Stars zvake,u kombinaciji sa Orbitom,jer ja sam clan krimi-narko grupe Lijeva pertla desne patike....
            [/quote]VERBALNO RAZVAJIVANJE
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Sta je cvrckutanti,mackica vam pojela jezik,a ?
              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg97677#msg97677 date=1255379549]
                Mozda nisi video post:

                Nema sta,3 poraz u niz..Idemo za sangaj Gold,kao i obicno ja za nadala ti za Djokera..
                E ovako ako je pobjedim,ti ced da napravis profil Mr.Joga i da nosis sliku koju ti ja dam 7 dana,moze li??A ti reci sta cu ja nositi ako ti pobjedis
                [/quote]

                Video sam, nisam stigao odmah da odgovorim.
                Ne mogu da menjam nalog kada sam mod. Imam obaveze po tom pitanju.
                A slika, pesmica, sta hoces, dolazi u obzir.

                Idemo na mesec dana ili kako?

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg97680#msg97680 date=1255379729]
                  [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg97677#msg97677 date=1255379549]
                  Mozda nisi video post:

                  Nema sta,3 poraz u niz..Idemo za sangaj Gold,kao i obicno ja za nadala ti za Djokera..
                  E ovako ako je pobjedim,ti ced da napravis profil Mr.Joga i da nosis sliku koju ti ja dam 7 dana,moze li??A ti reci sta cu ja nositi ako ti pobjedis
                  [/quote]

                  Video sam, nisam stigao odmah da odgovorim.
                  Ne mogu da menjam nalog kada sam mod. Imam obaveze po tom pitanju.
                  A slika, pesmica, sta hoces, dolazi u obzir.

                  Idemo na mesec dana ili kako?
                  [/quote]

                  Uredu.7 dana cemo,..Znaci kao i obicno,slika i pesmica.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg97679#msg97679 date=1255379721]
                    Sta je cvrckutanti,mackica vam pojela jezik,a ?
                    [/quote]
                    Je li u KUPUS REGIJI ljudi lice na cvrcke?
                    Oznoji se Tata sav,
                    bekendi ga strasno muce,
                    borio se kao lav!
                    al' mu ipak g.za puce!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      fc, bolduj pesmicu i potpisi me

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg97679#msg97679 date=1255379721]
                        Sta je cvrckutanti,mackica vam pojela jezik,a ?

                        [/quote]

                        kad naucis matis ili makar da razlikujes razlomacku crtu od znaka jednakosti,ti se javi....
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg97679#msg97679 date=1255379721]
                          Sta je cvrckutanti,mackica vam pojela jezik,a ?

                          [/quote]ahahaaha...ahahahahahah...ahahahahahah....ahahahah ahaha....ahahahahahahahah...ahahahahahaha
                          ahahahahah....RASTURAS IH VERBALNO ALEKSA....ahahahahaahhaah.....ahahahahaha...ahahah ahahahahaah
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg97681#msg97681 date=1255379817]
                            Uredu.7 dana cemo,..Znaci kao i obicno,slika i pesmica.
                            [/quote]

                            Dogovoreno

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!


                              Samo se nadam,fc,da nisi zaboravio da treba da odradis i mesec dana duga prema meni.Zato bih pazio da sam na tvom mestu,jer ako izgubis i ovu opkladu sa Goldom,imaces nase avatare do kraja kalendarske godine.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Kada vi budete znali da razlikujete laz od istine i kad budete postovali ljudske morale,kada postanete dobre osobe,a to sumnjam,kada budete izabrali pravi put u zivotu a oholost ,gordost,pakost i ljubomoru ostavili na stranu,onda se javite .
                                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                                Comment

                                Working...
                                X