Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg256911#msg256911 date=1298827985]
    Ma kakvi to, nemocni su obojica pred vockicama
    [/quote]
    Dobre su vockice +*@WT*48*
    [quote author=bice link=topic=1649.msg256914#msg256914 date=1298828331]
    Mnogi to ne bi uradili Vlatko %&ES7

    A ovo za vocke svaka cast &8@^J &8@^J
    [/quote]
    Zato si ti uvijek bio fer plej l5'%9
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Kako je dobra slika. #$&+|r Gdje si je iskopao?
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg256915#msg256915 date=1298828474]
        Dobre su vockice +*@WT*48* Zato si ti uvijek bio fer plej l5'%9
        [/quote]

        Naravno... O0
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ulizico obicna $%&5@$A
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg256919#msg256919 date=1298828603]
            Ulizico obicna $%&5@$A
            [/quote]

            Ja?Zasto bih se ulizivao Vlatku,kad on nema nikakva ovlascenja?A i zna se da sam uvek bio uz njega tako da se zna. O0 O0
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Pustiti ovog Dachu,kad budemo rusili Bojanu i Mandusica reci cu ti ja $#^%RT
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Jos uvek nisam prelomio na ciju cu stranu $%&5@$A
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Kako je ovaj Vladan SM #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* ,mogu li se zalit nekom sudu,uvazavam rad Bojane i T-Mac-a $#^%RT i ostalih moderatora poput Krleta,Mandu sam mogao presutit $#^%RT ,ali kako ovaj matorac dodje do pozicije,ovo ce postat smijurija *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY- .

                  Vladan napolje $#^%RT
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1649.msg257445#msg257445 date=1298853545]
                    Kako je ovaj Vladan SM #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* ,mogu li se zalit nekom sudu,uvazavam rad Bojane i T-Mac-a $#^%RT i ostalih moderatora poput Krleta,Mandu sam mogao presutit $#^%RT ,ali kako ovaj matorac dodje do pozicije,ovo ce postat smijurija *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY- .

                    Vladan napolje $#^%RT
                    [/quote]
                    Molio bih te da ne pravis nerede po forumu &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                    Trebao si ti da dobijes status,ja sam bio za tebe na skupstini *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                    [quote author=bice link=topic=1649.msg256922#msg256922 date=1298828754]


                    Ja?Zasto bih se ulizivao Vlatku,kad on nema nikakva ovlascenja?A i zna se da sam uvek bio uz njega tako da se zna. O0 O0
                    [/quote]
                    Bice jesi li ti i dalje siguran da nemam ovlascenja? $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Izgleda svako moze u danasnje vrijeme biti SM *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY-

                      Sta ce mi tvoj glas,mene voli obican svijet i oni su za to da budem u najmanju ruku admin,ali sta cu ja kad je vlast problematicna &+I}\ $#^%RT

                      Zelim ti da se dugo ne zadrzis na toj poziciji @(*6sd$% $#^%RT
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1649.msg257447#msg257447 date=1298853801]
                        Zelim ti da se dugo ne zadrzis na toj poziciji @(*6sd$% $#^%RT
                        [/quote]
                        Zelja ce ti biti ispunjena sto se toga tice $8#a
                        A dokse ovako plavim mozda bi trebao da izbjegavas forum I#^@8
                        &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg257448#msg257448 date=1298853930]
                          *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR Zelja ce ti biti ispunjena sto se toga tice $8#a
                          A dokse ovako plavim bi mozda trebao da izbjegavas forum I#^@8
                          &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                          [/quote]

                          Ne bojim se ja tebe,imam ljude iza sebe &+I}\

                          Kad bi me izbacio odavde,nastali bi veci neredi nego u Libiji $#^%RT
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Na ovom glasanju za SM-a niko sem ja nije glasao za tebe $%&5qw7
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Znam iz pouzdanih izvora da jesu,samo su tu radjene mnoge nedopustene stvari *%@(D!RY-

                              Zelim nove izbore sa postenom komisijom &+I}\
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Ma nece niko da ti da glas,navijas za Liverpul i Karolinu &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X