Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace, imam jedno pitanjce za nekog od admina. Ne znam gde da ga postavim, pa cu ovde da pitam.

    Cija je ideja bila da se uvede ovaj Rep Power ?
    Mislim ideja ja dobra, ali brojevi koji opusuju reputaciju su previse veliki. Problem je sto kada hocu kod nekoda da vidim taj broj moram prvo da brojim broj cifara, a to ume da potraje. Zato obicno to i ne radim. Zar ne bi ti brojevi mogli da budu manji (tipa 3 ili 4 cifre)?

    Mada evo sada vidim, vecina vas ima po 9 cifara i skoro svima su prve cetiri cifre 2147 Verovatno je to najveca moguca reputacija, dok recimo neki ( kao ja ), koji su isto devetocifreni, a prve tri cifre imaju 157, imaju neto slabiju reputaciju. Ali opet, treba da postoji razlika medju svima, a ja ovde samo dve razlicite "velicine" reputacija vidim.
    Last edited by 147; 10-08-18, 10:53.

    Comment


    • To je opcija koju ima ovaj tip foruma, vbulletin.
      Ranije smo imali opciju like, nesto kao sto ima fb i to je bilo mnogo bolje, ali je po recima admina to doprinosilo da je forum nestabilan i da pada i on je to ukinuo.
      Onda su ponovo pocele da se koriste reputacije, ali su sad postale totalno nerealne i mislim da je jedino resenje da se resetuju i da svi krenu od 0.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Neggo ne rece ti meni Chiwwi onomad, zasto nosis Rodzera?

        Nateracete me da neko novo pravilo donesem
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Neggo ne rece ti meni Chiwwi onomad, zasto nosis Rodzera?

          Nateracete me da neko novo pravilo donesem
          Rekao sam ti nego si zaboravila. Pilam naopako-sujeverje. Imao sam Novaka sa peharom RG i onda se povredio i nastala je ona dvogodišnja patnja. Od tad sam imao Pelea, Nadala i sada malo lepog Džonija.

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Rekao sam ti nego si zaboravila. Pilam naopako-sujeverje. Imao sam Novaka sa peharom RG i onda se povredio i nastala je ona dvogodišnja patnja. Od tad sam imao Pelea, Nadala i sada malo lepog Džonija.
            Ma nisam zaboravila bas, samo nisam bila sgurna

            Moralo bi o nekim novim pravilima da se razmisli u smislu sprecavanja nenavijaca RF da ga nose dobrovoljno
            Ja se nikada nisam kladila bas iz razloga da ga nikada ne nosim, a vi ga stavljate svojevoljno. Nosi neku cicu aman

            Oke malo caskamo da razbijemo napetost, a jos jedan set igraju devojke., tj. treci.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Avatare sa RF i RN odma proglasiti za persona non grata, nek pišu kod svojih ljubimaca

              Comment


              • A vise i sa tim Deda
                Zanimljivo je bilo mozda prva 3x sada je bljaks...a i videcu te kada se vrati Bojana
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Olja ne brini ništa. Brzo ću ga promeniti, sledeća je Mirka..

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    A vise i sa tim Deda
                    Zanimljivo je bilo mozda prva 3x sada je bljaks...a i videcu te kada se vrati Bojana
                    Baš bez veze, kako bi bilo da Venus zovu baba

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Baš bez veze, kako bi bilo da Venus zovu baba
                      Ili Serenu hipopotamus.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Kad sam krenuo na faks bio neki lik sa 27 dina, svi smo ga zvali ćale. Što Rodžer sa 37 ne bi bio deda?

                        Nije mi baš jasno u čemu je problem?

                        Comment


                        • Ni ja ne vidim problem. Ljudi u njegovim godinama su i de fakto dede tj. imaju unuke.. A i forum bi bio mnogo gotivniji kada bi bar postojala neka "tard" tema gde bi mogli medjusobno da se prckamo.

                          Comment


                          • Novakovim navijačima ne smeta, to je najbitnije. [emoji41]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Moguce da samo Bojani smeta
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Ni ja ne vidim problem. Ljudi u njegovim godinama su i de fakto dede tj. imaju unuke.. A i forum bi bio mnogo gotivniji kada bi bar postojala neka "tard" tema gde bi mogli medjusobno da se prckamo.
                                Znači mi žene u njegovim godinama smo babe? Aman
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X