Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    htedoh da napisem: pamti pa vrati, pa se onda setih da je bolje da se to ne desi [emoji3][emoji3][emoji3]
    Aaaaaahahahahahaha..e pa draga moja ja mislim da ti meni sada vracas zapravo... zaboravila??
    Da, da sve sto je ruzno zaboravlja se brzo... ali znas kako ide u zivotu.. up-down-up-down... ;)
    No kad zatreba...jednog dana mislim...tu sam

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Fića pobednik dana sa pretvaranjem Novaka u kombinaciju Nikole Tesle i Milutina Milankovića. Još me boli stomak od smejanja [emoji23][emoji23][emoji23]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ides u lukac...odakle ti iskoci???

        Nemoj da nerviras ovaj posten svet ovde cim si zakoracio..ajd i otkud ti na tenisu?

        tt
        http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1831107

        Zaboravio sam kako bese da ubacim post kao quote...

        Nisam imao nameru da nerviram, ja mislio svi navijaju za Dijega, bas je sportski nekako. Kao i Marko sto se gurao iz sve snage protiv Jelenice.
        Last edited by LBJmvpFORlife; 06-06-18, 22:40.

        Comment


        • Ma nema tu previse filozofiranja, cista logika.. Ako hoces stvarati istoriju moras biti sebican i ako treba odreci se svega, do kraja.. Sto je l Tesla nije mogao da se ozeni? Mogao je ali nije hteo jer su mu zene kvarile tu neku auru.. Sto, zar nije Napoleon mogao da kaze "ma zajebi, kakva crna Rusija, kakvo osvajanje Evrope, ostajem ja u Parizu za Zozefinom da cuvam decu".. Zar nije mogao major Gavrilović da kaze "ma sta mene briga za austrijance, odoh ja da pecam sa drugarima na Resavu". A kralj Leonida? Jesi li gledao film 300? Kakvu je samo ribetinu pored sebe imao taj covek, pa decicu malu... Mogao je da kaze "ma daj sta se mi ovde cimamo, idemo da pecemo rakiju i topimo cvarke, sta nas briga za sudbinu Grcke". E pa ti ljudi su stvarali istoriju, i njihova imena su ostala zapisana u knjigama i udzbenicima bas zato sto su isli do kraja.. A ovi sto si stali na pola puta.. gde su oni?
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1831107

            Zaboravio sam kako bese da ubacim post kao quote...

            Nisam imao nameru da nerviram, ja mislio svi navijaju za Dijega, bas je sportski nekako. Kao i Marko sto se gurao iz sve snage protiv Jelenice.
            Hehe jeste...sobarice jedna

            Vidis nisam znala za ovaj tvoj prethodni post. Vratio si se? Ili samo zelis da nam povremeno zacinis monotonu svakodnevicu? [emoji3]

            Mislim sada posto i tenis pratis, eto da te podsetim da sva trojica i dalje ovde imaju navijace...ili kako si vec ti to socnije napisao.
            I samo bez preteranog tog nasilnog guranja preko reda, da ne prodjes slicno kao Marko.




            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Hurljao nešto po slikama malopre, nekako mi i ovo ostalo u arhivi, morski ugođaj sreća bio dobar net.

              Nadam se da će se sresti i ove godine

              Comment


              • Nadal igrao finale RG sa satom koji kosta 540.000 funti. Moj CASIO izgleda lepse iskreno govoreci.

                http://www.dailymail.co.uk/sport/ten...pen-title.html

                Comment


                • Sve je lepse od ovog.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment




                  • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • A Bojana...do petka uvece samo

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mogu da bojkotujem samo od 20h-22h u petak, dosta od mene

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Da ne spamujem tamo vise, odgovaram ovde Bojana. Jednostavno, fudbal je mnogo popularniji od tenisa. Vecina teniskih fanova ce pre gledati fudbal, ili bar dobar deo. Za fudbal ce gubitak biti zanemarljiv. Ja vise volim tenis, pa cu prvi pazljivije da pratim finale svetskog prvenstva u fudbalu ako ne igra Djokovic. Ipak je to najveci sportski dogadjaj. Evo imam predlog anketu da stavimo pa da vidimo sta ljudi na teniskom forumu misle o tome.

                          Comment


                          • Tamo sam napisala, neka je popularniji ali zasto onda nije neki vecernji termin.
                            Wimbledon ne moze puno da menja, moraju na vreme da pocnu, ko zna koliko ce mec da traje i ne mogu teniseri da ispastaju zbog fudbala, to je van pameti.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Nije vecernji zato sto ne gleda samo Evropa. Termin je takav da moze sto veci deo sveta da gleda. Termin 5 popodne je idealan za tako nesto. Tada je u Kaliforniji mislim 8AM I oni mogu to da gledaju. Sa druge strane mec ce moci da se prati skoro do Japana. Jedino Australija mora da ispasta, ali oni ne bi gledali obrni okreni. Dakle veci deo sveta moze da gleda. Da se igra u 8pm dobar deo Azije ne bi mogao da gleda. To sto kada je u Moskvi 5pm mrak u Tihom okeanu nikog nije briga.

                              Wimbledon bi za 1h mogao da pomeri pocetak, tj da finale pocne u 1 PM. Onda bi bilo 3h vremena do pocetka fudbala. Ako se pogledaju prethodna finala, mislim da se vecina zavrsava za 3h. Takodje za 2h retko koje se zavrsi.
                              Last edited by 147; 29-06-18, 12:14.

                              Comment


                              • A kad da stave finale W, da ga pomere ranije i onda da igraci imaju manje vremena za odmor zbog fudbala?
                                kasnije ne mogu nikako jer bi to bilo previse kasno...
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X