Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto tebe briga jesam li ja pretjerao ili ne? Jesi li ti neki mod ovdje, admin pa ces ti da odlucis kad neko pretjera? Preskocis, ima ta opcija i bez ignorea znas? Naravno da ne moras da ih citas kao sto rekoh, ako ti se ne svidja preskoci ih. Opusti se, kad neko pretjera tu su modovi i admini da rijese, tvoje je samo da postujes i uzivas na forumu.

    Ja do danas nisam znao ni ko si, znaci ne citam te, nebitan si mi, ali onog trenutka kad si me prozvao onda ti naravno odgovaram. Koliko vidim samo si se ti javio, i ti prokomentarisao da je ozbiljan propust sto sam ja administrator. Ti koji si ovdje od januara ove godine bolje znas od ljudi sa SKa,a ja sam clan foruma preko deset godina. Sjajan si, sad mi dodje da se vratim na tvoje prethodne postove, sigurno je tu prava mala zlatna riznica postova.

    Sta te briga, jesi li ti neki statisticar ovdje pa vodis evidenciju kad neko postuje? Ja sam za ovih deset godina najvise postovao na tenisu, nekad vise, nekad manje, ali tu imam sigurno najvise psotova. Mozda imaju dobro misljenje o meni, mozda nemaju, nije da me zanima. Isto ako neko misli da ne znam o sportu savrseno mi puca da ne kazem sta. Kakva je tvoja slika o meni me tek zabolje, e sad moram nesto da napisem, pa ajde da i ja da budem politicki korektan, spolovilo.

    Ne dijelim ti ja opomene kao admin, to je zajebancija, ja ne zavodim red na forumu, admin sam iskljucivo da ne bi mogao da me stavis na ignore. To je jedini pravi razlog kad malo bolje razmislim.

    PS Vajda car, Pepe Imaz sektas. Oops, I did it again.

    PPS Druga opomena, ovoga puta za spamovanje.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Fine se ovde gluposti lupetaju mogu da primetim

      Da mi je znati čime se pojedinci bave, koja su im zanimanja i njihovu uspešnost u tome, pa da tako pričaju.

      Što se tiče Novakove ishrane ne pamtim da sam igde ikada video, čuo ili pročitao da je on izjavio da je vegan. Pričao je prošle godine na TV Lica na rts koje su mu promene u ishrani, posle je isto za RTS izjavio da čak voli da popije i čašu vina ili piva.
      Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      https://sport.blic.rs/tenis/novak-dj...m-meso/rgq8k6q

      Mislim da bi ti trebao da se informises. Takodje mislim i da si neozbiljan
      Bas jedan kulturan i odmjeren forumas koji izgleda voli vise nego ljeba da jede da malo vrijedja sagovornike i pritom je uzasno neinformisan da ne kazem analfabeta sto se tenisa tice, cuo sam i da za tebe uslovi na RGu nisu vazni, odnosno ima li sunca ili je vlazno. Cudi me da ti nik nije strucnjak tenisa kad ovoliko znas

      A pritom jedna dusa od forumasa, obraticu posebnu paznju na tebe ubuduce, vise nisi anoniman
      sigpic

      Comment


      • To sto sam nekome rekao da je neozbiljan ili tebi da si nekulturan nisu nikakve uvrede. Nisam upotrebio nijednu ružnu reč.

        Sad ti ide u korist da piskaraš razne stvari koje sam ja pisao o tenisu i izvlačiš iz konteksta jer si se iznervirao

        Kad sam počeo da pišem i pratim, tebe kao admina ili korisnika nigde nije bilo. Drugih admina jeste ali oni se ne ponašaju kao ti.

        Nebitno da li je moje ili nije da ja napišem da li si ti preterao. Ja to svakako mogu da napišem. A ti ako imaš dobru volju da prestaneš da smaraš sa tom forom jer nekome to smeta, trebao bi.

        Ja se ulogujem samo kad hocu nesto da napisem. Citam bez log on-a. Tako da i kad bih mogao da te ignorisem, ne bih imao nista od toga.

        Suština ovog konflikta je da sam ja mislio da si ti običan korisnik, misleći, na osnovu ponašanja ostalih admina, da admin nema pravo da bukvalno divlja na temi. Možda sam malo to grubo rekao ali tako je. Pošto se ovde sve odvija pod relativnim tumačenjima Pravilnika, pa je diskutabilno kada su neke stvari na ivici.

        To može da radi korisnik dok ga ne sankcionišu. I to meni ima savršene logike. Onda sam se neprijatno iznenadio kad sam video šta ti pišeš na ovoj temi.
        Last edited by Ljubitelj tenisa; 31-07-18, 23:28.

        Comment


        • Naravno da nisi, vec samo postavljas dijagnoze, mozda bolje sebi da je postavis ipak?

          Bio sam na odmoru, sad sam se vratio, bicu aktivan, tako da budi dobar i nemoj da vrijedjas sagovornike. Koliko admina ima to da ti znas?

          Adminu reci da smara je ozbiljan prekrsaj, a to reci vrhovnom adminu je najozbiljniji moguci prekrsaj, evo ti koji si ljubitelj tenisa i ne poznajes dovoljno dobro tenisku materiju kao sto smo vidjeli, pa ti niko nije rekao da smaras cini mi se. Znaci ne znas, mozda ces nauciti, vjerovatnije neces, ali da ti kazem da smaras jer ne znas je pregrubo. Jedino sto ima logike je sto si dosao sa foruma koji je poznat kao nedovoljno kvalitetan ovdje, to je razuman skok na forumskoj ljestvici ali si sve manire sa tog foruma donio ovdje, tako da nam spustas nivo, sto je zaista katastrofalno za SK kao kucu. Ipak jedna lasta ne cini proljece, nekako cemo se izboriti.

          Opet, divlja li neko ili ne na drugima je da odluce, ne na tebi. Odakle znas da se sve ovdje odvija pod relativnim tumacenjem pravilnika? Bukvalno niko na forumu ne zna ko si ti, nikoga nije briga sta pises, sad da prestanes niko ne bi prstom mrdnuo i cimao se oko tebe, odakle ti toliko znas i vodis evidenciju? Krajnje sumnjivo
          sigpic

          Comment


          • Posle svake zivotne odluke......

            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • N'ume on to kao Južni...Ko njega nadmaši svaka mu čast
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                N'ume on to kao Južni...Ko njega nadmaši svaka mu čast
                N'ume trebalo je razbiti o glavu reket 'nako
                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                Comment


                • Od sportova sam igrao/okusio se rekreativno makar u košarci, fudbalu kao klinac, kik boksu, trčao sam kao klinac neki ne sećam se ni šta je bio polumaraton, vaterpolo sam probao, rukomet, odbojku, odbojku na pesku.

                  Ništa me nije umorilo i iscrpelo kao par dana igranja tenisa. Najteži sport za mene. Još ako igraju pod Suncem. Haos. I to sam na šljaci igrao. Sad, svaka podloga je teška ali, pakao.

                  Boli me zglob od reketa, lopatica desna, kretanje prezahtevno, proceniti pad loptice...

                  Kapiram ja da su oni trenirani i sve, ali nijedan sport mi ovako na prvu nije teško pao kao tenis. Vaterpolo je zahtevan fizički i naravno treba umeća, ali ovo je umetnost ovaj tenis. I fiziči, i psihički, i koncentrisan, i sve. Ti reket i parče terena, nema saigrača.

                  Comment


                  • Урке легендо.

                    Да је неко био узалудан и писао шта си ти све тренирао, где си све био и шта си радио, дошли би смо до податка да сад имаш око 275 година.
                    Апроксимативно.

                    Но, да занемаримо твоју очигледну вишедимензионалну и мултидисциплинарну оспособљеност.
                    Ако би могао да ми објасниш та десна лопатица, јел те боли оно мало изнад плећке, два три прста испод оног раменог мишића?
                    Ако је то, онда би требао да се забринеш.

                    То је сигуран показатељ да су године, деценије .... бављења различитим спортовима довеле до могуће хроничне повреде.

                    Кад смечујеш у одбојци на песку, имаш ли и тад тај проблем?

                    Comment


                    • Nemam. Pisao sam o sportovima koje sam igrao rekreativno, ili bar jednom. Ti si samo cepao teretanu zato. Ali opšteno, nemam sektaško nadahnuće da se svadjam, svideo mi se tvoj post od malopre pa uživaj.

                      Telo nije naviklo na taj pokret tokom serviranja. Dovešću neku presavršenu da me izmasira, nema da brineš.

                      Comment


                      • .

                        Comment


                        • Ne znam da li je ovo neki fejk ili realna situacija.

                          https://mobile.twitter.com/opaciceva...298880/photo/1

                          Comment


                          • Realna. Pa dobro šta je tu čudno? Bolje da im je Kija Kockar idol nego Marina Abramovič, Sonja Biserko itd. Uvek može gore, tako da je Kristina ok opcija.

                            Još je devojka iz Zrenjanina. Lep grad, dobre žene, jedino je šugavo ime grada jer je dobilo po gilipteru. Bečkerek je top.
                            Last edited by Cassius Clay; 08-08-18, 18:01.

                            Comment


                            • Visko ne zna pravila

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Realna. Pa dobro šta je tu čudno? Bolje da im je Kija Kockar idol nego Marina Abramovič, Sonja Biserko itd. Uvek može gore, tako da je Kristina ok opcija.

                                Još je devojka iz Zrenjanina. Lep grad, dobre žene, jedino je šugavo ime grada jer je dobilo po gilipteru. Bečkerek je top.

                                Петровград?

                                Реци ми молим те, а питам те из разлога што у твојим постовима танано провејава тема жена.
                                Неискусном би промакао тај префињени начин сакривања чињенице иза небитних редова који се као односе на тему.
                                Не знам како мени није промакло, јер сам ја трајно оперисан од женског утицаја и на више нивоа хендикепиран од утицаја на њих.
                                Не да ми се са њима, но да не дужим, емотивна пражњења су за другу тему.

                                Дакле, скоро сваку ситуацију повезујеш са женама уз бећарску примесу лаганог шацовања и набацивања чињенице како изврсно познајеш ту тематику.

                                Па ме интересује, онако ненаметљиво, а ти наравно џентлменски не мораш ни да одговориш, нека све остане под велом својеврсне мистике и личне тајне, али ако би желео, сакривен форумским идентитетом да се отвориш и прекршиш правила донжуановско-казановске елите, ти кажи, да ли си их имао више од 1000?

                                Comment

                                Working...
                                X