Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po rečima doktora Mome Jakovljevića Novak je podvrgnut fleš intervenciji zbog dijagnoze "plutajućih kostiju". SRBENDU očekuje najmanje još pola godine odsustva. Verujem da je Novak dobro "sekao" i odlučio za ovakav poduhvat ne bi li bol totalno iščezla i prestala. Ukoliko želi da se vrati blizu vrha mora da bude 100% fit i spreman.
    Sad druga je priča što ja ne verujem da će ikada koliko-toliko da se vrati na staze stare slave. Vezaće skoro godinu dana bez tenisa što je itekako ogroman hendikep, drugi mlađi teniseri su u ekspanziji, nadolaze, tako da će biti vraški teško za Novaka.
    Treba razmišljati i o životu posle profesionalne igre i tom zvezdom vodiljom sigurno se i nosio. Slušajući njegove intervjue ubeđen je, kao i mnoge sportske ličnosti, da će da se vrati jači nego ikada. Takvim stavom zagovorik je i bivši selektor DK reprezentacije i čovek koji ga u dušu poznaje Bogdan Obradović. Lično, uzimajući primer Del Potra mislim da se samo tesimo i nadamo najboljem.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Nadolaze oni k'o kruh bez kvasca.
      Pa deda Federer nikad nije lakse dolazio do GS titula.
      Velika steta za Novaka sto je bas u ovom periodu povredjen pa ne moze da iskoristi situaciju. Ali sta je tu je, samo da se on nama oporavi, za posle ne brinem.
      -To define is to limit.

      Comment


      • Originally posted by tea View Post
        Nadolaze oni k'o kruh bez kvasca.
        Pa deda Federer nikad nije lakse dolazio do GS titula.
        Velika steta za Novaka sto je bas u ovom periodu povredjen pa ne moze da iskoristi situaciju. Ali sta je tu je, samo da se on nama oporavi, za posle ne brinem.
        Deda Federer nije sa ove galaksije [emoji6]

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Deda iskoristi dobro prošlu godinu, a i ovu će izgleda.

          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Po rečima doktora Mome Jakovljevića Novak je podvrgnut fleš intervenciji zbog dijagnoze "plutajućih kostiju". SRBENDU očekuje najmanje još pola godine odsustva. Verujem da je Novak dobro "sekao" i odlučio za ovakav poduhvat ne bi li bol totalno iščezla i prestala. Ukoliko želi da se vrati blizu vrha mora da bude 100% fit i spreman.
            Sad druga je priča što ja ne verujem da će ikada koliko-toliko da se vrati na staze stare slave. Vezaće skoro godinu dana bez tenisa što je itekako ogroman hendikep, drugi mlađi teniseri su u ekspanziji, nadolaze, tako da će biti vraški teško za Novaka.
            Treba razmišljati i o životu posle profesionalne igre i tom zvezdom vodiljom sigurno se i nosio. Slušajući njegove intervjue ubeđen je, kao i mnoge sportske ličnosti, da će da se vrati jači nego ikada. Takvim stavom zagovorik je i bivši selektor DK reprezentacije i čovek koji ga u dušu poznaje Bogdan Obradović. Lično, uzimajući primer Del Potra mislim da se samo tesimo i nadamo najboljem.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Maneken Dr.Moma Jakovljević nije Novako lekar i kao takav o Novakovoj povredi nema pojma.
            Novak želi da se vrati.Da ne želi ne bi ni išao "pod nož" i radio sve što može da se oporavi.

            A znajući Novaka svih ovih godina, on nije čovek koji želi da bude prosek,već da bude najbolji.

            Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
            Ovo je vrlo tesko za procitati iz ugla njegovog navijaca ali uopste nije nimalo daleko od istine. Nazalost.
            Nadam se da ce ovaj zahvat pomoci, iako smatram da se on ne predaje tako lako. Oduvek sam mislio da je on mentalnog sklopa ''zabole me za lakat, ako treba prebacicu u levu ruku reket'' .
            Još teže je to napisati, veruj mi.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Vrati se Nole da tjeramo neciste sile zajednickim snagama kao nekad.Cim se zlu odskrinuse malo vrata odmah su se regrupisali stari profiterski zli dusi,da podilaze idolopoklonicima i zaradjuju na tome.
              Last edited by E1_PG; 03-02-18, 14:40.

              Comment


              • Fine se ovde gluposti lupetaju mogu da primetim

                Da mi je znati čime se pojedinci bave, koja su im zanimanja i njihovu uspešnost u tome, pa da tako pričaju.

                Što se tiče Novakove ishrane ne pamtim da sam igde ikada video, čuo ili pročitao da je on izjavio da je vegan. Pričao je prošle godine na TV Lica na rts koje su mu promene u ishrani, posle je isto za RTS izjavio da čak voli da popije i čašu vina ili piva.

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Fine se ovde gluposti lupetaju mogu da primetim

                  Da mi je znati čime se pojedinci bave, koja su im zanimanja i njihovu uspešnost u tome, pa da tako pričaju.

                  Što se tiče Novakove ishrane ne pamtim da sam igde ikada video, čuo ili pročitao da je on izjavio da je vegan. Pričao je prošle godine na TV Lica na rts koje su mu promene u ishrani, posle je isto za RTS izjavio da čak voli da popije i čašu vina ili piva.
                  Bolje se informiši. Za početak. Izjavili i on i supruga Jelena. Ako to čuti iz njihovih usta nije veridostojno onda ne znam šta je...

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Maneken Dr.Moma Jakovljević nije Novako lekar i kao takav o Novakovoj povredi nema pojma.
                    Novak želi da se vrati.Da ne želi ne bi ni išao "pod nož" i radio sve što može da se oporavi.

                    A znajući Novaka svih ovih godina, on nije čovek koji želi da bude prosek,već da bude najbolji.



                    Još teže je to napisati, veruj mi.
                    Suditi o doktorskim sposobnostima Mome Jakovljevića na osnovu njegovog izgleda i pojavljivanju na modnim skupovima je neukusno i dosta neozbiljno.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Je li Momo onaj brat sto je prije neki dan pobjegao iz emisije na pinku,samo zbog onoga ga postujem.

                      Comment


                      • Taj Momo ☺ pobegao od sataniste Azerića ko đavo od krsta [emoji6]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Verovatno dve godine vrhunske profesijonalne karijere spucane na najgluplji moguci nacin u istoriji modernog sporta. Da se bar drogirao, ludovao, jurio zenske pa da ga osude na par godina, mogao bi da kaze da je bar uzivao... ovako ode vreme bez veze..
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Originally posted by Fića View Post
                            Verovatno dve godine vrhunske profesijonalne karijere spucane na najgluplji moguci nacin u istoriji modernog sporta. Da se bar drogirao, ludovao, jurio zenske pa da ga osude na par godina, mogao bi da kaze da je bar uzivao... ovako ode vreme bez veze..
                            Kako ti znas kako je on provodio vreme i da mu je otislo bez veze? To sto je nekom coveku inspirativno ne mora znaci da mora biti svima, pa bi stoga ljudi mogli malo manje da osudjuju druge i gledaju sebe.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Bolje se informiši. Za početak. Izjavili i on i supruga Jelena. Ako to čuti iz njihovih usta nije veridostojno onda ne znam šta je...

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              https://sport.blic.rs/tenis/novak-dj...m-meso/rgq8k6q

                              Mislim da bi ti trebao da se informises. Takodje mislim i da si neozbiljan
                              Last edited by Ljubitelj tenisa; 03-02-18, 16:16.

                              Comment


                              • Sta god da jede ili ne jede, smanjila mu se misicna masa. Tetivi treba jaci misic da bi podnosila manje opterecenje.

                                Comment

                                Working...
                                X