Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da zivim u Americi i da sam Amerikanac tacno ne bih glasao ni za jednog od ove dve iako bih Trampa gotivio, oba izbora su losa i to je samo pitanje gde ce da zavrsi loptica.Da li u SAD-u ili ostatku sveta?Koga god da bih izabrao, pokajao bih se 4 godine kasnije i to ne bih smatao malim promasajem nego velikim.Tramp po pitanju dosta stvari zvuci bolje od Hilari i generalno zabolelo bi me za vecinu njegovih ekcesa koje napravi, a i generalno mediji jedva cekaju da to objave.Najbitnije je to da bih se pribojavao svoje egzistencije ma koliko god to zvucalo cudno.Dovoljno se vec sada desavaju sranja, to bi bio jos veci haos kada bi Tramp postao predsednik.Uopste ne mozes da zanemaris cinjenicu kada imas toliko naroda u celoj zemlji, Tramp kad bi postao predsednik bi potpalilo masu.Hilari je vec previse iskompromitovana i zahvaljujuci tome sto sve sto rade mediji ide na njenu vodenicu ce postati novi predsednik SAD-a.Naravno da ne bih voleo to da se desi, zato sto smo mi medju prvima na tapeti.Kod Trampa zna se da su bitne samo 4 drzave:SAD, Rusija, Kina i Meksiko sto meni apsolutno odgovara posto ce nas region sem ako mu neko drugi ne naredi da bude poslednja rupa na svirali.

    Jbt, nisam znao da su Sipci toliko prosireni po SAD-u.Tacno ne mozes da stanes na stranu Amera i njihovog projekta zvanog EU.U stvari vecina ne moze, posto mozak cesto resetuju i zaboravljaju dosta bitnih stvari.Mada tako je svuda.

    Aki, otvori diskusiju na politiku na tvom blogu kako ovde ne bismo na bezvezan nacin dobijali banove.

    Comment


    • Da li vi stvarno verujete da bilo ko ko je medijski eksponiran donosi neke bitne odluke na globalnom nivou?

      Da li vi stvarno verujete da predsednika US odlučuje o bilo čemu? Demokrate ili Republikanci? Predstava za masu. Privid da imaju izbor.

      I tako je svuda, konci se vuku negde drugde, Tramp, Hilari, Čićvu, Racku, Lacpa, to su sve pajaci, pijuni koji igraju kako drugi sviraju.

      Comment


      • Znaci po tebi nema nikakve razlike izmedju Hilari i Trampa i pored toga sto su dijametralno suprotni?

        Jedan covek ne moze nista da promeni ali odredjena grupa oko njega moze.Nije nama bilo isto kada uporedis mandate svih predsednika u poslednjih 20+ godina.

        Comment


        • Dajte, nemojte da ste smesni, ako je u planu da se ovde ponovo nesto zakuva, to ce se i desiti, a totalno je nebitno ko ce da bude predsnik, Tramp ili Hilari
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Znaci Rusija je jednako mocna bila sa Jelcinjom i sa Putinom? Jer se po tebi Gojko ni Putin nista ne pita. Jasno je svima kako funkcionise izvrsna vlast u SADu, ali mora nesto i na predsjedniku biti. A Hilari bi da zabrani Rusiji da leti iznad Sirije. Treci svjetski rat.
            sigpic

            Comment


            • Objasni mi onda fenomen Kenedijevog ubistva, Votergejta Nixona i onih slucajno obrisanih 18 minuta audio zapisa Regana.

              Svaki put kada im se ne svidja osoba, skinu ga, slazem se. Postoji odredjena kontrola, ali ta kontrola potice najvise od Super PAC-ova, nije bas sad da postoji shadow government koja odlucuje sve iza zatvorenih vrata. Postoji recimo, to drustvo elitista, ali oni su kupili moc i drze FED.

              Ali, ovi izbori su drugaciji. Imas kadidata kojeg svi mrze, od elitista, do medija, koji postavlja odlicna pitanja i koji je malo previse velik, da bi ga tako lako skinuli. Prvi puta imas nekoga za koga svi znaju prije samih izbora.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Objasni mi onda fenomen Kenedijevog ubistva, Votergejta Nixona i onih slucajno obrisanih 18 minuta audio zapisa Regana.

                Svaki put kada im se ne svidja osoba, skinu ga, slazem se. Postoji odredjena kontrola, ali ta kontrola potice najvise od Super PAC-ova, nije bas sad da postoji shadow government koja odlucuje sve iza zatvorenih vrata. Postoji recimo, to drustvo elitista, ali oni su kupili moc i drze FED.

                Ali, ovi izbori su drugaciji. Imas kadidata kojeg svi mrze, od elitista, do medija, koji postavlja odlicna pitanja i koji je malo previse velik, da bi ga tako lako skinuli. Prvi puta imas nekoga za koga svi znaju prije samih izbora.
                Izbori uvek mogu da se nameste
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Izbori uvek mogu da se nameste
                  Zato Trump sada hipnotise mase da je sistem namjesten i da ce namjestiti izbore. Ako poveca izlaznost ljudi koji njega podrzavaju, nema sanse da se namjesti na tom nivou, plus ce cijela planeta vjerovati da su namjesteni i eto ti gradjanski rat u Americi.

                  Bili namjesteni 2000. za Busha izbori, brat mu bio guverner Floride, uzeo ga za 500 glasova u kljucnoj swing drzavi.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Dajte, nemojte da ste smesni, ako je u planu da se ovde ponovo nesto zakuva, to ce se i desiti, a totalno je nebitno ko ce da bude predsnik, Tramp ili Hilari
                    Sa Trampom su te sanse dosta manje, ako se to desi jbga.Moja poenta je da cemo mi 100% da najebemo sa Hilari i to je cinjenica.Bicemo medju glavnim prioritetima zbog njenog muza, samo ce da nastavi tamo gde je Bil stao.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Dajte, nemojte da ste smesni, ako je u planu da se ovde ponovo nesto zakuva, to ce se i desiti, a totalno je nebitno ko ce da bude predsnik, Tramp ili Hilari
                      Ma gde nebitno ,ajnstajn ce da crkne mesec dana avatar ima da mu stoji.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Sa Trampom su te sanse dosta manje, ako se to desi jbga.Moja poenta je da cemo mi 100% da najebemo sa Hilari i to je cinjenica.Bicemo medju glavnim prioritetima zbog njenog muza, samo ce da nastavi tamo gde je Bil stao.
                        ne pratis ti desavanja na politickoj sceni

                        Spoiler



                        a sad ozbiljno, ako je reseno da se ovde zakuva, sa Hilari ce se destiti 100%, a sa Trampom 99% i to je tako...
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Balkan je totalno nebitan Amerikancima u ovoj poziciji. Destabilizovali su ga dovoljno i dok svaka drzava ne uvede autoritativan sistem koji bjezi od ekonomija Miltona Fridmana, vratimo se na polusocijalizam (a ja sam najveci protivnik socijalizma), nama nema pomoci.

                          Kada je Yuga bila, ona je imala potencijal da bude evropska Kina, samo sto bi 99% naroda zivjelo ekstra, a onda kada bi stavio pametne ekonomiste i lidere, da polako implementiraju ekspanzivnu ekonomsku politiku i polako otvoris vrata ponekim investicijama, ta drzava bi bila nesto nevjerovatno. A ne sad, sve drzave regiona, zavise od injekcije investicija i kredita MMF-a. Takva ekonomija stvara balone, a baloni pucaju kad se prepusu. Nezamislivo je da razvoj malih ekonomija ide na 1-2% GDP-a.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Kao da je iko sa strane potreban da se na Balkanu zakuva na kraju krajeva. Posebno sad kad je besparica ogromna.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Kao da je iko sa strane potreban da se na Balkanu zakuva na kraju krajeva.
                              Potrebno je, pomoc sa strane u vidu para je uvek potrebna
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Pratim ja desavanja koliko mi ogranicen net dozvoljava, samo do danas nisam znao da moze da se raspravlja o politici na ovom forumu.

                                O Vucicu nemam sta da kazem sem da je njihov covek.Manje-vise sve stvari koje su se desile pocevsi od 2008 pa do danas govori u prilog tome.On je barem tri puta menjao strane u poslednjih 20 godina, ali ne bih u ovoj temi zalazio u to.Svi nasi politicari su manje-vise povezani sa Amerikancima, samo se ne bi svako na isti nacin ophodio prema Klintonu kao Vucic.Neko bi samo napustio prostoriju.

                                Stavise kad je Britanija izasla iz EU sam isao cak i po cenu da dobijem ban ali je reakcija izostala.Mislio politika zabranjena, a morao sam negde da prenesem svoju euforiju povodom toga.
                                Last edited by Ricma; 24-10-16, 22:13.

                                Comment

                                Working...
                                X