Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frapiran sam, tvojim nacinom komunikacije.

    Moze u sta god hoces. Mjesec dana.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • ko je spominjao novac vrati gangari vinjak vidis da nije za tebe

      aj do juna ja brate nisam u toj prici detaljno ko ti ,ti si mag i u potpis,ne novac
      smes ili ne verujes vise u svoje ekonomsko znanje od pre pola sata,a od janura bio ubedjen
      Last edited by 61563; 24-10-16, 02:11.

      Comment


      • dobro mesec dana toliko verujes u svoje znanje moze avatar i potpis

        i da ce bog da zabaguje forum posle da ne moze da se menja

        P.S izvinjvam se na mojoj komunikacija ako te je uznemirila

        Comment


        • jel moze .jbt ovo nije nije ni za tadbaspam...
          nema te smatram da smo se dogovorili ako se jos vise uplasis,pa ressi da smnajis na 7 dana javi
          ili evo imas 1 dan da prelistas tvoju dokumentaciju pa da se predomislis ako te strah
          Last edited by 61563; 24-10-16, 02:16.

          Comment


          • Jedno 5 puta sam ti rekao da moze sta god hoces mjesec dana.

            Stvarno pocinjem vjerovati da uistinu dozivljavas halucinacije.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • jbt pustim sad andjusa i on kaze dobija tramp,sad sam tek siguran

              rekoh ja lepo pre neki dan ti da odmenis zivu,pa lepo tabla,olovka,lenjir da nam pojasnis tempo igre,mikro kretanja..a sad vidim picis i ekonomiju

              Comment


              • hahha gangara mu uvalio neki fals vinjak,ok mesec dana( hrabro ekonomsko srce nase)
                potpis i avatar mesec dana

                P.S izvinjavam se duboko ako sam te opet komunikacijski frapirao

                Pozdrav

                Comment


                • Pricao sam sa nekoliko ljudi koji zive u SAD i imaju pravo glasa i cuo utiske ljudi koji su bili u Americi od trenutka kada su predstavljeni kandidati i na osnovu toga kao i svog znanja u oblasti politike moram da dam minimalnu prednost Trampu.
                  Misljenje ljudi cije sam misljenje mogao da cujem je da biraju manje zlo jer su oba kandidata krajnje antipaticna velikoj vecini gradjana SAD osim naravno tvrdokornim pristalicama.
                  Trampu u korist ide izuzetno losa politika demokrata u poslednja 2 mandata, neke konzervativne ideje koje se ponovo javljaju u SAD kao i gotovo podjednaka nepopularnost u javnosti protovkandidata. Slabosti su mu svakako nedostatak iskustva u politici sto pokusava da prikrije svojom propagandom, medjutim manipulacija tima Hilari Klinton je dosta jaka i Donald ne moze da izbaci iz glave biraca sliku o njemu kao sarlatanu, rasisti itd. (Uglavnom ovo o cemu je Aki pisao).
                  Sto se tice Hilari, ubedjen sam, da republikanci imaju ozbiljnijeg kandidata od Trampa, coveka koji je u politici duze vreme, da bi se njene sanse svele na minimum. Medjutim, Tramp je novo lice na politickoj sceni i pritom ne bas omiljen lik u americkom narodu sto Hilari i njen tim odlicno koriste i prakticno antikampanjom pokusavaju da pobede izbore. Slabost Hilari je takodje slab ugled ali i ucesce u kreiranju politike demokrata koja nije donela zeljene rezultate u prethodnih 8 godina sto je amerikancima veoma bitna stvar pri odluci kome dati glas.

                  Spoljna politika SAD je jasno definisana i vecina stvari se dugorocno planira i projektuje osim nekih tekucih problema koji ne mogu biti obuhvaceni planom poput nekih vanrednih situacija, tako da je iz ugla spoljne politike gotovo nevazno ko ce biti novi predsednik SAD, u 95% stvari ce odluke biti iste...

                  I da, @Aki, to sto Tramp ima smisla za biznis i sto je uspesan nije nikakav garant uspeha u politici a jos manje u vodjenju drzave... Uspeh moze u ovom trenutku cak i da mu odmogne jer su sujeta i ljubomora neverovatne stvari, ljudi ne trpe i ne prastaju uspeh, to je svugde prisutno, ne samo u nasem regionu.
                  Jos nesto, vise postovanja za politiku kao jedan dosta slozen koncept ne bi bilo na odmet... Mozes biti protivnik necega ali ipak treba postovati.



                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Nije lose, nije lose ... fino ste se ispricali, cak i opkladili. Zadovoljan sam
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Moras priznati da je isto ova prica o Hilari i Trampu ostala malko nedorecena Moglo se tu jos ali sve spin na spin pa onda jbg

                      Ja jedva cekam te izbore, jer ovi oko mene ima da se kolektivno objese ako Tramp ne pobijedi

                      Nikas necu zaboraviti facu koju je jedna starija "gospodja" naslozila kad me je pitala dje moze da kupi majice sa Trampovim likom(koje se mogu naci u svakoj rupi na teritoriji Upstate NY-a ). Ja joj lijepo objasnio dje da provjeri, a ona kad je cula akcenat kao da si joj stavio izmet pod nos hahahahaha Nije mi rekla nista, ali mislim da me je kad se dovoljno udaljila deportovala u Rusiju i opsovala mi sve imigrantsko Show kakvih budala odje ima.

                      Interesantno mi je da jos za ove tri godine nisam cuo nekoga da kaze nesto negativno za Putina napr. Naravno, ne podnose Ruse, ali njega izgleda postuju svi, cak i ove seljacine kojih je Usptate pun. Pod seljacinama podrazumijevam ove sto su u svako doba dana i noci prljavi od glave do pete(cast izuzecima koji zive od toga sto rade.. ulg nekakvi mehanicari ili gradljevinci, farmeri i sta li jos) jer po cijeli dan cackaju svoje smece od dizel pikapa za koji misle da je dobro auto, zvacu duvan, slusaju iskljucivo samo kantri i tusiraju se samo nedeljom kad mora u crkvu da se ide. U toku nedelje su pijani kao guzice i samo prave sranja gdje god da se pojave jer, po defaultu, moraju nesto da polome pa makar to bila i jedna jedina boca piva... (na njihovu nesrecu ja ih ne volim ni malo a jbg opis posla mi nalaze da ih njezno prenesem preko praga kad naprave sranje u mom lokalu... i onda dok se vuku niz ulicu ili kad se probude, krenu te standardne uvrede na racun akcenta i majke Rusije i kako ce mene Tramp da posalje kuci itd itd ) Svi do jednog su nepismeni i ako ne nose John Deere kacket, onda nose Trampa. Koliko je on izgubio potencijalnih glasaca zato sto se zamjerio latinosima, toliko je i podrske dobio u regionima kao sto je Upstate NY napr. Naravno, zive ovdje i normalni, fini, obrazovani ljudi i vecina njih je uz Trampa ali ima i dosta onih koji ce preskociti glasanje jer nece da glasaju za ove dvije karikature(i moralne a i politicke).

                      Sa druge strane, zivio sam na Floridi 8 mjeseci i radio u restoranu u koji dolaze samo oni kojima je ostalo jos 15-20 godina zivota(u najboljem slucaju) a imaju toliko para da ni njihovi unuci nece uspjeti to da raskrcme. To su ljudi koje sam gledao u ovom restoranu makar jednom-dva puta nedeljno. Sjede za stolom po 4-5 sati i piju vina od po 500 i kusur dolara i obavezno na TV-u pici CNN ili Fox News i samo o debatama i o kandidatima se prica(jesu malo i o golfu znali kad se igrao neki turnir pa su morali da ispostuju jer dvojica od tih sa turnira su svako malo bili nasi gosti i onda se svi ti "regularni" vise i znaju medjusobom). Svaku noc ja prodjem pored nekog od tih stolova i slusam te metuzaleme kako laprdaju o politici i muka me pripadne. To su sve bivsi funkcioneri nekih velikih kompanija, bivsi politicari koji su sad matori pa imaju uloge savjetnika, advokati, doktori, golferi, vlasnici fabrika svega i svacega(bio je jedan sto je prije 2 godine prodao fabriku oruzja za tricavih 600m), razna bagra koja se obogatila na nekretninama... uglavnom sve "ostvareni" ljudi kojima su porodice nalik cirkusu(a sve sam te porodice imao cast da upoznam).. ljudi koji se kad dodju u restoran ponasaju kao da su boga za m*da uhvatili. Cast izuzecima, jer je bilo i finih ljudi koji eto tu zalutaju sa vremena na vrijeme. E sad, ta bagra bogata se narolja od skupog vina i onda galamom oko politike rastjeraju sve normalne koji su bili u restoranu, pa kad i poslednji normalni gosi pobjegnu, onda se "gospoda" sa svojim "gospodjama" prebaci u bastu, pa se zapale kvalitetni cigari i prdnjavi se oko politike do 3 ujutru. I taj ritual ponavljaju makar jednom nedeljno. Zali boze, tolike pare, toliko mogucnosti a prazni ljudi bez socijalnog zivota. Fino sam ja zaradjivao dok sam tu radio ali sam jednog dana pukao, napravio sranje i napustio... smuci ti se zivot kad gledas i slusas te kretene svaki dan.

                      E svi ovi divni ljudi ce da glasaju za Hilari. Svi... od baba i djedova pa do potomaka koji imaju pravo glasa. Florida je(makar iz onoga sto sam ja mogao da vidim) vecinom uz Hilari. A nije ni cudo... eto ja sam zivio u Naples-u koji je u top3 u SAD-u kad je u pitanju broj milionera i bilionera koji tu zive. A sa druge strane, cijela Florida je krcata ilegalcima latino porijekla i ovi bogatuni se jeze od takvih ali opet to su im robovi... svaki ima po 10 minimum da mu radi oko kuce. Pa udjes u bilo koji restoran, pa malo obratis paznju i vidis da je komplet osoblje iz kuhinje doslo iz Meksika, sa Kube, Haitija, Hondurasa itd. I onda je jasno zasto je ta drzava protiv Trampa( ne uz Hilari, vec iskljucivo protiv Trampa) Pa ti bilo gdje na Floridi kad izadjes vikendom u neki nocni klub tu je 80% gostiju latino ili crnci i nerijetko se nadjes u okruzenju gdje niko ne prica engleski. Boravio sam i u Majamiu nekoliko puta. Fantastican grad sve u svemu ali opet su to sve latinosi... pogotovo South Beach. Odes u striptiz bar, sve striptizete su latino djevojke. I ko ce onda tu da glasa za Trampa? E zato cika Donald kupi bodove kod Amerikanaca kojima je muka od prizora kao sto je South Beach. Kupi bodove kod ljudi koji nece ni ruku da ti pruze ako si Islamske vjeroispovijesti. Naletim ja na svakakve budale odje, a koliko znaju dovoljno govori kad im kazem da mi je ime Vladimir i da sam iz Crne Gore, a oni onda pitaju jesam li musliman.. eto koliko mozga imaju. Iskreno, tu je Tramp napravio najbolji potez, sto ce svi ti pileci mozgovi da glasaju za njega. I neka ce... menu bi bilo milo da on pobijedi, samo da se ona vjestica makne. Ona kupi bodove kod raznih imigranata. Upoznao sam ja i dosta Albanaca sto direktno, sto preko nekih poznanika.. Njih u Americi ima kolio oces(ovako odokativno, mislim da ih samo Indijaca ima vise ) Konkretno sto se tice NYC-a oni drze skoro sve picerije i italijanske restorane po Bruklinu i Menhetnu. Bruklin je njihov. Naravno, svi se predstavljaju kao Italijani i svi su usvojili poslovna imena.. jbg bolje je za biznis da ti je ime Stefano nego Safedin(ziva istina upoznao sam jednog koji je izveo ovaj potez ) i bolje je da kazes da si Italijan nego Albanac. Ljudi iz NY-a ih ne vole nikako ali jbg, oni su tu kao uticajan dio drustva jer drze svakojake firme i svi su usko povezani... i ponavljam, ima ih koliko oces. Ista stvar je i na Floridi. Eto taj Naples je za ljude sa idejom bio rudnik zlata prije 20 godina kad su krenuli tamo da pokrecu biznise. I ti isti ljudi su tamo i dalje. Ne zaradjuju vise kao sto su prije 10-15 godina ali i nema potrebe jer sad uzivaju. E, Naples je pun Albanaca i tamo isto drze sve restorane i picerije. Isto tako i downtown Orlando. Ma svugdje. I svi oni ce da glasaju za Hilari iz svima dobro znanih razloga, ali da ne ulazimo sad u to.

                      Ja da imam pravo glasa, ja bi glasao za Trampa. Nije sve crno bijelo i kace se i njemu svakakve etikete i pisu ljudi sve i svasta... na kraju se sve svodi na to sto rece drug Miletic, biras manje zlo. A realno, vece zlo od one babetine tesko da moze. Dako je neko zgazi autom prije izbora da svi pocinu

                      Nisam htio da se ukljucujem u ovu diskusiju jer sam dosta vremena proveo slusajuci o politici ljude koji manje-vise zive od politike i od pojedinih kojima buducnost kompanije zavisi od ovih izbora i onda mi se sve to smucilo. Kad sam se preselio nazad u NY, mislio sam da necu vise morati da slusam te baljezgarije, kad oces matrak... opet slusas o politici samo iz totalno drugog ugla... nije vise bogati snob, sad ti pamet soli nepismeni farmboy za kojeg je barska tuca najvece dostignuce u karijeri.

                      A onda udjem na portal Vijesti.me da. vidim sta se radi u rodnoj mi CG, a ono i tamo izbori i neuspjeli drzavni udari od strane grupe ljudi koji su, sudeci po njihovom opisu, pobjegli sto iz bolnice sto iz cirkusa, a neki mozda i iz zoo vrta... pa su dosli da hapse Djukanovica. Fantasticno. Vidio sam da se na tu temu oglasio i covjek koji je jednom prilikom izjavio "Sjedim ja u fotelji, kad vidim da prema meni ide metak." - glavom i bradom, besmrtni Vuk Draskovic. Nisam ni htio da otvaram clanak, da ne trosim jos 5 minuta zivota na njegove gluposti

                      Ne moze covjek da utekne od politike, pa to ti je.

                      Sent from my Samsung GALAXY S5.

                      Comment


                      • Poceo Aki da mi izlazi i na facebooku jbt, hahahahhahah


                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ja ocekujem i bogatune da glasaju za njega iz samo jednog razloga, a to je porez. Niko to sranje ne voli da placa, a ona tim ultra bogatima hoce da uzme 75% svakog dolara koji zarade.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Cek jel moguce,na FB,pa rekoh na kraju ce da zavrsi na drustvenim mrezama
                            @ajnstastajne jedan ekonomski savet pokreni svoj kanal na youtoube,nesto ce sigurno da kapne makar forumasi ce da gledaju seruju,a ne gine ti neka farma,parovi...

                            P.S sve sto ste napisali je verovatno tako(nisam ja bas u toj prici ko mag nas, al povatam koliko toliko) ovo se slazem sa @Mileticem sve i bas sam rekao da je za nas manje vise nebitno ko dobija

                            A sad se definitivno zna posto ajnstajn uvek izabere ove sto ne pobedjuju ,znaci Hilari dobija

                            Comment


                            • Kolika je samo ljubav između vas dvojice. Znači istina je da se suprotnosti privlače. Garantiram vam , ukoliko bi se vas dvojica zajedno napili, da bi se ujutro probudili u istom krevetu. Vi ste filozofski gledano bitak jedan drugom.

                              Comment


                              • A nije problem izgleda u Wengeru,sve vise mi se cini da ih ajnstajn sve izmalerise,kako je poceo svesno da ih prati,krenuolo je i njihovo nemanje trofeja
                                Vidim da navija za federera verovatno poceo u momentu kad Djokovic krenuo da ga delje

                                Pa ako se ovako nastavi nebi me cudilo da Tramp posle izbora bankrotira

                                Comment

                                Working...
                                X