Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od kada je fiksni stigao, konstantno se nesto desava. Zatalasao je forum samo tako BRAT
    Samo napred fiksni nemoj da smoris i da odustanes ... ni slucajno.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Prince View Post
      Ja iskreno i ne vidim neku tezinu u tome i da pogodis ko ce pobediti od dva kandidata . Ali dobar ti je ovaj pristup sa bombasticnim naslovima na fejsu. Hipnotisali su vas
      Trebas da pogledas dva clanka prije i njihove naslove
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by luka View Post
        Hrvati su u vaterpolu zasluženo izgubili zbog odmaranja igrača i kako ti kažeš "taktiziranja" i neka su. Sve se to vrati kad tad.
        A za ovo dalje, moram ti se zahvaliti što si me prosvijetlio. Samo si u nizu jedan od onih što ne podnosi da netko može drugačije razmišljati.
        Na OI dođeš odigrati potencijalno 8 utakmica, ako se ne varam. Dakle spremio si se za toliko utakmica tempom možda utakmica svako 2 dana u prosjeku. Dakle spremao si se zato, a ne da bi odigrao dvije utakmice i odmah moraš odmarati igrače.
        Ne pada mi na pamet ulaziti u nebulozne rasprave sa tobom, a pogotovo vezano za OI. Moje mišljenje je da se nikad ne treba kalkulirati i to je to. To vrijedi za svakoga, navijao ja za tu ekipu ili ne.
        Evo ti samo primjer, ne znam za koga navijaš, ali vjerovatno za MU. Znači Manchester ima recimo bitnu utakmicu u PL npr u ponedeljak. Prije toga 3-4 dana igra recimo sa Zoryom u EL. Odluči igrati s drugom ekipom da odmori igrače. Izgubi od Zorye 5:0, a pobjedi tu bitnu utakmicu u PL. Jel misliš da se isplatilo kalukuliranje, da je vrijedilo rušiti ime i imidž kluba radi nečega.
        Poenta je da se svaka utakmica ide na pobjedu, jer je jedino takvo razmišljanje sportsko i jedino ispravno.

        A ti tvoji Makijavelistički stavovi, "igranja na bod i odmaranja ekipe" samo objašnjavaju zašto voliš Mourinha. Njemu također ništa nije sveto da bi došao do rezultata.

        Pozdrav i samo opušteno.
        Pozdrav drugacije razmisljanje, no problem, i ne navijam za MU simpatisem ih samo zbog Murinja...samo za Zvezdu navijam

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Od kada je fiksni stigao, konstantno se nesto desava. Zatalasao je forum samo tako BRAT
          Samo napred fiksni nemoj da smoris i da odustanes ... ni slucajno.
          Brate ali, jel vidis da sam institucijama iritantan ne znam sta da cinim ,ne ide mi se u Banovce treba da pobedim u ovoj NBA Sk ligi

          Comment


          • Samo jos jednom probaj podsmesljivo nesto da komentarises na moj racun, pa ces da vidis moj filing osecaja, a i osecanja. Vratiti se skoro neces ovde.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Samo jos jednom probaj podsmesljivo nesto da komentarises na moj racun, pa ces da vidis moj filing osecaja, a i osecanja. Vratiti se skoro neces/ovde.

              tt
              NEEEEEEE nemoj Olja života ti A i ti Fiksni malo respekta nemoj da fasuješ ban za glupost ja ću te lično ubiti
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • @Powerslave, ima Trump jako uporiste u rednecima normalno, oni su tradicionalno najsigurnije biracko telo republikanaca...
                Porez je u SAD nesto najvaznije i mogu da tolerisu razne stvari ali neplacanje poreza se ne prasta. Poreska politika je vrlo ostra i povodom nje se predsednik vrlo malo pita tako da ta prica o bogatasima koji ce glasati za Trampa zbog poreza ne pije vodu

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ja znam 20 likova iz Kalifornije, od toga 7-8 ih zivi u LA-u, zaradjuju svi preko 250k godisnje, i hoce da im uvede ona glupaca jos poreza, sto bi znacilo da moraju platit 75% svakog dolara koji zarade do kraja zivota. Trump hoce da im smanji porez.

                  Da se ne zajebajemo, svi izbhegavaju poreze, mrze ih, ali seru ako neko skonta nacin da ih ne placa ko Trump. Al kad neko prijavi net negativnu godinu 950m dolara, ne mozes mu oporezovati minus. Pa je prenio gubitke, ali on je se izvukao do sada, i sigurno nije istina da nije placao porez 18 godina, jer je negdje tokom vremena ostvarivao vece prihode od 200-300m pa je to se izjednacilo i morao je da ga plati.

                  Moja pozicija o porezima je, da porezi treba sto manji da budu. Kako to vlada, zna bolje od tebe kako da potrosi tvoj novac, a to je bukvalno porez.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Domaci film POLTRON,bas je dobar, Cvijanovic razvalio,mozes da ga pogledas ajnstajne ako zelis

                    Comment


                    • Ponovo haluciniras, a?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Brate ali, jel vidis da sam institucijama iritantan ne znam sta da cinim ,ne ide mi se u Banovce treba da pobedim u ovoj NBA Sk ligi
                        A i ako odes u banovice, ne brini nista. Dacu ti ja mail, pa mi samo saljes parove i tipove i ja tipujem za tebe. Nemas frke. Pobedjujes svakako.
                        Ali ako nastavis tako prema institucijama da se ponasas, nisi daleko od toga da zaista u Banovicima i zavrsis.
                        Last edited by Sandugp; 24-10-16, 13:59.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Al kao sto sam napisao u on tekstu, o halucinacijama i ljubicastim slonovima, redneck populacija se svidja slika Trumpa koju je Klintonka ofarbala o njemu. Kao da je rasista, seskista, ksenofob, islamofob, bla bla bla. Evo ja sam tradiconalni musliman, nisam religiozan, ali ja se ne osjecam uvrijedjeno kada Trump kaze islamski terorizam. To je pravi problem koji postoji u svijetu, pa klanjali se oni bogu ili ne, oni se predstavljaju kao islamski ekstremisti. To nikoga ne vrijedja sto njima Trump kaze da su teroristi, jer jesu.

                          Kad Meksikance vrijedja, nikada nije vrijedjao ljude Meksika koji su uzorni gradjani, vec krimose koji krse zakon. Evo James Woods strasnu stvar rekao.



                          Ono kao da vrijedja zene ili da ih napada, boze sacuvaj. Ono 'grab em by the pussy' je nesto najsmjesnije sto sam ikad u zivotu cuo. Pricao covjek o groupies, zene koje hoce da se jebu sa zvjezdama. I sad ko fol 20 dana pred izbore izlazi 15 zena kao napo ih Trump. Haj jedna ili dvije, al 15, nidje veze, ovako kasno. Druga stvar, ja sam siguran da je Trump imao neprimjerenih situacija sa zenama, pogresno prosudio situaciju, ali nikoga nije silovao. Mislim lol.

                          Ovo se generalno pretvorilo u takav cirkus, da ja dio svoje predikcije baziram na tome, da bi ljudi mogli da glasaju za Trumpa samo da nastave da dobivaju ovaj dnevni hit informacija, jer je postalo ko heroin. Ako nju izaberu, ode Trump da gradi zgrade, a to nikoga ne interesuje
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ja znam 20 likova iz Kalifornije, od toga 7-8 ih zivi u LA-u, zaradjuju svi preko 250k godisnje, i hoce da im uvede ona glupaca jos poreza, sto bi znacilo da moraju platit 75% svakog dolara koji zarade do kraja zivota. Trump hoce da im smanji porez.

                            Da se ne zajebajemo, svi izbhegavaju poreze, mrze ih, ali seru ako neko skonta nacin da ih ne placa ko Trump. Al kad neko prijavi net negativnu godinu 950m dolara, ne mozes mu oporezovati minus. Pa je prenio gubitke, ali on je se izvukao do sada, i sigurno nije istina da nije placao porez 18 godina, jer je negdje tokom vremena ostvarivao vece prihode od 200-300m pa je to se izjednacilo i morao je da ga plati.

                            Moja pozicija o porezima je, da porezi treba sto manji da budu. Kako to vlada, zna bolje od tebe kako da potrosi tvoj novac, a to je bukvalno porez.
                            Porez je generalno dobra i neophodna stvar za funkcionisanje drzave kao sto je SAD i upravo zbog toga toliko insistiraju na istom.
                            LA i NYC su specificni zbog velike kolicine multimilionera i milijardera pa je samim tim ostrija poreska politika a primanja od 250 do 500k godisnje se u ovim gradovima smatraju nekom visom srednjom klasom... 75% je apsurdno ali ne moze Tramp da utice mnogo na umanjenje jer je to velika budzetska stavka bez koje se ne moze

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Ima nesto sto se zove executive order. Odmah ce ih izdati i tu ga niko ne moze zaustaviti. Porezi idu dole.

                              Porezni sistem u Americi je jedan od najkomplikovanijih na svijetu, vrlo tesko ga je objasniti, a ni ja sam ne znam ga dovoljno dobro da ga objasnjavam

                              Ali je previsok. 35% na korporacije je smjehotres. Sta ce ljudi investirat? Zrak?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Još filozofiraju, čovjek ode na posao, pričaju o Mourinhu, vrati se oni su na fiskalnoj politici SAD-a.

                                Al evo da vam kažem svoje mišljenje, koje je bolje za svijet, uključujući sve nas. Sumnjam da vi imate išta od veličine poreza u SAD-u.
                                Činjenica je da SAD ide u izolacionizam ako Trump pobjedi. Konačno će se uhvatiti rješavanja ogromnih unutrašnjih problema, što znači da bi čitav svijet mogao odahnuti od nekih novih sukoba, hladnih ratova i američkog mješanja u unutrašnje stvari drugih država. Clinton će se, suprotno tome, nastaviti igrati velikog brata.

                                Comment

                                Working...
                                X