Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se da smo suprotnosti. Ja sam inteligentam, on nije
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ako možete tu ličnu netrpeljivost da izostavite od sada pa zauvek, postajete jako iritnatni, te povedite računa o retorici, jer vam se ovo ponašanje neće tolerisati ubuduće. Hvala.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Skromnost je vrlina, stoga pusti druge da kažu za tebe da si inteligentan. U suprotnom, kada samoinicijativno to kažeš samo ispada nadobudno.

        Comment


        • Originally posted by luka View Post
          Kolika je samo ljubav između vas dvojice. Znači istina je da se suprotnosti privlače. Garantiram vam , ukoliko bi se vas dvojica zajedno napili, da bi se ujutro probudili u istom krevetu. Vi ste filozofski gledano bitak jedan drugom.
          ooo
          Cekaj ti si onaj luka sto nas je na olimpijskim igrama ubedjivao da,ne valja kaklulisati i da su nam u basketu Kinezi tezak protivnik...

          I da se kalkulacije uvek na kraju obiju o glavu

          Sto se pokazalo i ovog puta Hrvatskoj u vaterpolu,kad su pustili Francuze, lagano srebro im se obilo o glavu,kao i nama u basketu,ili Spancima koliko puta u basketu.

          Izgleda da ne ide tebi sa tim kalkulacija,tako da tvoje garancije ne treba shvatati za ozbiljno

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            ooo
            Cekaj ti si onaj luka sto nas je na olimpijskim igrama ubedjivao da,ne valja kaklulisati i da su nam u basketu Kinezi tezak protivnik...

            I da se kalkulacije uvek na kraju obiju o glavu

            Sto se pokazalo i ovog puta Hrvatskoj u vaterpolu,kad su pustili Francuze, lagano srebro im se obilo o glavu,kao i nama u basketu,ili Spancima koliko puta u basketu.

            Izgleda da ne ide tebi sa tim kalkulacija,tako da tvoje garancije ne treba shvatati za ozbiljno

            Naravno da se obije o glavu. Što se mene tiče i obraz je dio glave. U najmanju ruku kalkulacije nisu na obraz i čast nikome.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ako možete tu ličnu netrpeljivost da izostavite od sada pa zauvek, postajete jako iritnatni, te povedite računa o retorici, jer vam se ovo ponašanje neće tolerisati ubuduće. Hvala.
              no filing za osecaj

              Comment


              • Originally posted by luka View Post
                Skromnost je vrlina, stoga pusti druge da kažu za tebe da si inteligentan. U suprotnom, kada samoinicijativno to kažeš samo ispada nadobudno.
                E ovo je dominejšn
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Aki, zar nisi mogao da izaberes neku ozbiljniju tematiku od ovog americkog cirkusa ? I kome zapravo upucujes ove tekstove? Ljudima poreklom sa ovih prostora koji imaju pravo glasa ili nekome trecem
                  Last edited by Lion; 24-10-16, 11:18.

                  Comment


                  • Vidis, vecinom ljudine kontaju koji je smisao ovih tekstova. To je sistem, ako sam upravu, onda imam prednost i mogu da krenem u fazu dva gradnje vlastitog brenda. Trump je veoma kontraverzna tema koja ce privuci dosta ljudi da citaju. Ako ja imam kvalitet i historijsku tacnost, e onda mogu da idem u kolaboraciju sa mnogo jacim portalima.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Aki brate pa ti si vizionar
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by luka View Post
                        Naravno da se obije o glavu. Što se mene tiče i obraz je dio glave. U najmanju ruku kalkulacije nisu na obraz i čast nikome.
                        Znaci,prvo kalkulisanje je i kad odmaras ekipu ako si obezbedio plasman,pa je cuvas od povreda i slicno,kalkulisanje je i kad igras na bod jer mislis da ti odgovara.
                        Ne luka to se zove taktika,takticki potez, pametan
                        a namerno namestanje meca zarad novca je nemanje obraza

                        ako vec hoces svaku rec bukvalno da tumacis,ja to gledam ko takticki potez, kao i mnoge druge u sportu koje sam ti naveo,i kazem kalukulacija ili taktika,a ne namestanje meceva to je mozda za nemanje casti kako ti kazes
                        Last edited by 61563; 24-10-16, 11:39.

                        Comment


                        • Mali je ovo prostor za akija, samo je pitanje vremena kad ce postati planetarno popularan, a mi cemo pricati kako smo ga znali dok je samo blog pisao
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • We want vlog

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Znaci,prvo kalkulisanje je i kad odmaras ekipu ako si obezbedio plasman,pa je cuvas od povreda i slicno,kalkulisanje je i kad igras na bod jer mislis da ti odgovara.
                              Ne luka to se zove taktika,takticki potez, pametan
                              a namerno namestanje meca zarad novca je nemanje obraza

                              ako vec hoces svaku rec bukvalno da tumacis,ja to gledam ko takticki potez, kao i mnoge druge u sportu koje sam ti naveo,i kazem kalukulacija ili taktika,a ne namestanje meceva to je mozda za nemanje casti kako ti kazes
                              Hrvati su u vaterpolu zasluženo izgubili zbog odmaranja igrača i kako ti kažeš "taktiziranja" i neka su. Sve se to vrati kad tad.
                              A za ovo dalje, moram ti se zahvaliti što si me prosvijetlio. Samo si u nizu jedan od onih što ne podnosi da netko može drugačije razmišljati.
                              Na OI dođeš odigrati potencijalno 8 utakmica, ako se ne varam. Dakle spremio si se za toliko utakmica tempom možda utakmica svako 2 dana u prosjeku. Dakle spremao si se zato, a ne da bi odigrao dvije utakmice i odmah moraš odmarati igrače.
                              Ne pada mi na pamet ulaziti u nebulozne rasprave sa tobom, a pogotovo vezano za OI. Moje mišljenje je da se nikad ne treba kalkulirati i to je to. To vrijedi za svakoga, navijao ja za tu ekipu ili ne.
                              Evo ti samo primjer, ne znam za koga navijaš, ali vjerovatno za MU. Znači Manchester ima recimo bitnu utakmicu u PL npr u ponedeljak. Prije toga 3-4 dana igra recimo sa Zoryom u EL. Odluči igrati s drugom ekipom da odmori igrače. Izgubi od Zorye 5:0, a pobjedi tu bitnu utakmicu u PL. Jel misliš da se isplatilo kalukuliranje, da je vrijedilo rušiti ime i imidž kluba radi nečega.
                              Poenta je da se svaka utakmica ide na pobjedu, jer je jedino takvo razmišljanje sportsko i jedino ispravno.

                              A ti tvoji Makijavelistički stavovi, "igranja na bod i odmaranja ekipe" samo objašnjavaju zašto voliš Mourinha. Njemu također ništa nije sveto da bi došao do rezultata.

                              Pozdrav i samo opušteno.
                              Last edited by luka; 24-10-16, 11:57.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Vidis, vecinom ljudine kontaju koji je smisao ovih tekstova. To je sistem, ako sam upravu, onda imam prednost i mogu da krenem u fazu dva gradnje vlastitog brenda. Trump je veoma kontraverzna tema koja ce privuci dosta ljudi da citaju. Ako ja imam kvalitet i historijsku tacnost, e onda mogu da idem u kolaboraciju sa mnogo jacim portalima.
                                Ja iskreno i ne vidim neku tezinu u tome i da pogodis ko ce pobediti od dva kandidata . Ali dobar ti je ovaj pristup sa bombasticnim naslovima na fejsu. Hipnotisali su vas

                                Comment

                                Working...
                                X