Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cekaj ti mi predlazes da se kladim od suprotnog sto mislim

    Comment


    • pa jel znas kad su povucene kvote u mometnu kad je svima bilo jasno da ce tramp biti drugi kanditat

      Comment


      • cak je bio 3 na liti na pocetku,ti kao ekspert,mogao si to lepo proslog leta i sad da cekas milione ,a ne onda kad je ocito

        Comment


        • bolje se baci na film ko dobija oscara ko ima najbolju propagdnu,pricu
          daj nesto ko oni iz big shorta,
          provali nesto ranije,na vreme.
          a ne kad i obicna kasirka zna sta ce biti
          mada ovo za film je ove godine ocigledno

          ako si gledao film,mad i ako jesi dal si razumeo ,ma jesi ti si ekspert
          Last edited by 61563; 24-10-16, 01:44.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            pa jel znas kad su povucene kvote u mometnu kad je svima bilo jasno da ce tramp biti drugi kanditat
            Covjece boziji, Iowa caucus je odrzan 1. februara, tada je u trci za republikansu nominaciju bilo 15 ljudi. Kvota oko 3 je bila u junu, i od tad nisam gledao kladionice. Kod William Hilla se moze kladiti, vidio sam neki dan ponudu, ali nisam gledao kvote, jer se ne kockam.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Covjece boziji, Iowa caucus je odrzan 1. februara, tada je u trci za republikansu nominaciju bilo 15 ljudi. Kvota oko 3 je bila u junu, i od tad nisam gledao kladionice. Kod William Hilla se moze kladiti, vidio sam neki dan ponudu, ali nisam gledao kvote, jer se ne kockam.
              ok nisam gledao whill tamo gde sam ja nema je odavno
              m da ti se ne kockas to nije kocka nego unovcavnje znanja,nije to rulet ili kockice
              jel si gledao fil big short

              uostalom ti dominaras consalting majstore ,samo kaplje sta ce ti novci od znanja koje posedujes, ili ti zao lihvara(kladionica)

              daj podeli neki savet onda gde uloziti na berzi nesto sigurno,da steknes povernje
              Last edited by 61563; 24-10-16, 01:52.

              Comment


              • Jesam gledao sam The Big Short. Pisao strucni rad, na temu kriza 2008. i ako ti kazem sta se sad desava, zabolit ce te glava, al ces i dalje halucinirati o tome kako ja to treba da unovcim, bla bla bla.

                Desit ce se jos jedan crash trzista, vrlo brzo, u naredne 2 godine, sve zavisi dokle ce ga moci umjetno drzati zivim. I taj crash ce biti nesto najgore sto se desilo ekonomiji, totalni kolaps svjetske ekonomije.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • ok evo izbacili tj isao na whill sada u sta hoces da se kladis posto nece pobediti tramp,ocigledno mu ne daju

                  kazi datum izbora i u sta hoces da kladis iako se do malopre nisi kladio apre toga mi nudio oplkadu
                  Last edited by 61563; 24-10-16, 01:57.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Jesam gledao sam The Big Short. Pisao strucni rad, na temu kriza 2008. i ako ti kazem sta se sad desava, zabolit ce te glava, al ces i dalje halucinirati o tome kako ja to treba da unovcim, bla bla bla.

                    Desit ce se jos jedan crash trzista, vrlo brzo, u naredne 2 godine, sve zavisi dokle ce ga moci umjetno drzati zivim. I taj crash ce biti nesto najgore sto se desilo ekonomiji, totalni kolaps svjetske ekonomije.
                    to bese izjavio onaj japanac pre godinu dana pa ti citiras

                    Comment


                    • al ljudi dal ste vi svesni sa kakvim mi magom komuniciramo,jednog dana moci cemo da se pohvalimo to je nas ajnstajn da da

                      Comment


                      • Izjavio je jebeni Trump na prvoj debati da smo u 'bubble' i cim povecaju kamatnu stopu ode sve u kurac.

                        Ja pricam o krizi, vec preko 2 godine, posebno sa aspekta izlozenosti Deutsche banke, Evropske unije i same kolicine printanja dolara. Ekonomija je bazirana ne dugu, a kad tezina duga postane ogromna, ode sve u kurac.

                        Mjesec dana u avatar ti je opklada.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • ajde ti sto prvo nudis opkladu, pa se ne kladis onda,cekam u sta zelis i kazi mi kad je datum izbora

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Izjavio je jebeni Trump na prvoj debati da smo u 'bubble' i cim povecaju kamatnu stopu ode sve u kurac.

                            Ja pricam o krizi, vec preko 2 godine, posebno sa aspekta izlozenosti Deutsche banke, Evropske unije i same kolicine printanja dolara. Ekonomija je bazirana ne dugu, a kad tezina duga postane ogromna, ode sve u kurac.

                            Mjesec dana u avatar ti je opklada.
                            jeste izjavio on kad ga posavetovao neko
                            ode kazes, i onda na kraju izduva jbn narod ,po obicaju nadju neko nebitno zrtveno jagnje,gazde ne okrnjene i tako u krug doveka

                            moze aaj do juna malo mesec dana

                            i neki potpis ili kako se vec zove ovo gde ti je wengerball
                            Last edited by 61563; 24-10-16, 02:04.

                            Comment


                            • Ne kladim se u novac. Izbori su 8. novembra. Kladimo se u avatar mjesec dana.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • aj jel moze ladi mi se rucak,,,magu ekonomski ,tempa igre,mikro kretnji....cekam

                                Comment

                                Working...
                                X