Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pratio bih jos, ali kasni su sati, tako da cu sutra ranom zorom procitati sve sto vas dvojica napisete veceras. Nemojte da me razocarate, mozete vi to!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Nas region je relevantan kao i proslogodisnji snjeg.

      Mogu sa 99% preciznosti da ti kazem da 75% marketinskih kompanija iz bivse YU posluju negativno zadnju fiskalnu godinu. Toliko o njihovom bravuroznom marketingu.

      Sto se tice poredjenja Trumpa i ovog nekog regionalnog politicara, ovo je isto tako irelevantno. Kod nas pobjedjuje budala koja najvise podjeli sokova i kafa ljudima koji glasaju. Mladi ne izlaze na izbore jer ih zaboli i stalno isti glasaju za iste, a i niko nista pametno nema da kaze.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ovo ja zovem maher svog zanata , još ni fakultet nije završio a već ekspert u svome polju
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Pozdravljam vas i ja, ocekujem dobre stvari svakako. Na Akijevom blogu takodje moze da se komentarise, ocekujem od Fiksnog brata da ostavi koment ili dva i tamo
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Ovo ja zovem maher svog zanata , još ni fakultet nije završio a već ekspert u svome polju
            Bude nekad smijesno kad dodjem i od profesora budalu napravim pred svima, cisto da bi mi bilo zabavno, a onda kasnije popusim
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Au bog te pa Aki ima blog , šta je ovo nema me dva sata a propustio sam tako nešto
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Au bog te pa Aki ima blog , šta je ovo nema me dva sata a propustio sam tako nešto
                http://seadfoco.com/2016/10/22/hipnotisali-su-vas/

                Evo ti, ovo je zadnji clanak.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  AHAHAHAHAHAHA kakav si ti kralj
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Nas region je relevantan kao i proslogodisnji snjeg.

                    Mogu sa 99% preciznosti da ti kazem da 75% marketinskih kompanija iz bivse YU posluju negativno zadnju fiskalnu godinu. Toliko o njihovom bravuroznom marketingu.

                    Sto se tice poredjenja Trumpa i ovog nekog regionalnog politicara, ovo je isto tako irelevantno. Kod nas pobjedjuje budala koja najvise podjeli sokova i kafa ljudima koji glasaju. Mladi ne izlaze na izbore jer ih zaboli i stalno isti glasaju za iste, a i niko nista pametno nema da kaze.
                    a ti relevantan,ko satnica na Pinku, i svakim svojim postom to potvrdjujes

                    a u americi elita samo glasa i odlucuje al si ti zanesen,tamo se biju pred trznim centrom kad je neki popust daj covece

                    a i predsednik mislis da on nije marioneta koja se jedina pita u Americi

                    mani se ti toga

                    prijavi se za neki rijaliti...

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Pozdravljam vas i ja, ocekujem dobre stvari svakako. Na Akijevom blogu takodje moze da se komentarise, ocekujem od Fiksnog brata da ostavi koment ili dva i tamo
                      Da mu ubijem i poslednju nadu ,padne u depresiju ,kakav je ko zna sta moze da mu padne napamet,pa da ga nosim na dusi

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        a ti relevantan,ko satnica na Pinku, i svakim svojim postom to potvrdjujes

                        a u americi elita samo glasa i odlucuje al si ti zanesen,tamo se biju pred trznim centrom kad je neki popust daj covece

                        a i predsednik mislis da on nije marioneta koja se jedina pita u Americi

                        mani se ti toga

                        prijavi se za neki rijaliti...
                        Majke mi, nedavno sam imao ovako frajera koji je redom halucinirao, a usput ubaci neku undercover uvredu, ono ko fol da ispadne kul mene da spusti.

                        Ja, za tebe nisam relevantan, niti sam relevantan za bilo koga od koga ja nemam nikakve koristi.

                        Jesu oni marionete, ali onda se pojavi jedan Kenedy koji malo preispita FED, pa dobije metak u celo od tajne sluzbe.

                        Zasto su svi mediji i svi generalno protiv Trumpa? Zasto je Soros iza Klintonke, a ne iza Trumpa, zasto se svi bore da nju izaberu.

                        Jer nakon, 50 godina, napokon imas osobu koja nije marioneta.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          AHAHAHAHAHAHA kakav si ti kralj
                          Brate moj jel si navukao do sad nekog klijenta,nema ovaj region nece da se oporavi 300 godina mentalitet je cudo

                          Nebi me zacudili da ga vidim na nekoj listi izbornoj uskoro
                          @ajnstajn mislim na consalting
                          Last edited by 61563; 24-10-16, 01:10.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Brate moj jel si navukao do sad nekog klijenta,nema ovaj region nece da se oporavi 300 godina mentalitet je cudo

                            Nebi me zacudili da ga vidim na nekoj listi izbornoj uskoro
                            Brate ako se kojim slučajem kandiduje ja menjam mesto stanovanja samo da bi glasao za njega , očekujem da bi i ti isto uradio
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Mene na listi nikad nece niko vidjet.

                              Ja sam strogi protivnik politike.

                              Evo sad se bruka ljudi kandidovala kod nas na lokalnim izborima. Ljudi koje ja znam, odlicno i znam da su levati teske kategorije.

                              Politika se pretvorila u glavnu privrednu granu, a jedina vjestina koja ti treba da budes politicar, naucis je u prvom osnovne, odnosno danas vec u vrticu, digni ruku kad ti se kaze.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Majke mi, nedavno sam imao ovako frajera koji je redom halucinirao, a usput ubaci neku undercover uvredu, ono ko fol da ispadne kul mene da spusti.

                                Ja, za tebe nisam relevantan, niti sam relevantan za bilo koga od koga ja nemam nikakve koristi.

                                Jesu oni marionete, ali onda se pojavi jedan Kenedy koji malo preispita FED, pa dobije metak u celo od tajne sluzbe.

                                Zasto su svi mediji i svi generalno protiv Trumpa? Zasto je Soros iza Klintonke, a ne iza Trumpa, zasto se svi bore da nju izaberu.

                                Jer nakon, 50 godina, napokon imas osobu koja nije marioneta.
                                dobro i to je svima jasno kome ti otvaras oci,mislis dace ako puste da pobedi tramp,nece naci neki novi osvald
                                Last edited by 61563; 24-10-16, 01:15.

                                Comment

                                Working...
                                X