Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim krajnje je vreme došlo kada se sa Akijem slažem.

    Prvo, svi ljudi bez obzira na obrazovanje, ono što ne razumeju i te kako kritikuju i omalovažavaju. To je moj zaključak, kao obrazovane osobe. Čuj studije! Pa klasična medicina ne priznaje ništa sem onih otrova od lekova koje ona prepisuje da bi se farmako-mafija obogatila još više u dilu sa doktorima.
    Nemam pojma šta si čitao i od koga, na kraju nije ni bitno, pošto ja i te kako imam kontra argumente pametnih ljudi..a pogotovu onih ljudi koji su promenom dosadašnje opšteprihvaćene, zatrovane i pune aditiva ishrane (a meso je najviše takvo) i primenom određene druge ishrane, nebitno da li je sirova ili vegetarijanska, makrobiotika itd... i te kako promenili kvalitet svog života. Nažalost, ovde kod nas retki su primeri kada se menja ishrana zbog poboljšanja fizičkih i umnih sposobnosti, već kada se čovek razboli i to od najtežih bolesti kao što je rak, pa tako je i Maja Volk posle veoma ozbiljne bolesti usvojila nešto što joj očigledno baš prija. Btw, nije nikakva čudakinja, provereno.

    Ovo sve pišem iz nekih sličnih razloga kao i Aki, s tim što ja šurujem sa makrobiotikom, koja mi izuzetno prija, iako nisam makrobiotičar, nažalost, već u nekim dužim periodima kad imam potrebu da očistim organizam ili prosto da se osećam bolje. Neverovatne stvari radi u telu, ali to mora da se prvo proba, pa usvoji, u glavi neke stvari da se raskrste i prihvate, mnogo toga nauči, a rezultati su sjajni na svim poljima.
    Last edited by miloolja; 20-02-16, 18:40.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Šta vam je čudaci, čuj obrok bez mesa

      Comment


      • Svaka čast onome ko može tako da se hrani. Naravno da je zdravije i da utiče na ravnotežu metabolizma i poboljšava celokupno funkcionisanje organizma. Nimalo ne sumnjam u to. Ja sam probao međitim nakon dve nedelje sam se osećao poprilično loše i malaksalo. Kile se jako brzo gube.
        Mada mislim da nije bilo ni dve nedelje. Ne odgovara takav način ishrane svakome, što bi se reklo moraš imati dobar želudac.
        Možda sam ja prenaglio u nekim segmentima ali u toku celog tog procesa sam se osećao kao da idem protiv sebe a uvek moraš slušati svoj organizam. Sada imam 95 kilograma i fantastično se osećam, trčim svaki drugi dan po 5 km, teretanu ne praktikujem. Nismo svi isti i ne mogu svima odgovarati iste stvari i principi života. Što se tiče mozga ne može baš ova ishrana poboljšati rad istog, bitnije su neke druge stvari kojima možeš unaprediti neke segmente.

        Nole kao vrhunski profesionalac sigurno zna šta radi. Meni deluje spremno i zategnuto kao nikad.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Naravno da ne važi za sve, neki organizmi jednostavno ne mogu bez mesa, meni je podjela ishrane po krvnim grupama sasvim ok, odnosno u mom slučaju su pogodili barem 90% šta je ok, a šta nije

          Comment


          • Naravno da Novak zna šta radi, nisu to nikakvi eksperimenti kod njega, niti je novajlija na tom polju.
            A znaš zašto si se ti loše osećao Indigo? Zato što si počeo da se čistiš i da izbacuješ otrove. I da.. u celu priču promene ishrane za 180 stepeni ulazi se veoma polako i posetepeno, jer je veliki šok za organizam u svakom smilsu, ne samo po ukusu.
            Last edited by miloolja; 20-02-16, 18:49.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Treba otprilike da se organizam ocisti totalno 3-4 sedmice.

              Postepeno je kljuc svega. Ne moze naglo. Ne skidaju se ni oni s heroina naglo, vec postepeno
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Naravno da Novak zna šta radi, nisu to nikakvi eksperimenti kod njega, niti je novajlija na tom polju.
                A znaš zašto si se ti loše osećao Indigo? Zato što si počeo da se čistiš i da izbacuješ otrove. I da.. u celu priču promene ishrane za 180 stepeni ulazi se veoma polako i posetepeno, jer je veliki šok za organizam u svakom smilsu, ne samo po ukusu.
                Ti me barem znaš, ko da ja nešto postepeno radim Osećao sam se iscrpljeno tokom celog dana, nekako ispijeno. Glava me bolela a nikad u životu nisam imao takvih problema. Uvek sam bio gladan.
                Ne mogu bez mesa nikako, ne mislim da sam slab zbog toga nego jednostvano mislim da moj organizam to zahteva.

                Stvarno onaj ko može to da izdrži i da se navikne na takav način ishrane svaka mu čast. Dosta odricanja tu ima.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ja sam ubeđena 100% da tvoj organizam ne traži meso, već ga traže tvoj mozak , pa jezik
                  Imao si sve simptome klasičnog izbacivanja otrova iz organizma, da si pregurao još 2 nedelje, bio bi ko nov. ..možda i više odgovoran
                  Last edited by miloolja; 20-02-16, 19:01.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Jedna strana je bila dovoljna da se od malecke mogućnosti da je Novak prešao na sirovu ishranu već o njemu priča kao o racionalnom sirovašu koji zna šta radi

                    To da neko ne može bez mesa je još veća glupost od magije sirove ishrane. Ko hoće, može. Zašto ne bi? Sve materije koje imaju u mesu mogu da se nađu i u biljnoj ishranu. To nije ontologija nego matematika i da bi se ta matematika postigla nije potreban nikakav dodatni trud od jedne casual ishrane. Ako nekog boli glava zato što ne jede meso bi trebalo bi pod hitno da ode kod doktora jer pre će biti da je rak nego da je zbog ishrane.
                    I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                    sigpic

                    Comment


                    • @Shminka

                      This is so wrong...

                      [QUOTENAMIRNICE KOJE DIJETA ZA KRVNU GRUPU A NE ODOBRAVA:

                      Mesne prerađevine i meso( sem ćuretine i piletine, morske ribe i plodova iz mora), punomasne, tvrde i zrele sireve poput trapista i drugih, mleko sa puno masnoća, sladoled, puter, kupus, zrnasto povrće, kupus, pečurke, plavi patlidžan, paradajz, razne pečurke, ljute papričice, beli i crveni krompir, masline, dinje, banane i dr.. Dijeta za krvnu grupu A ne preporučuje ni pomorandže, kokos, mango, pistaće, proizvode od belog brašna, obogaćeni hleb, biber, alevu papriku, veštačke prelive i paste, gotovo sve vrste sirćeta, suncokretovo ulje, pivo, crni čaj i štetne gazirane napitke..


                      [/QUOTE]

                      Pa ovo je moja ishrana a navodno ne smem ništa odavde, nek se srame
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Pa sta da jedem onda vazduh?



                        Jednom se živi a kad vec nisam profesionalni sportista ja cu lepo da jedem.
                        I još da ne pijem pivo? Sva sreća ostaje vinjak
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Lik koji stoji iza ideje o ishrani po krvnim grupama je govorio da su ljudi sa A krvnom grupom rođeni zli jer je i Hitler bio A. To nije ni nivo horoskopa, u horoskopu bar imaš šansu da pobegneš od demonske sudbine onda kad ti zvezde podare lep dan. Meni je to nadgovaranje o dokazima, "proučavanjima", glupavo, nefikasno i dosadno. 2016. je godina. Postoji wiki, tamo sve lepo piše sažeto koliko je nešto dobro, koliko nije. U jednoj zemlji od milijardu ljudi većina ne jede meso, pa su zivi i zdravi, a nek mi oprosti Bog što sma stereotipan, nema većih ludaka genija koji množi pedesetocifrene brojeve i završava univerzitete u 15oj godini od tih Indusa.
                          I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                          sigpic

                          Comment


                          • Samo ovo i sve okej.........

                            Spoiler
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Moze li neko, bilo ko, ti Aki ako znas... odakle Novaku snaga-energija ako se hrani samo sirovom biljnom hranom?
                              Bas me zanima, prosto ne mogu da verujem da ne unosi hranu, jaku hranu koja mu daje snagu.

                              Comment


                              • To da je potrebna jaka hrana(meso) za energiju je totalni mit.

                                Postoji nesto fascinantno u biljkama, a to je fotosinteza.

                                Postoje raznorazne hranjive materije u sirovoj hrani. Apsolutna preporuka je da se procita UltraMind Solutions. Hyman tu bas perfektno objasnjava za sta su 'greens' dobri

                                Proteini se nalaze u orasastim proizvodima, sjemenkama, tako da je to poprilicno dovoljno.

                                Ono sto sam ja na sebi primjetio jeste da osjecaj sitosti mene tjera da spavam, dok kada unesem tacno procjenjenu kolicinu hrane, osjecam se perfektno. Napominjem, da sam ja u dugackoj tranziciji svoje djete i jedem meso jos uvijek.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X