Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesu, zavisno od toga koji paket imas, pustili su neke dodatne stvari besplatno.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Imam gold paket, znam da su pustili nekih par kanala koje taj paket ne obuhvata ali u poruci koju sam dobio ne stoji nista za video klub, ima samo folder naš poklon sa nekim filmovima... Ovo mi deluje otkljucano pa samo da se uverim ako neko zna pouzdano da ne naplate naknadno slucajno

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Ja imam vec HBO OD, tako da meni uvek stoji to gledaj, ali imam i taj folder "nas poklon".
        Koliko sam ja procitala kod njih na sajtu, u zavisnosti od paketa, otkljucani su neki delovi i mozes besplatno da gledas
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • KO DOBROVOLJNO OTVARA AO 2016.???
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nemoj se deres, cujemo
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ako se do utorka ne javi niko mogu opet ja

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Nemoj se deres, cujemo
                Neeeh.. nema to veze sa dranjem, to da zvučim dovoljno ubedljivo , u suprotnom bilo bi nekome nametnuto... a vidiš da je dobrovoljac odmah shvatio suštinu i javio se

                Originally posted by wanderer View Post
                Ako se do utorka ne javi niko mogu opet ja
                Hvala Earthe.
                Možeš, jer se neće niko javiti sigurno.
                Last edited by miloolja; 10-01-16, 21:12.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by gokara
                  Jel može titl za novog Šerloka, BS Plejer mi ništa ne nudi kad ga pokrenem, a ne mogu ništa naći na netu.
                  http://rs.titlovi.com/prevodi/sherlock-222341/

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Neeeh.. nema to veze sa dranjem, to da zvučim dovoljno ubedljivo , u suprotnom bilo bi nekome nametnuto... a vidiš da je dobrovoljac odmah shvatio suštinu i javio se



                    Hvala Earthe.
                    Možeš, jer se neće niko javiti sigurno.
                    Ok, do sutra uveče ću probati da iskopam nešto

                    Comment





                    • Dušan Borković, trenutno boravi u Americi gde se priprema za svoju debitantsku TCR sezonu koja počinje 3. aprila u Bahreinu-voziće novog Seat Leon uz podršku mađarskog B3 racing tima.
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • http://www.sportklub.info/forum/showthread.php/321-TADBAS-SPAM!!!?p=1459829#post14598

                        Apsolutno nisi uhvatila poentu, uskočila si u Indigovu i moju raspravu i našla se u njoj...ne znam što si se našla u njoj?

                        Vrlo je lagan izbor za sve one koji znaju o tenisu, podijelit će to na forumu ili će se glupirati...niko od nas ne može pohvatati sve, a pogotovo ne može gledati sve moguće mečeve

                        Za ove kojima se ne sviđa šta pišem(o)...vrlo jednostavna poruka...napišite bolje, vrlo rado će vas ljudi čitati

                        Comment


                        • Ko je uskočio u vašu rapravu? Jel ti vidiš šta sam ispod citirala i koga?
                          Gde sam te bilo gde pominjala od današnjih postova, osim kada te citiram gde kažeš... nemojte se praviti ludi..itd..mislio si na mene, jel?
                          Ili misliš na to što sam postovala između vas dvojice? Nisam znala da se to ne sme...

                          I ko je rekao da mu se ne sviđa kako pišeš? Pošto meni odgovaraš i nadovezuješ se na moje, onda logika je sledeća.... pišeš bolje ako kažeš da neko ne piše dobro i nema pojma o tenisu.. jer to je suština mog današnjeg javljnja. Nigde tvoju i Indigovu raspravu ne pominjem, niti sam je čitala pažljivo, niti sam se našla u njoj.
                          Last edited by miloolja; 16-01-16, 16:32.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • http://pokit.org/get/?77cea61b4511e9...eddeaf3665.jpg

                            Što naravno, nije moglo proći bez pečata

                            uz odgovor, smiješ da pišeš gdje god poželiš
                            Last edited by shminka; 16-01-16, 16:36.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ja sam te banovala za klovna..ali bilo je tu još nečega jel da?

                              Dosta smo spamovali temu, za ostale nemavezepostovesatemom idite u Tadbas.

                              EDIT: I da.. banove je zabranjeno komentarisati!
                              Na tvoju žalost, nije bilo ničeg više, samo klovnovi, ne psujem i ne vređam, nije moj manir.
                              Ali, nema veze, bilo pa prošlo, tada su verovatno vladala neka druga pravila.
                              Mene samo interesuje koja su to, da znam. Pravnik sam po struci, pa volim znati pravila.

                              Comment


                              • Svaki falsifikat može da ima pečat...a ovo nema veze sa tobom, osim što počinje post isto kao i tvoj... i to je bilo namerno, NE sa namerom da ti odgvorim ili ulazim u raspravu sa tobom ili te navedem na tanak led (jer ovo nisi razumeo) već isključivo postovima koji govore..aman već sam citirala nekoliko puta...govore o tome ko se razume, a ko ne razume u tenis i ko ima i nema pojma. A ja pojma nemam zašto si se našao u ovome. Apsolutno tebi ništa nisam rekla...a ti bogami meni svašta.

                                A da jesi rekao ko hoće da vidi, ko neće... pa šta..nisi to Indigu samo rekao, nisi mu se obratio direktno, već i nama ostalima. A pislao se o tome i u postovima pre ovog tvog, nešto vrlo slično.
                                Zato stalno kažem.. bez upoštavanja..samo konkretno ko, šta, kad.



                                Pravila naravno postoje, pretraži forum.
                                Last edited by miloolja; 16-01-16, 16:45.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X