Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post
    Ovo prvo i ja trazim ali ne mogu nigde da nadjem... dugo vremena... moracu mail da pisem sk... mozda mi izadju u susret.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
    Ajde šalji taj mejl, pa da opet čujem ono "EEEJ, VIMBLDON"

    Comment


    • Novak Djokovic - Rafael Nadal finale Vimbldona 20…: http://youtu.be/Sc3rOIOyr5s

      Evo malo Igora dok ne stigne sa Viskom.

      Evo i sa Viskom, pomoci ce dok ne stigne ceo mec ;)


      Finale Wimbledon 2011: Đoković -- Nadal: http://youtu.be/qri5NU7vJM0


      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
      Last edited by cacanin; 01-02-15, 01:18.

      Comment


      • Originally posted by AleksaVP View Post
        Izgleda da je admin povećao svima reputacije
        Bilo je pre nekoliko dana, kada sam proveravao mozda 10ak ljudi sa ovom "beyond repute" repkom, sada ih ima jedno 50 Ali to je (po meni) najmanje bitno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Nemate pretstavu kako pada sneg trenutno u Skopju.
          Samo nek produzi ovako, necu se buniti.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Nemate pretstavu kako pada sneg trenutno u Skopju.
            Samo nek produzi ovako, necu se buniti.
            Vidi se da ga neces cistiti ....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Comment


              • shminkeraj fura samo spust, pobice ljude na stazi...jos ako naleti na neke hupsere...
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • hahahhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhaa aaaaaaaaaaa

                  Comment


                  • Opet repriza na eurosportu
                    Ne znam koliko sam odgledala vec, sto skracenih a bilo je 2 puta cini mi se skoro ceo mec, 5 set sad znam napamet
                    Last edited by Pertla; 02-02-15, 21:49.
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment






                    • KIKINDA - Ugledni internet sajt architecturendesign.net, koji može da se pohvali sa čak 12 miliona pregleda nedeljno, uvrstio je Ulicu generala Drapšina u Kikindi na 22. mesto 50 najlepših ulica sveta.

                      Ovu ulicu krasi gust drvored, a za neočekivani uspeh, kojim se svi Kikinđani diče, najzaslužniji je Nebojša Tatomirov (21), student treće godine Tehničkog fakulteta „Mihajlo Pupin“ u Zrenjaninu.
                      - Šok, neverica, ponos, radost - tim redosledom smenjivala su se osećanja kad sam ugledao svoju fotografiju i saznao da se nalazi na 22. mestu pedeset najlepših na svetu - u dahu priča Nebojša.

                      Drvored u ulici posađen je posle Drugog svetskog rata i ima oko 389 stabala.
                      IzvorS. U.)-Kurir
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Vidi se da ga neces cistiti ....
                        Naravno, kad se stopio za 3-4 sati.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Naravno, kad se stopio za 3-4 sati.
                          Ma i da se nije istopio, ne bi ti lopatu video, cim se onako radujes snegu .
                          Moja prva pomisao kada pocne da pada je "E do moj..."
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Imate li vi problema sa Chromom? Mene izluđuje stalno pomalo, pucaju stranice, nema odgovora ili se blokira kao malo pre... i to imam problema i kod kuće i na poslu... Čistim ga redovno i opet.
                            I iznerviram se, odem na Mozillu koja radi kao sat, ma čini mi se i ne kliknem već se otvara
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Meni ok radi, cak mi je ovaj komp na poslu tezak krs, ali pokrece chrome i ne koci
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ma ne mogu bez Chroma, samo sam se iznervirala
                                Probaću da ga ponovi instaliram
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X