Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Punktovi na kojima će se prikupljati pomoć:

    1. Azize Šaćirbegović 48 (Pored Robota Hrasno - Uz Ćevabdžinicu Besko i Zmaj) – svaki dan od 10:00-18:00
    2. Azići 12, Ilidža – od ponedjeljka do petka u periodu od 09:00-17:00

    Za sva pitanja možete kontaktirati Udruženje na 062 839 000 ili email pomozi@pomozi.ba

    Akciju su već podržale brojne kompanije, koje su stalni saradnici Pomozi.ba.

    Za novčane donacije:

    BOSNA I HERCEGOVINA

    Transakcijski račun za uplate u BIH:
    Intesa Sanpaolo Banka BIH - 154-160-20044490-67
    Svrha : Za poplavljene dijelove BIH

    Za uplate iz inostranstva direktno na Pomozi.ba BIH:

    Banks name : Intesa Sanpaolo Banka BIH
    SWIFT CODE:UPBKBA22
    IBAN: BA39 1541602004449067

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Matija.. pa jesi li u Valjevu? Ima li struje? Kakva je situacija?


      Kako pomoći ugroženima – šta i gde odneti?
      Jeste, ja sam u Valjevu.. Situacija je danas moze se reci ok, struje ima negde, a u vise ugrozenim delovima i u okolini ienam, posto su kuce poplavljene, nekim kucama je ceo 1. sprat po vodom.. Evakuacije su u toku, evakuisano je oko 700 i vise ljudi iz kuca, voda kazu da nije za pice, u celom gradu, dosle su cisterne, bice po jedna cisterna koliko sam cuo u svim naseljima. Bukvalno je Valjevo odseceno od ostatka, svi putevi su zatvoreni, a gde je bio most, vise ga nema, ili je puk'o i nije bezbedan za prelazak.
      Danas se voda malo povukla, ali su ostale teske posledice:


      U centru grada, mermerni most koga ni jaki zemljotresi godinama nisu unistili, sada je napukao i preti da ce se skroz srusiti:


      Evakuacije se obicno vrse u camcima, jedino pomocno sredstvo:


      Evo sta je voda jos uradila, nov put koji je uradjen pre par godina, Valjevo-Sabac je otisao nacisto, i zato smo odseceni od ostatka sveta, nema nam mrdanja narednih par dana



      Situacija je strasna, posto je zatvor u Valjev pored reke, voda je odvalila zid, po celom gradu kruzi interventna, za svaki slucaj, ali kako kruze price, svi zatvorenici koji su uspeli da izadju su vraceni.
      link

      Comment


      • Beograđani, šanse su da ni u BG-u voda sa česme nije više za piće... Pravac prodavnice...

        Comment


        • Tu informaciju sam i ja sad dobila
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Nadam se da neko ne pokreće paniku namerno, ali poznato je da zvanične objave oko tih stvari uvek kasne... Iz Batuta su navodno javili...

            Comment


            • I ja se nadam, doduse postoji zvanicna informacija da podavalska podrucja ne koriste vodu sa cesme, a ostatak je kao ok.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Od dva balona vode neće boleti glava...

                Comment


                • AAko uspes da kupis, ljudi nisu normalni kod mene, svu vodu su pokupovali
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • U Tuzli danas voda 3 puta skuplja

                    Comment


                    • I kod nas je, tj. ne u BGu, ali valjda u krajevima koji su bas stradali

                      Te, koji hoce da zarade na tudjoj nesreci, treba kaznati najstroze moguce, ne mogu da smislim dovoljno surovu kaznu za njih
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Dici cenu vode zarad profiterstva na tudjoj nesreci moze samo bagra i ljudski nesoj.
                        sigpic

                        Comment


                        • U Lazarevcu je vekna hleba skocila sa 45 dinara na 100 dinara, a mleko na 160 dinara. Ljajic je sve te pohvatao i kaznio, Vucic rekao da ce najstroze biti kaznjeni.

                          Sad sam dobio informaciju da ce u 9 sati nestati struje celoj Srbiji, spremite se, kupite svece.
                          link

                          Comment


                          • Ne može nestati struje u cijelom sistemu nikako

                            Comment


                            • Kad imaš elektrane kao Tesla A i B koje napajaju preko pola Srbije, koje su baš u tom Obrenovcu koji je otišao do đavola, onda nije baš sve tako straightforward... Samo bez panike ljudi...

                              Comment


                              • Samo da kazem da su informacije da voda u BG nije ispravna izgleda netacne. Ne mogu da tvrdim, ali to je navodno "buva" pustena od strane ljudi koji bi da zgnu lovu, tj od najgore bagre. Ipak, nista nije sigurno.

                                Evo ga: http://www.tanjug.rs/novosti1/129084...u-beogradu.htm
                                Last edited by Miki90; 16-05-14, 19:33.

                                Comment

                                Working...
                                X