Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Necu na ovu temu vise, samo je poenta da ljudi koji su stvarno tamo nisu internet navijaci ili huligani nego navijaci ili huligani.
    Nisam ja rekao da je on internet huligan.Uglavnom,huliganima bilo kakve vrste nije mesto na stadionima.Kad kazem huligan ne mislim svakako na navijace kao sto ste ti,T-Mac,Wade i ostali koji idu utakmicu da navijaju a ne da prave sranja.
    Last edited by AcaDjilkos; 05-10-11, 20:52.
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Jedan od clanova LEPIH

      Jesen na Cetinju

      Počela je jesen u našem gradu. Umrlo je više ljudi, kao i u svakoj jeseni. Meni ih je žao, ali Živku Orlandiju baš i nije. On često kaže da tako mora i treba. A kad mu je brata majka gađala među rogove nije tako mislijo. Domaćice spremaju zimnicu. Ja sam srećan. Grad je pun lišća a tata kaže da bi smećari trebali da idu u kurac jer evo već treća jesen kako ništa ne rade. Od ove jeseni nam strašno faljiva struje u kuću, pa mama kaže za elektrodistributere to su jedna govna, a nije mislila na tom načinu kada nam je kuća bila puna struje. Ove jeseni i ja sam kao i mnogi drugi smo se zaljubili u istu curu. To je mala od pašanoga-Vera. Ja je zovem Vjera jer me stid da se odvajam od društva. I ove jeseni ptice su pošle na jugu. Rode i vrapci i slavuji su ostali. Meni ih je žao jer su one male i nezaštićne, pa bi ih mnogi mangupi mogli ubiti namrtvo. Ðed kaže da su one ptičiji proleterijat, a nije tako mislio ka nam se roda posrala na fiću, pa je fata do Špadijerskog vrha. Ðed je tada slomio nogu, a tu rodu je ubio ujak Vlado dva dana poslije golijama rukama. On kaže da se branila ka čovjek. Meni je bilo žao a žao mi je i đeda koji je slomio nogu. Ali mi je žalije na rodu jer je đed živ a roda ne a mislim da bi rodi bilo milije da je ujak Vlado slomio nogu a da je ona ubila đeda pod Špadijerski vrh. Mada bi meni bilo mrznije. Ja isto mislim da bi najbolje bilo da se ujak Vlado posra đedu na fiću i da ga je đed ubio sjekirom, ka što je htio babu jedan put, a da se roda ne miješa. To je radi toga što me je ujak Vlado (rak ga izijo) šlepio u glavu kad sam prnuo pred direktorom Oboda pa ga je bilo stid od mene. Od kad je ubio rodu još mi je mrzniji. Brat od tetke mi Vojo, je ka svake jeseni kupio petarde kod Paljevića u Donje Polje. Oni nemaju para za ljeb pa prodaju petarde. Meni ih je žao. Baba kaže da su dobri ljudi, a nije tako mislila kad su joj zapalili garažu đe je đed i njegovi penzioneri igra fircik u pare.
      Jesen mi je još draga radi strika Želja što dolazi sa broda. On je bogat čovjek i dosta je zgodan. Svaki put s broda dovede novu strinu, pa ode na brod. Poslije ih mi teško izbacimo iz kuće. Nešo kaže da te žene šiljemo kod njega jer mu ih je žao da se svade s majkom po vas dan. A nije tako mislio kad mu na kocku u pećinu pošle tri plate pa je ijo u našu kuću. Ne znam što bi još pisa od jeseni. Još sem da je volim i njeni plodovi nama đeci daju vitamine da bi smo postali jaki.
      sigpic

      Comment


      • U jeee, opet ovde neke gluposti...

        Žao mi je Fladane, ali čim sam videla tvoju opasku, ovaj tvoj citat ne može da se pročita... toliko sija i blješti, da ne mogu da gledam u njega, a kamo li da uhvatim jednu reč.
        To je valjda od tolike lepote i umnosti, šta li...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment




        • Pa zar si i ti tuto, međ' te... Lepe?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by tuta bugarin
            maesti normalna
            pa neću valjda vas žemske dostavu same
            nisam lu




            tuta bugarin
            diskusant bres fotelje
            lutajući reporter u ostavci
            osamljeti borac za bolje danasutra
            prekosutra okosutra nakosutra aiu ostale dane

            Uf, ja se već prepala da nam ostavljaš slobodan ulaz na milost i nemilost raznim nemanima i zlotvorima.
            Hvala tuto,


            I di se sad ovaj narod razbežao?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ja sam tuuu, bjezim sutra.

              Comment


              • Iskreno, ja mislila da si ti odavno pobegla.
                Kako te nema uopšte...
                A gde bežiš, kada već kažeš?...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma tu sam ja, samo vas posmatram...
                  Salim se, ovih dana sam u frci nekoj stalno, pa ne stizem...
                  A bjezim u tamo gdje mi je najljepse i beeeskrajno sam srecna...

                  Comment


                  • Uuu jeee, saada si mi sve rekla...

                    I dajte ljudi, batalite te pp, pola foruma se dopisuje.. dajte malo... kreativnosti nije na odmet.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Jesen na Cetinju

                      Počela je jesen u našem gradu. Umrlo je više ljudi, kao i u svakoj jeseni. Meni ih je žao, ali Živku Orlandiju baš i nije. On često kaže da tako mora i treba. A kad mu je brata majka gađala među rogove nije tako mislijo. Domaćice spremaju zimnicu. Ja sam srećan. Grad je pun lišća a tata kaže da bi smećari trebali da idu u kurac jer evo već treća jesen kako ništa ne rade. Od ove jeseni nam strašno faljiva struje u kuću, pa mama kaže za elektrodistributere to su jedna govna, a nije mislila na tom načinu kada nam je kuća bila puna struje. Ove jeseni i ja sam kao i mnogi drugi smo se zaljubili u istu curu. To je mala od pašanoga-Vera. Ja je zovem Vjera jer me stid da se odvajam od društva. I ove jeseni ptice su pošle na jugu. Rode i vrapci i slavuji su ostali. Meni ih je žao jer su one male i nezaštićne, pa bi ih mnogi mangupi mogli ubiti namrtvo. Ðed kaže da su one ptičiji proleterijat, a nije tako mislio ka nam se roda posrala na fiću, pa je fata do Špadijerskog vrha. Ðed je tada slomio nogu, a tu rodu je ubio ujak Vlado dva dana poslije golijama rukama. On kaže da se branila ka čovjek. Meni je bilo žao a žao mi je i đeda koji je slomio nogu. Ali mi je žalije na rodu jer je đed živ a roda ne a mislim da bi rodi bilo milije da je ujak Vlado slomio nogu a da je ona ubila đeda pod Špadijerski vrh. Mada bi meni bilo mrznije. Ja isto mislim da bi najbolje bilo da se ujak Vlado posra đedu na fiću i da ga je đed ubio sjekirom, ka što je htio babu jedan put, a da se roda ne miješa. To je radi toga što me je ujak Vlado (rak ga izijo) šlepio u glavu kad sam prnuo pred direktorom Oboda pa ga je bilo stid od mene. Od kad je ubio rodu još mi je mrzniji. Brat od tetke mi Vojo, je ka svake jeseni kupio petarde kod Paljevića u Donje Polje. Oni nemaju para za ljeb pa prodaju petarde. Meni ih je žao. Baba kaže da su dobri ljudi, a nije tako mislila kad su joj zapalili garažu đe je đed i njegovi penzioneri igra fircik u pare.
                      Jesen mi je još draga radi strika Želja što dolazi sa broda. On je bogat čovjek i dosta je zgodan. Svaki put s broda dovede novu strinu, pa ode na brod. Poslije ih mi teško izbacimo iz kuće. Nešo kaže da te žene šiljemo kod njega jer mu ih je žao da se svade s majkom po vas dan. A nije tako mislio kad mu na kocku u pećinu pošle tri plate pa je ijo u našu kuću. Ne znam što bi još pisa od jeseni. Još sem da je volim i njeni plodovi nama đeci daju vitamine da bi smo postali jaki.
                      Nije sto je nas clan, ali covjek je toliko nadaren, da mu ne gine bar nagrada "Mesa Selimovic"...

                      edit: Ali fircik... Svi smo mi igrali fircik!
                      Last edited by M_G_S; 05-10-11, 23:12.

                      Comment


                      • Originally posted by tuta bugarin
                        stoposto ide kod kleja da vežbaju mešovite parove
                        Hladno, Tuto, hladno.
                        Onaj Klej se promangupio skroz...

                        Comment


                        • Sova

                          Sova je ptica. Ona danju spava, a nocu je potpuno slepa, kao slepi
                          mis.
                          Pošto ja ne znam puno o sovama, pisaæu o zivotini koju znam.
                          To je, krava. Krava je sisar. Ona ima sest strana: gornju, donju,
                          levu i desnu. Na zadnjoj strani je rep. Na kraju repa je jedna
                          cetka. Ona sluzi da se krava brani od muva, da ne bi upadale u mleko.
                          Mleko visi ispod krave.
                          Na prednjoj strani je glava, koja sluzi da na njoj rastu rogovi.
                          Rogovi služe da bi krava bola. Glava sluzi i da bi na nju stala usta.

                          Krava jede malo, jer ono sto pojede, jede dva puta.
                          Usta služe i da bi krava mukala. Ako ne muce, onda su joj usta puna.
                          Muska krava je vo. Vo nije sisar.
                          Meni još uvek nije jasno kako se dobija mleko.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Dobrica Cosic, ovogodisnji je dobitnik Nobelove nagrade za knjizevnost, saopstila svedska akademija.

                            Comment


                            • Ja sad citam na Blicu da je to lazna vest.

                              http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/281...belove-nagrade
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ja sad citam na Blicu da je to lazna vest.

                                http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/281...belove-nagrade
                                Ovo RTS objavljuje neprekidno. Nije valjda da je neistina. Pa ja sam skakala od srece.

                                Comment

                                Working...
                                X