Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E stvarno bas me zanima kako je neko kad je tek vidio ovu sliku mogao vidjeti babu Nema babe na vidiku

    Comment


    • Starica, pješke

      poslano sa kompjutera

      Comment


      • Pesimisto
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • U vezi ove optičke varke interesantno je sledeće...

          Na onoj gde je Bojana postavila, velikoj slici, videla sma odmah devojku i baš mi je bilo teško da vidim babu, tek posle detaljnog čitanja uputstva.
          Međutim, na ovoj manjoj slici, koja se nalazi na naslovnoj strani Blica, uvek vidim staricu.

          Spoiler


          I tako više puta, na većoj mladu, na manjoj staru...
          Uostalom u tekstu i stoji ... ova tumačenja su deo popularne kulture i nemaju utemeljenje u teorijama stručnjaka.

          U svakom slučaju, ovakvih iluzionističkih slika ima puno i uvek su interesantne, a kažu da datiraju još iz 19.veka.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Na prvu sam primijetio staricu a to znači da sam oprezniji što je u svakom slučaju bolje nego optimizam.

            Comment


            • i na drugoj slici starica, pješke

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                izaslo danas u Blicu

                sta prvo vidite na slici tj. koga?



                Dva moguća odgovora:

                Spoiler
                1. Devojka
                Devojka je na crtežu okrenuta licem od vas, gledajući u daljinu, a iz profila joj se vide nos i trepavice. Sa šešira joj viori beli veo, obučena je u raskošnu bundu, dekolte joj je diskretno otkriven, a oko vrata ima ogrlicu.

                Tumačenje:
                Ako ste na slici prvo ugledali devojku, prema popularnim interpretacijama, koje, doduše, nemaju potvrdu među psiholozima, vedrije ste prirode, mladalačkog duha i skloni optimističnom pogledu na svet.

                2. Starica
                Starica nam je okrenuta iz profila. Ono što je devojkino uvo, to je staričino oko, linija njenog obraza i vilice predstavlja nos starice, a ogrlica su staričine usne, dok veo na šeširu kod starice više liči na maramu kojom je zabrađena.

                Tumačenje:
                Ako vam je na prvi pogled na ovom crtežu bila starica, ili veštica, kako je neki nazivaju, moguće da ste po prirodi pesimističniji i oprezniji, skloni skepticizmu i stariji duhom.

                Jel neko mjenjao ovu Bojaninu sliku?

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  i na drugoj slici starica, pješke
                  Pesimista x2
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Vještica na svakoj, nema tu djevojke ni za lijeka

                    Comment


                    • Ma možemo da gledamo do sutra... poenta je šta vidiš prvi put, na prvi pogled.
                      Last edited by miloolja; 10-02-14, 23:33.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ma zavisi sta ti prvo privuce paznju na slici. Mene su prvo privukle lokne i video sam curu . Ali ko na primer krene gledati sliku od dole na gore, babura mu ne moze promaci i prvo ce videti babu . Ne verujem da ovo ima bilo kakve veze sa tim da li je neko optimista ili pesimista.

                        Comment


                        • Jedva babu nadjoh, kakve sam sve pozicije isprobavao i jedva hahahah
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ja staricu ne vidim ni nakon svih vasih objasnjenja i buljenja jedno 10-15 minuta. Vidim oko (bas oko ), vidim i ono sto pokusavate da kazete da su usta i nos, ali veze to sa staricom nema, tacnije ni sa cim. Ni na maloj ni na velikoj slici. Ni kad se odmaknem par metara od kompa ni kad se skroz priblizim. Probala sam i sa desne i lijeve strane. Jedino da docrtam nesto.
                            Last edited by eM; 11-02-14, 03:31.

                            Comment


                            • Staricu. Devojku sam video tek posle objasnjenja i kad sam se bas udubio u crtez Kad sam je trazio, prvo sam kontao da joj je onaj veo u stvari plava kosa, ali skontao sam da nece moci tako

                              Ono sto mi je zanimljivo je da sam na onaj slici koju je Sonja postavila video prvo devojku, ali mozda bih i tu video staricu da nisam skontao za devojku na prvoj slici

                              A i da.. vidim da nam je fascinantno sto neki vide kontra od naseg izbora.. tesko za shvatiti
                              Last edited by p4p1; 11-02-14, 04:23.

                              Comment


                              • Vidim babu! Ma kakvu babu, vjesticu.

                                Sad usla na sajt Blica i vidim skroz malu sliku, a na njoj - vjestica.

                                Comment

                                Working...
                                X