Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak uzima brod i tačka
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      Novak uzima brod i tačka
      dobro de, nemoj se ljutiti, ako si sigurna,super za Noleta i nas navijace-tacka, nema sta da brinem
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Kakav dan danas...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Prolece na vidiku, jos cvetici

          Ja se izvinjavam, pogresila temu, trebalo je ovde da pisemo, a ne tamo
          Trudicu se da se vise ne zabunim
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Proud... http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1179596
            Last edited by miloolja; 07-02-14, 21:09.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • izaslo danas u Blicu

              sta prvo vidite na slici tj. koga?



              Dva moguća odgovora:

              Spoiler
              1. Devojka
              Devojka je na crtežu okrenuta licem od vas, gledajući u daljinu, a iz profila joj se vide nos i trepavice. Sa šešira joj viori beli veo, obučena je u raskošnu bundu, dekolte joj je diskretno otkriven, a oko vrata ima ogrlicu.

              Tumačenje:
              Ako ste na slici prvo ugledali devojku, prema popularnim interpretacijama, koje, doduše, nemaju potvrdu među psiholozima, vedrije ste prirode, mladalačkog duha i skloni optimističnom pogledu na svet.

              2. Starica
              Starica nam je okrenuta iz profila. Ono što je devojkino uvo, to je staričino oko, linija njenog obraza i vilice predstavlja nos starice, a ogrlica su staričine usne, dok veo na šeširu kod starice više liči na maramu kojom je zabrađena.

              Tumačenje:
              Ako vam je na prvi pogled na ovom crtežu bila starica, ili veštica, kako je neki nazivaju, moguće da ste po prirodi pesimističniji i oprezniji, skloni skepticizmu i stariji duhom.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • hahhahha pa ko moze da kaze da je djevojka uopste,kakva crna djevojka,starica stvarno


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Djevojku
                  Al nasla sam i staricu

                  Comment


                  • Ja ne mogu devojku skontati ni nakon objasnjenja iz spoilera.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Ja ne mogu devojku skontati ni nakon objasnjenja iz spoilera.
                      hahahahha e ni ja


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Nos starice je njezina brada a usta starice ogrlica

                        Comment


                        • Devojka - gleda u stranu, ono sto je starici oko, to je devojci uho, ono sto su starici usta to je devojci ogrlica.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Skontao sam, gleda u pravcu nekih 140 stepeni od nas, nisam dobro procitao spoiler, ucinilo mi se da pise "gleda u vas" .
                            sigpic

                            Comment


                            • da jbt i ja evo sad ..koncetracija


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Teorije nema da skontam staricu, a evo buljim vec 5 minuta. Kakav sam ja optimista malo je reci hahaha
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X