Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam ocekivao Boska Jakovljevica hahahahahah

    Ma ovaj je kriminalan, cak mi Andrija Milosevic nedostaje sa svojim kuku majko hahahaha

    Produkcijski ocajno, niko nije imao niti jednu koreografiju za nastup, ubace im po kojeg igraca i to je to. A kamera snima sa kilometar razdaljine i pola nastupa prikazuju sudije
    sigpic

    Comment


    • Ma Pink je televizija za grand show i za farmu, i nista vise
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ma Pink je televizija za grand show i za farmu, i nista vise
        Jeste malo sutra, strasnu ponudu sada imaju sa onim 20-30 kanala, od filmova, dokumentaraca, itd,itd

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Jeste malo sutra, strasnu ponudu sada imaju sa onim 20-30 kanala, od filmova, dokumentaraca, itd,itd
          Ja pricam o Pinku, glavnom kanalu, a ne o tim njihovim silnim kanalima.
          Ovo veceras je bilo ocajno, dovoljno je citati sta se pise po tviteru, ljudi se sprdaju celo vece
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pink ce brzo propasti posto su duzni milione i konstantno gube pare, a ni Sky nema 30 kanala, to je najveca sprdnja u istoriji televizije, samo prelivaju sa jednog kanala na drugi program, toliko su ozbiljni.
            sigpic

            Comment


            • Sila su Vladane, nemoj zajebavat. Ima mi rodjak sve kanale, pa ono je nesto nenormalno. I to se nista ne placa odvojeno a imas sta ti padne na pamet da gledas

              Comment


              • FC, ne znam zasto si toliko zapeo za te kanale, kao da je tesko pustati dobre filmove, ali je strasno tesko napraviti dobar show, a ovo veceras je presmesno u odnosu na pravi XFactor
                Nisam ocekivala da bude bas kao svetski XFactor ali nisam ocekivala ni ovakvu propast, a sto je najgore, imaju bas dobre takmicare.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • To se placa euro po korisniku. Kakva crna sila 4:3 slika, titlovi preuzeti sa interneta, najavili jos 70 kanala do kraja godine, a pustili 5 od najavljenih 70. Ono sto danaside na Pink Premiumu, sjutra ide na Pink Action i svaki dan tako. Nijedna ozbiljna televizijska kuca ne pokrece 30, 40, 50 kanala. Najvise su se zajebali kablovski operateri u BiH, potpisali su ugovore na 5+ godina, ali da im placaju od oktobra 2013. godine. I kad se primakao oktobar vecina je digla cijene. Maglu prodaju ljudima za euro, treci najveci poreski duznici u Srbiji, u CG nisu dali plate radnicima cetiri mjeseca, u Srbiji ih napustaju jer mjeecima nisu primili platu. Oni su svakako gotovi, prije ili kasnije pucaju. A najvise su se zajebali jer su ocekivali po euro od SBBa, a oni imaju sa njihovih 13 kanala ugovor do 2017. godine, SBB ih odjebao, a Pink nastavio da grca.

                  Cinemanija je bolja od svih tih kanala, prati se sema, 16:9 slika, postoji neki koncept, pustiti playlistu nije neka posebna nauka. A npr. paket filmova koji imaju skoro sve isto ide na Foxu i Fox Moviesu, znaci imaju slican paket, ako ne isti, dok paket koji Cinemanija ima niko drugi nema od kablovskih kanala.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mislim da se ovde govori o samoj produkciji i organizaciji jedne live emisije, a ne o filmovima i serijama koje emituju na ostalim kanalima. Kao da je neka filozofija pustiti film, samo treba para nabaviti kvalitetne stvari i emitovati.

                    Mislim da je Be Ka sa Idolom bio produkcijski kvalitetniji od ovog
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisu to samo Bojana filmovi, ima svega , ovako sa strane djeluje impresivno , e sad sto je Pink na losem glasu to je druga stvar

                      Comment


                      • Takmicari su im odlicni i to ih jedino iole odrzava u zivotu. Ne moze se ni za jednog reci da je los, mozda onaj zenski bend da se malo bolje uigra

                        Ostali vrhunski, Danijel i Lukijan pogotovo, ali i Ilma, Tamara, Haris, Doktori...
                        sigpic

                        Comment


                        • Pink je televizija koju treba ugasiti. Jbt, jedna od vodecih () TV kuca skida sa torenta filmove i pusta ih bez blama, ej !!!
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • FC, Heartbreak i Vladan su ti objasnili, da ne ponavljam, pricamo o produkciji neke emisije, a ne o pustanju dobrog filma, sto i nije neka mudrost niti trazi neku posebnu kreativnost.
                            Pogledaj bilo koji show na Prvoj, ne moze da se poredi sa ovima, mnogo sve to profesionalnije odrade.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Sila su Vladane, nemoj zajebavat. Ima mi rodjak sve kanale, pa ono je nesto nenormalno. I to se nista ne placa odvojeno a imas sta ti padne na pamet da gledas
                              Svako ko nije lud,zna shto je Pink televizija,najveci kicheraj & shund na ex Yu prostorima,u sprezi su sa svakim ko je na vlasti,a u ovoj situaciji,daj ovome narodu kog inache @#$%^ u mozak hleba i igara,kako drugachije ...
                              SignaturE se cheka ...sigpic

                              Comment


                              • Postovao sam ja nedje u temi filmovi i serije kako pustaju na Premiumu piratski snimak, a koliko su ukrali titlova za titlovi.com to je nevjerovatno. To kako oni tretiraju gledaoce je najblaze receno sramno. Jedan dan zuti, drugi dan bijeli, treci dan srpski, cetvrti hrvatski, peti bosanski titlovi i tako u krug. Oni su obicna sprdnja i to sto nude ne vrijedi ni 10 centi. Znaju oni da su poseban paket da im ga niko ne bi placao, zajebao je kablovske operatere po BiH posebno, ali i Srbiji, no ni to ga nece spasiti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X