Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg94729#msg94729 date=1253646384]
    Kada ti je lepo vreme prosto leti. Ja nisam mogao da poverujem kada me je mama zvala na veceru da je vec bilo 20.00 h.

    Moracemo ovo da ponovimo jos neki put
    [/quote]

    Ni ja nisam mogla da poverujem da je vec 20h...pa kao da smo bili zajedno 20 minuta,takav sam osecala imala,bas je proletelo vreme
    i moram jos da kazem da si pravi dzentlmen i kavaljer i da si savrseno sve organizovao,moje je bilo samo da uzivam :-[ :-[ :-[

    obavezno moramo da ponovimo ovo :-*
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      ako se ovo bude ponavljalo ;D ;D ;D ;D

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Bojana je divno vaspitana pa prebacuje lopticu na moju stranu, a istina je da je ona nezna, pazljiva i nenametljiva devojka koja pleni izgledom, a pre svega neznoscu i toplinom.
        Za takvu osobu nije tesko biti kavaljer

        Comment


        • [/quote]

          Sta si hteo sa tim da kazes?

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Ja sam danas pomislio da su Gold i Jinxy nedje zajedno zato sto mi je bilo cudno sto ni jedno ni drugo nisu bili online.
            Priznacete da je to vrlo cudno.
            Kada je Gold dosao rekao je da su setali zajedno u gradu,bio je to veliki udarac za mene,ljubomoran sam,priznajem,jer mi se svidja Jinxy,i ja to javno kazem,nemam cega da se stidim.
            Nisam zelio da posvadjam Bojanu i Golda,na kraju krajeva to me i ne intresuje,intresuje me samo i samo Jinxy.
            Zaboljelo me sto je rekla da sam vrabac,ja nisam glup(bar ne toliko),i znam da je za nju Gold golub,a da nema sanse kod njega,iako je prva na njegovoj listi,ali preci cu i preko toga i nastavljam sa planom da u ponedeljak dodjem u BL.
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              kako vi mozete nama ovo sve dokazati??

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg94736#msg94736 date=1253647266]
                kako vi mozete nama ovo sve dokazati??
                [/quote]A zasto bi ti ista dokazivali,ko si ti da oni tebi nesto dokazuju,sto se ne radujes zbog njih,kao ja ili ostali na forumu,opet ne shvatam tvoj normala post
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg94737#msg94737 date=1253647371]
                  [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg94736#msg94736 date=1253647266]
                  kako vi mozete nama ovo sve dokazati??
                  [/quote]A zasto bi ti ista dokazivali,ko si ti da oni tebi nesto dokazuju,sto se ne radujes zbog njih,kao ja ili ostali na forumu,opet ne shvatam tvoj normala post
                  [/quote]

                  dobro

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg94733#msg94733 date=1253647055]
                    Bojana je divno vaspitana pa prebacuje lopticu na moju stranu, a istina je da je ona nezna, pazljiva i nenametljiva devojka koja pleni izgledom, a pre svega neznoscu i toplinom.
                    Za takvu osobu nije tesko biti kavaljer

                    [/quote]
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg94735#msg94735 date=1253647246]
                      Ja sam danas pomislio da su Gold i Jinxy nedje zajedno zato sto mi je bilo cudno sto ni jedno ni drugo nisu bili online.
                      Priznacete da je to vrlo cudno.
                      Kada je Gold dosao rekao je da su setali zajedno u gradu,bio je to veliki udarac za mene,ljubomoran sam,priznajem,jer mi se svidja Jinxy,i ja to javno kazem,nemam cega da se stidim.
                      Nisam zelio da posvadjam Bojanu i Golda,na kraju krajeva to me i ne intresuje,intresuje me samo i samo Jinxy.
                      Zaboljelo me sto je rekla da sam vrabac,ja nisam glup(bar ne toliko),i znam da je za nju Gold golub,a da nema sanse kod njega,iako je prva na njegovoj listi,ali preci cu i preko toga i nastavljam sa planom da u ponedeljak dodjem u BL.
                      [/quote]

                      Vladane ja ti oprastam.
                      Takodje mislim da dosta toga u tvom postu nije tacno.

                      Sve cu da preskocim i da se pozicioniram na to putovanje u BL.
                      Ako treba ja cu ga finansirati!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg94736#msg94736 date=1253647266]
                        kako vi mozete nama ovo sve dokazati??
                        [/quote]

                        Sta hoces, slike?

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg94741#msg94741 date=1253647572]
                          [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg94736#msg94736 date=1253647266]
                          kako vi mozete nama ovo sve dokazati??
                          [/quote]

                          Sta hoces, slike?

                          [/quote]

                          Ne bi bilo lose

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg94740#msg94740 date=1253647544]


                            Vladane ja ti oprastam.
                            Takodje mislim da dosta toga u tvom postu nije tacno.

                            Sve cu da preskocim i da se pozicioniram na to putovanje u BL.
                            Ako treba ja cu ga finansirati!

                            [/quote]
                            Hvala.
                            Nadam se da ce mi i Bojana oprostiti.

                            Ja idem u BL,i nista me nece sprijeciti 8)
                            Imam para,ali hvala na ponudi ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg94742#msg94742 date=1253647605]
                              Ne bi bilo lose
                              [/quote]
                              Ahahahahahahaha...ahahahahahaha...ahahahahahaha... ahahahahaha...ahahahahaha..ova je bila strasna...ahahahahahaha
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Evo za Vladana pesma podrske na putu za BL
                                http://www.youtube.com/watch?v=u4-BNrytj-Q

                                Srecno majstore!
                                Jinxy je nezna kao dusa, samo nece to da pokaze.

                                Comment

                                Working...
                                X