Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    bilo je trik pitanja, ono za Sfingu je cista koska

    ali ona ne zna koliko je 6x9 kako je zavrsila osnovnu skolu kad ne zna tablicu mnozenja?
    Dobro i tu je bila blizu. Bila je blizu za 6x9, za prvi svjetski i da je kiseonik voda. Ona se zbunila kod Sfinge, tu sam se nasmijao, bilo mi simpaticno. Trema jbg.
    A pitaju dje je Kip slobode, WTF??? Ni ja ne znam dje je Valjevo, kamoli Kip sobode.
    sigpic

    Comment


    • Sta pricam bre ja ima on zlatio u dublu

      Comment


      • al opet fali nesto u biblioteci Dejvis kup e jebemti biblioteke dva zivota da ima Pole ne bi je napunio

        Comment


        • Pa gde ste bas je postalo interesantno cim kazes u istu recenicu Role, Davis Cup i Olimpijse igre ugasi se forum, necu vise kunem se, ionako imam bitnijih stvari Cikago Vasington 71:61 +5 mi je dovoljno za 375 zelembaca sve vas castim cutanjem necu da vam spominjem te stavri

          Comment


          • Ajmo zadnja cetvrtina

            Comment


            • Nisu vise ni admini ko sto su nekad bili, nekad su barem forum cistili banujuci trolove. Sad uleti svakva budala i pise sta god pozeli.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Iako nikada nisam volio Dijega on je najveci fudbaler u istoriji! GOAT!
                To je tvoje misljenje a moje je da ga je to vec sada - Mesi. Ovaj moj post vazi i za AK47.

                Comment


                • Originally posted by gorstak View Post
                  ... uzbudljivost tenisa da iskoristis momenat ne paznje, ne spremnosti, ne znaja, psiholoske nestabilnosti itd itd...
                  Nepaznja, nespremnost, neznanje... Kako si ubo nestabilnost nije mi jasno.

                  Comment


                  • Maradona je najveci svih vremena i tu nema dileme. Nemoguce je praviti paralele, jer se tog covjeka ne moze porediti ni sa kim.
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Originally posted by Prle! View Post
                      Maradona je najveci svih vremena i tu nema dileme. Nemoguce je praviti paralele, jer se tog covjeka ne moze porediti ni sa kim.
                      Kako si iskljuciv! Mora da te je sam Bog ovlastio da sudis ko je najbolji i slicno.

                      Comment


                      • Maradona uopste nije sportista, to je obican narkoman koji je koristio sve i svasta sto mu je donosilo prednost na terenu. Pa covjek je koristio isti doping koji je 10-ak godina kasnije koristio Tim Montgomeri, tada svjetski rekorder u sprintu, o cemu vise da pricamo?

                        Meni je i smijesno porediti jednog genijalca kakav je Zidan koji je umjetnik sa Maradonom sivonjicom nabijenim na hemiji.

                        Naravno da s emogu praviti paralele i poredjenja, strucnjaci su uglavnom na strani Zidana, a cesto je u pricama i Ronaldo pravi, proslo je vrijeme Pele i Maradone, istisnuce njih i Mesi svakako, samo da uradi nesto sa reprezentacijom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vladane,

                          Boze moj, imas ralicito misljenje. Tvoje je ocigledno obojeno tvojim godinama.

                          Ako vec pravis paralelu i kazes da je Zidan slican Federeru onda je Maradona igrac koji ima vecinu najboljih karakteristika Federera, Nadala i Novaka u jednom covjeku.

                          Comment


                          • Covjece Maradona je dopingovan bio tokom maltene cijele karijere, zasto on nije bio izbacen iz fudbala to niko ne zna.
                            Zidan i Federer su poezija u pokretu, tehnika koju je ZIdan imao Maradona nikad nije, nije njegova odlika bila leprsavost ili lijepljenje lopte i izvodjenje pirueta, vec probijanje, busenje brzinom i snagom. O cemu pricamo.

                            I mani me te price o godinama, evo Prle je mladji od mene ali zna da je Maradona bolji, valjda ga je pratio
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by BratBugarin View Post
                              Kako si iskljuciv! Mora da te je sam Bog ovlastio da sudis ko je najbolji i slicno.
                              S tobom neću da pričam dok mi ličnu kartu ne pokažeš. Hvala.

                              Vladane

                              Da se taj isti DAM nije odao porivima kokaina, Bog i sam Diego znaju šta bi još u karijeri postigao. Nijedan igrač nije imao njegovu karizmu, x faktor i taj liderski gen kojim je od ispodprosječne ekipe pravio mašinu za osvajanje titula. Čovjek je s prosječnom Argentinom osvojio svjetsko i igrao finale, a da ne pominjem šta je sa Napolijem radio. Sve vi to znate, kao što znate da se nije rodio igrač koji je uživao toliku popularnost bilo gdje da se pojavio. Ono što je Dražen Petrović bio u Jugi, Maradona je bio u cijelom svijetu. Nešto najbolje i najveće što je dato fudbalu.

                              Prelazio igrače kao na traci, zabijao slobodnjake, škarice, golove sa centra, glavom, rukama, nogama, samo što još nije skino gače i 'belegijom' zabijao. Al onda ne bi bio Božja ruka, već . . . Stvari koje je on radio, Zidan ne bi mogao po cijenu života. Ne ne, o svima se može pričati, u svakom sportu se nekom velikanu može naći suparnik, kao što je Alliju Lewis, Senni Šumaher, Jordanu LBJ, Federeru Borg, ali ne i Maradoni. On se izdvaja iznad svih. Sam podatak da čovjek ima vlastitu crkvu dovoljno govori o svemu tome. Energija koju je taj čovjek izazivao svojom pojavom je nestvarna, neopisiva.

                              I koji su to stručnjaci na strani Zidana Tita ti Vladane ?!

                              Davno je to Platini objasnio: "Zidane does some extraordinary things, it's true. But you have to put everything in context. What Zidane does with a ball, Maradona could do with an orange"

                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Platini ljubomorni Francuz, nikad nije i nece biti ni do koljena Zizuu, nikad nije osvojio SP, nikad nnjegova zemlja nije tako stajala iza njega kao iza nekog Alzirca. SVaki fudbaler koji je ikad igrao sa Zidanom nema dilemu, vidjeli smo Francusku sa i bez Zidana. Sa 34 godine se cvojek sprdao sa najboljim igracem svijeta u tom trenutku.

                                Maradona je koristio doping koji su sprinteri koristili, meni smijesno da neko njega i pominje uopste, sramota za sport.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X