Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by zdravkelja View Post
    Ja ne mogu da verujem kakva se rasprava ovde vodi i koliko filozofije oko boje jedne obicne majice
    Nije filozofija i nije boja cijele majice.

    Radi se o novinarskom spinu (podmetanju), kulturnim simbolima i tabuima, lojalnosti toj kuluri... Marginalno vezano za tenis, ali vezano. Onome koga jedino zanima sport, totalno nebitno.

    Comment


    • Pazi sada: NI hoce da kaze, da to Novak ne bi ni spomenuo da ga novinari nisu pitali. I onda su (naravno) njegov odgovor "upakovali" tako da izgleda kao da je on sam inicirao tu temu, ali iz skriptovanog intervijua, se vrlo jasno moze videti sta je zaista izreceno i kako. I sto se toga tice NI je potpuno u pravu.
      ALI .... pustimo ljude da se malo zajebavaju BOGA-MU POLJUBIM. Tako da jeste Filozofija i to teska !!!!!
      Last edited by Sandugp; 04-03-13, 11:59.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • 3 sata razmishljam koju cu jaknu obuc danas,sve zbog ...boje naravno
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Originally posted by NI View Post



          @pecaros,

          Super post.

          Samo bih dodao. Iako je u prvom redu simbol boja, naziv pojacava taj simbol. Roza zvuci gore nego pink.
          Licno mi svaki naziv na maternjem jeziku bolje zvuci od njegove strane verzije. Bespotrebno umetanje anglicizama umesto domacih reci /osim neprevodivih/ nema moju podrsku.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Licno mi svaki naziv na maternjem jeziku bolje zvuci od njegove strane verzije. Bespotrebno umetanje anglicizama umesto domacih reci /osim neprevodivih/ nema moju podrsku.
            Nasem jeziku bolje pristoje domace rijeci nego anglicizmi. Sto je prirodno.

            Nasa rijec ima i nas kulturnu pozadinu (background). Dok anglicizam nema. Sa njeme se uveze i neso malo strane kulture. Samo zato, u kontekstu ove rasprave, roza zvuci gore nego pink.
            Last edited by NI; 04-03-13, 13:26.

            Comment


            • U kontekstu upotrebe anglicizama, moram da odam priznanje nekolicini forumasa /sami ce se prepoznati/ cije kuckanje po tastaturi sadrzi samo nuzne anglicizme.
              Last edited by pecaros; 04-03-13, 13:07.
              sigpic

              Comment


              • Ode diskusija o rozoj boji u jezik i kulturu.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Gledajte Bojanu sto provocira sa ruzicastim potpisom ispod nicka
                  sigpic

                  Comment


                  • ja, provociram?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ceo forum u roze

                      p.s. dojadila ova siva u raznim nijansama
                      Last edited by pecaros; 04-03-13, 13:17.
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni su u sobi zidovi roze, znala sam da ce to jednog dana biti dobar argument za nesto
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • Bojana provokator
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Bojana,

                            Zasto i ime ne stavis u rozo?

                            Comment


                            • Pa svi admini su crveni, a ako krenemo i sa tim da se igramo, forum ce biti kao slikovnica
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ipak, samo zbog Federera, to bi bilo OK.

                                Comment

                                Working...
                                X