Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne, hvala, malo pre došla, ne želim ovaj prelepi dan da upropastim
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Gandalf View Post
      Niste hteli da Sanja pobedi u PGSu, cutite sad i gledajte/slusajte
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • ja sam se ukljucila pre par minuta, no comment

        a i zbog ovog tvita sam morala da bacim pogled

        Njuz Net ‏@njuznet
        22:10 Aleksandar Tijanić prebacio na SOS kanal
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Znači toliko dobro
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Masinerija Prve pobedila Saletovu
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Gandalf View Post
              Masinerija Prve pobedila Saletovu
              Svaki put kada izgube seljaci meni dobro. Ovi su makar urbanizovani. Koliko toliko. Mada je svakako ovo glupost, svi odustaju jer nemaju para, samo se mi glupiramo, organizujemo festival izbora i jos se nadamo da cemo puci za organizaciju tog shita.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ove mozda i nesto naprave , samo ce morati pevati tj nebitno na kom ce jeziku pevati , bitno da im stajling (ne)bude na evropskom nivou
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Ove mozda i nesto naprave , samo ce morati pevati tj nebitno na kom ce jeziku pevati , bitno da im stajling (ne)bude na evropskom nivou
                  Pobogu, nije valjda da ces navijati. Bacili pare u bunar, a ti bi da pronadjemo jos dublji i da ga do vrha zatrpamo. Besmisao ovih pevackih takmicenja je neverovatna.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Pobogu, nije valjda da ces navijati. Bacili pare u bunar, a ti bi da pronadjemo jos dublji i da ga do vrha zatrpamo. Besmisao ovih pevackih takmicenja je neverovatna.
                    Naravno da cu navijati Gre'ota ne navijati za njih
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ma daj, nemoj se sprdati.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Bolje PGS nego Zvezde Granda. A bolje Prva nego Pink, a i nego RTS.

                        Comment


                        • Kazem, drago mi je svaki put kada seljaci izgube, ali ovo je potpuno bespotrebno. Trebalo je odustati. Ali ajde, juri se neki nepostojeci identitet, daje se dijaspori sansa da ucini nesto za rodnu grudu i ta sranja.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Meh, on sam 20 iljada, njih tri jedva 25, jos je realno njegova pjesme za tri klase bolja od njihove.
                            sigpic

                            Comment


                            • On, one, oni, njihovi...pohvataću ja do kraja
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Jbg, ovde seljaci dominiraju, pogledaj ko nam je predsednik sa sve pecarom. Zato mi je drago kada bar u necemu izgube na brojeve, kako god to bilo.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X