Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Eh kuvarice draga, tortilja se pravi od krompira i luka, nazalost krompir u paelju ne ide.
      Ja ne znam kakvi ste ti i Larisa kuvari, ali prvo, u kulinarstvu nema ograničenja ni limita, te naravno da krompir MOŽE u paelju (onoliiiko recepata),
      drugo, paelja je španska, pa ko velim Ferer Španac itakoto....
      a treće probaj... nećeš se pokajati.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • javila mi drugarica iz Barselone, preksinoc Shakira rodila sina, u vecini barova je bilo trece pivo gratis
        a sto je najsmesnije u celoj situaciji, nazvali su ga Milan
        ahahahahahh kakvo ime za Barsinu bebu, mogli su ga i Manchester nazvati
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Bolje Milan, nego Real.... ili ne daj bože Teri http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post935900
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • ahahahahaha nisam to videla
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Odlicno se sjecam tog trenutka, cim je dobio crveni karton pricalo se da ce da napravi neko sr***. Sa Shakirom naravno
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • et
                uzmimo na primer čuveni ljubavni trougao
                a bilo tijeto i na filmu:
                tarzan džejn ioni čita


                tuta bugarin




                Kako je nekad sve bilo lepse i bolje, i tenis i teniseri, bogami i teniserke. Nekako su i loptice bile zuce, i cupavije, ove sad garant idu na depilaciju. A podloge sto su bile, trava zelenija, socnija, stoka je pasla nisi morao ni kositi. Tek oni prasnjavi tereni, milina jedna, ostavis dvojicu na treningu dva sata, posle ih bacis u korito da razaznas im likove. I zlato je nekako sjajnije bilo, a shodno tome i ondasnja zlatna era teniska blestavija od ove danasnje. A igra, milina jedna, udri servis, trci na mrezu pa ako je uhvatis dobro, ako ne drugi put ces. Mogao si tako vasceli dan, nemas se sta zamarati. Eh, kako je nekad bilo, kad se samo setim, ovo sad jad i beda, al sve napreduje, pa ce valjda i ovaj tenis, za pocetak radi ubrzanja- ledena podloga
                Last edited by pecaros; 24-01-13, 21:20.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ja ne znam kakvi ste ti i Larisa kuvari, ali prvo, u kulinarstvu nema ograničenja ni limita, te naravno da krompir MOŽE u paelju (onoliiiko recepata),
                  drugo, paelja je španska, pa ko velim Ferer Španac itakoto....
                  a treće probaj... nećeš se pokajati.
                  Olja, paelja je valensijski specijalitet tako da Davidu sasvim odgovara , a za pravu paelju recept je striktan i ne trpi varijacije . U nju nikako ne ide krompir.
                  Valensijka paelja (prava ;) ) Ide ovako: piletina, zečetina, pasulj, paradajz sos, boranija, artičoke- ako je sezona i puževi. I naravno, pirinač.



                  Postoji paelja od morskih plodova, i paelja od povrća, koje se takodje pripremaju bez krompira.

                  Ako misliš na nešto ovome slično ;)



                  mmmmm

                  To je "pirinač u rerni" , arroz al horno, i u ovaj pirinač ide krompir, ali to nije paelja ;)
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • A zato tebe nema celo popodne.

                    Sorry draga, sve je podložno promenama, pa i striktni i kruti stavovi i norme. U kulinarstvu ih nema odavno.
                    Ja je jela, bogovsku.... ali i smisao onoga je ipak bilo nešto drugo.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • A ja jeo kokice i pozajmljena pecena krilca od komsinice
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • @ Olja, ti kuvaj kako želiš, of course, ali moja je dužnost bila objasniti šta je PRAVA STVAR. Tek da se zna.
                        Smisao je ipak u suštini isti, Davidu ne treba krompira da bi se najeo paelje
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          A ja jeo kokice i pozajmljena pecena krilca od komsinice
                          Od komšinice je li? Plavuša ili brineta?
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Pa opet si pogrešno shvatila, nisam ja kuvala, već neki tamo belosvetski kuvar....
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ahhhhh na tome smo!!!
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post
                                Od komšinice je li? Plavuša ili brineta?
                                Brineta je al to je slucajnost. Daju mi otpatke, moji na zimovanju pa zivim na pozajmljenoj hrani, pici, cevapima i kokicama.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X