Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gandalf View Post
    Sta je Vlado rekao ?
    Da su finalu falili Saska i Zoran. Za Sasku se apsolutno slazem. Valjda su na to mislili.
    sigpic

    Comment


    • Da mu je zao sto u finalu nisu Zoran i Saska.

      Comment


      • Mirna objasnjava iznenadjenje mi je sto je imala vise glasova od Sare. Nadam se da ce i pobijediti posto je masu svestranija od Nevene mada mislim da vise publike zbog svoje tuzne price ima Nevena. Sto se pjevanja tice not even close.
        sigpic

        Comment


        • Zar ne bira sad ziri ko ce da pobedi? Ako bira publika onda ce Nevena zbog Kosova.

          Comment


          • Ziri donosi konacnu odluku
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nema vise publike, ziri bira Mirnu garant ;)
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • Mislim da je publika, cisto sumnjam da bi uradili pravu stvar i pustili ziri umjesto da zarade jos koji dinar. Ako je ziri tu bi trebala Mirna jednoglasno.
                Sad se ne mogu sjetit' zar Davora ne izabra publika?
                sigpic

                Comment


                • Jeste, Davora je publika izabrala, ali sad su promenili
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Mirna dominira
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Onda je Mirna vec pobedila

                      Comment


                      • Mirna objasnjava, ubedljivo je najbolja
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Moram da priznam da je Mirna bolja cak i od Sanje ;)
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Definitivno Mirna, bez razmisljanja

                            Comment


                            • Vladane, nije ona kriva sto je s Kosova, nije ona tu pricu uopste potencirala, cak to nikako nije spominjala osim na audiciji i onda kad su pjevali pjesmu o mjestu odakle su... Tako da mislim da joj je cinjenica da je s Kosova vise odmogla nego pomogla. A i nema sad neku tuznu pateticnu pricu, samo je iz Mitrovice...
                              Odlican glas ima i ona, samo sto je Mirna svestranija, ali to moze biti mac s 2 ostrice, za Nevenu se tacno zna koji bi pravac izabrala i koji joj lezi, a Mirna je svestrana...

                              Comment


                              • Citao sam ja negde intervju sa Neveninim roditeljima gde su se ljudi cudili ko je izmislio tu tuznu pricu jer kazu ljudi da dobro zive i da Nevena nikad nije imala nekih problema. To su ljudi isprojektovali zato sto je sa Kosova a u jeku desavanja koja se desavaju tamo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X