Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sara View Post
    Ma secas se ti kad je on pre neki dan rekao da mi trazi izabranika? I evo, ocigledno da je nasao sebe tj. drzi me kao rezervu u slucaju da ga Nevena ne daj Boze sutne kao sto vas sutiraju protivnici u H2H ligi <3
    Прекаљен је то ас, шмекер на првом месту, а ко зна можда се определи да има и две жене. Наравно даме нема шта да се љутите јер исплати се делити такву људину <3

    Originally posted by Condition23 View Post
    Ma da bre i to sto kazes, Troja izgorela zbog one pacenice a da ne ispasta jedna H2H liga zbog raskosne Sare Oprastas ti bratu sve, bice dana za megdana imamo mi svoje metode za uspeh
    Брате, само се ти жени, бо Н2Н, доћи ће Брајкула на свадбу, донеће и поклон, наравно у облику телевизора

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Прекаљен је то ас, шмекер на првом месту, а ко зна можда се определи да има и две жене. Наравно даме нема шта да се љутите јер исплати се делити такву људину <3

      Pere, cisti, e sad ne znam da li pegla ali je svakako miljenik zenskog pola <3 Ni Dordz Kluni, ni Bred Pit ma ni Chon iz Savagesa, biram Kondiciju <3
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Originally posted by Sara View Post
        Pere, cisti, e sad ne znam da li pegla ali je svakako miljenik zenskog pola <3 Ni Dordz Kluni, ni Bred Pit ma ni Chon iz Savagesa, biram Kondiciju <3
        Amin
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Boris i Sara napolje!

          Comment


          • Boris definitivno, ali izmedju Zokija i Sare ne mogu da se odlucim.
            Zoki je neverovatno napredovao, danas je objasnio kako je pevao, a Sara uvek ima genijalne nastupe i imala je nekoliko super izvodjenja.

            Mirna
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • U faci je Mirna ocajna nemojte da se salimo. Pisem ovo onako evo sad gledam i ne verujem na sta lici Sta li je bilo Borisu da kaze da je najlepsa

              Za glas svaka cast.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Jedna je Sanja
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment




                • Lose Zoka ovo otpevao, igrom slucaja u poslednje vreme bas sam cesto slusao ovu pesmu. Nije dobro nikako.
                  sigpic

                  Comment


                  • ^
                    Lajk za sliku
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Zoki je mrtav bolestan, zato je losije otpevao, tj. nije mogao to da izvuce.
                      ALi ja ne mogu nikako da odlucim, Zoki ili Sara, mislim da je Zoki bolji pevac, a Sara je bas specificna.

                      daj nemoj stavljati tu Sanju, devojka je cist prosek
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Zoki je mrtav bolestan, zato je losije otpevao, tj. nije mogao to da izvuce.
                        ALi ja ne mogu nikako da odlucim, Zoki ili Sara, mislim da je Zoki bolji pevac, a Sara je bas specificna.

                        daj nemoj stavljati tu Sanju, devojka je cist prosek
                        Pa valjda su zene u celini dovoljno lepe da je i prosecna devojka lepa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sara View Post
                          Pere, cisti, e sad ne znam da li pegla ali je svakako miljenik zenskog pola <3 Ni Dordz Kluni, ni Bred Pit ma ni Chon iz Savagesa, biram Kondiciju <3
                          А Чарли Шин, где је он на листи ?

                          Comment


                          • Ne znam stvarno koja je logika da ispadne jedan od ove dvojice pa da se onda odlucuje sa Sarom. Kakve veze ima sto su prvi pevali, koja debilna fora produkcije.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Hvala Bogu izbacise ga..

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Pa valjda su zene u celini dovoljno lepe da je i prosecna devojka lepa.
                                ja ne pricam o lepoti, pricam o njenom glasu

                                Originally posted by Condition23 View Post
                                Ne znam stvarno koja je logika da ispadne jedan od ove dvojice pa da se onda odlucuje sa Sarom. Kakve veze ima sto su prvi pevali, koja debilna fora produkcije.
                                Pa da bi propali kroz rupu, posto postoje samo dve, stvar tehnicke prirode
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X