Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mirna je vec sad najsvestranija pjevacica na estradi. Ubjedljivo.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by majabl View Post
      Jest, a Sanja ti je nekad bila tacna? :uns
      I ne znam kako neko moze Sanju gledati pored Sare. Mada ne gledam zene pa se ogradjujem.
      Sara mi kresti i ima one vestacke izraze lica i ocajnu glumu. Opet to je moje vidjenje ali Sanja mi je imala najvise harizme. Npr da mi neko stavi pistolj na glavu i kaze moras da se ozenis sa jednom od ovih devojaka: Nevena, Sara, Mirna ili Sanja ja bih odabrao Sanju. Mozda sam lud ali eto Majce tako ti stoje stvari kod Kondicije Najmilije.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Odavno smo utvrdili da ti nemas ukusa
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • ^
          Kondi brate
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Odavno smo utvrdili da ti nemas ukusa
            Doduse da je u konkurenciji doticna dama sa mog avatara onda bih izabrao nju pravo da ti kazem

            edit: Gandalfe brate Sto se mene tice mozemo da izdelimo Sanju kao u http://www.imdb.com/title/tt1615065/
            Last edited by Condition23; 12-01-13, 22:02.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Ja bih ipak izabrao Lenu Kovacevic
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Sara mi kresti i ima one vestacke izraze lica i ocajnu glumu.
                Tako ...
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by Sara View Post
                  Tako ...
                  Tebe cu da ozenim ako ikad raskinem sa Nevenom <3 Samo superlativi
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Sara View Post
                    Tako ...
                    Саро овде кукумачеш за овим славујима тамо, а у Н2Н лиги Оља оставља типове, само да онај прскај није пијан ко гузица, само....да санкционише!
                    Ма бре Фуфаре до титуле

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post

                      edit: Gandalfe brate Sto se mene tice mozemo da izdelimo Sanju kao u http://www.imdb.com/title/tt1615065/
                      A ja cu da vam je kidnapujem.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Tebe cu da ozenim ako ikad raskinem sa Nevenom <3 Samo superlativi
                        Znam ja .. <3

                        Originally posted by Brajkula View Post
                        Саро овде кукумачеш за овим славујима тамо, а у Н2Н лиги Оља оставља типове, само да онај прскај није пијан ко гузица, само....да санкционише!
                        Ма бре Фуфаре до титуле
                        Ma ne pratim ja ovo Brajkulice, samo mi zapalo ovo Sara kresti, kao da se odnosi na mene Oljica i ja drim tim <3


                        Cao drugari
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Originally posted by Sara View Post
                          Ma ne pratim ja ovo Brajkulice, samo mi zapalo ovo Sara kresti, kao da se odnosi na mene Oljica i ja drim tim <3


                          Cao drugari
                          Најгоре кад ме партнер саботира, ја се овде нападам ривале а он полагано онако проси исте, пуца му патак што горимо као сијалице у лиги, ако брате мој Конди, и већи ратови су се водили због жена

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            A ja cu da vam je kidnapujem.
                            Partibrejkeru
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Најгоре кад ме партнер саботира, ја се овде нападам ривале а он полагано онако проси исте, пуца му патак што горимо као сијалице у лиги, ако брате мој Конди, и већи ратови су се водили због жена
                              Ma secas se ti kad je on pre neki dan rekao da mi trazi izabranika? I evo, ocigledno da je nasao sebe tj. drzi me kao rezervu u slucaju da ga Nevena ne daj Boze sutne kao sto vas sutiraju protivnici u H2H ligi <3
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Најгоре кад ме партнер саботира, ја се овде нападам ривале а он полагано онако проси исте, пуца му патак што горимо као сијалице у лиги, ако брате мој Конди, и већи ратови су се водили због жена
                                Ma da bre i to sto kazes, Troja izgorela zbog one pacenice a da ne ispasta jedna H2H liga zbog raskosne Sare Oprastas ti bratu sve, bice dana za megdana imamo mi svoje metode za uspeh
                                Originally posted by Gandalf View Post
                                Partibrejkeru
                                Nista svadja, sve mozemo lepo da se dogovorimo, objasnio sam ja Mambi da moze da upadne kao treci. Cigra je Sanja, treba ono obuzdati i imati snage za sve akcije i reakcije.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X