Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja gledam na duge staze. Sta ce meni neka sada starija 5 godina od mene.
    Dugorocno ce to doneti samo moje nezadovoljstvo njenim izgledom pogotovo kada udje u 40 -te.
    Msm to je priroda samo plasticnim operacijama mozes protiv toga

    Mi muskarci bolje nosimo starost od zena, bolje izgledamo u tim godinama, moze reci ko sta hoce to je istina.
    Zamisli jbt, ti onako sa 45 "i dalje te zele" a neka babuskara pored tebe sa 50 sa sve maramom bljakkk.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Ххахаха....ледени брате да ми је неко причао да си папуча морао биих да га увредим јер до овог тренутка нисам веровао у те чињенице
      Ма шалим се, жентураче најкомплетнији комплексни створови, ја их волим искрено, а ви како хоћете
      Једини се овде Кондиција брат разликује, сентиш је то лик, све похвале за брата који воли само једну жену, људина и по, да немам кума њега бих првог бирао

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Ma ja gledam na duge staze. Sta ce meni neka sada starija 5 godina od mene.
        Dugorocno ce to doneti samo moje nezadovoljstvo njenim izgledom pogotovo kada udje u 40 -te.
        Msm to je priroda samo plasticnim operacijama mozes protiv toga

        Mi muskarci bolje nosimo starost od zena, bolje izgledamo u tim godinama, moze reci ko sta hoce to je istina.
        Zamisli jbt, ti onako sa 45 "i dalje te zele" a neka babuskara pored tebe sa 50 sa sve maramom bljakkk.
        Индиго објашњава

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Ma ja gledam na duge staze. Sta ce meni neka sada starija 5 godina od mene.
          Dugorocno ce to doneti samo moje nezadovoljstvo njenim izgledom pogotovo kada udje u 40 -te.
          Msm to je priroda samo plasticnim operacijama mozes protiv toga

          Mi muskarci bolje nosimo starost od zena, bolje izgledamo u tim godinama, moze reci ko sta hoce to je istina.
          Zamisli jbt, ti onako sa 45 "i dalje te zele" a neka babuskara pored tebe sa 50 sa sve maramom bljakkk.
          to sa maramom ces u danasnje vreme tesko videti pogotovo na ulici i zene u 45-im god danas izgledaju

          a kad je brat Condi u pitanju za njega nemam reci takvih je kao sto je on veoma malo u danasnje vreme
          Last edited by ledeni 80; 09-01-13, 14:57.

          Comment


          • Originally posted by ledeni 80 View Post
            to sa maramom ces u danasnje vreme tesko videti pogotovo na ulici i zene u 45-im god danas izgledaju
            Како које брате, оне које имају времена за тренинге и пара за затезање да, ретко која то на основу природе. Дакле лако можемо закључити да су поменуте у мањини ;)

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Како које брате, оне које имају времена за тренинге и пара за затезање да, ретко која то на основу природе. Дакле лако можемо закључити да су поменуте у мањини ;)
              nema veze,ali ja ostajem pri ovome

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Једини се овде Кондиција брат разликује, сентиш је то лик, све похвале за брата који воли само једну жену, људина и по, да немам кума њега бих првог бирао
                Sreca pa imas kuma inace bi zakasnio jer sam se ja pokumio sa Akanom. Znas kakav covek, daje ne pita da li treba samo daje. Usrecili se cigani sa ,,Kume izgore ti kesa'' Ono nema nigde.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Sreca pa imas kuma inace bi zakasnio jer sam se ja pokumio sa Akanom. Znas kakav covek, daje ne pita da li treba samo daje. Usrecili se cigani sa ,,Kume izgore ti kesa'' Ono nema nigde.
                  Condi kad ce ta svadba?
                  P.s veliki brat nas budno svoim okicama posmatra
                  Last edited by ledeni 80; 09-01-13, 15:02.

                  Comment


                  • Originally posted by ledeni 80 View Post
                    Condi kad ce ta svadba?
                    Zovem bre polako samo da zavrsim ove skole i stvorim neku novu proslost
                    Spoiler
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Da me neko pogresno ne razume, voli brat Indigo starije ribe. Ali polako vec ulazim u godine kada mi to ne treba jer su sve uglavnom udate
                      Zato ovako zakupis parking pored zabavista i gledas jel ima sta lepo, uvek ides do granice pedofilije i gledas da bude max 5 godina mladja od tebe. (to dok su maloletne)

                      Bio sam ja i sa starijom od mene 5 godina i to nije licilo na nista. Mogla je da me pojede kad je htela u svakom pogledu a ja bio srecan kao mali majmun sto imam stariju ribu i sto ce svi pricati o meni kakav sam kralj.

                      A kasnije sam otkrio i neke koristi od nje, sad svi ocekuju da napisem nesto u vezi sexa, ali ne radi se o tome.
                      Cale joj bio suvlasnik Swislion Takova, pa mi donosila Eurocrema na tone <3 <3
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • evo Indi i ja se pridruzujem da si kralj ali Eurokrem samo mi reci da li ti se smucio

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Sreca pa imas kuma inace bi zakasnio jer sam se ja pokumio sa Akanom. Znas kakav covek, daje ne pita da li treba samo daje. Usrecili se cigani sa ,,Kume izgore ti kesa'' Ono nema nigde.
                          Акану дубљи џеп него Роману. Стара је то лисица, џек, боем

                          Originally posted by ledeni 80 View Post
                          Condi kad ce ta svadba?
                          P.s veliki brat nas budno svoim okicama posmatra
                          Мислио сам да ће са форума прво Сара да се уда, до пре неки дан када сам то разговетнуо у глави, мсм на то да је Кондиција брат ипак први на листи
                          Не знам кад ће, али ја се сматрам позваним

                          Comment


                          • jbt ja sam zaboravio da nas je brat Condi zvao kad bude otvaranje kafica u njegovoj kuci eto tu moze da se napravi svadba

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              evo Indi i ja se pridruzujem da si kralj ali Eurokrem samo mi reci da li ti se smucio
                              Gde mi se smucilo Mogao bih to jesti stalno
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • znaci ima neko gori od mene kad su slatkisi u pitanju
                                poceo sam da jedem neki kolac zvana "SEHEREZADA" znaci bruka koliko je dobar
                                Last edited by ledeni 80; 09-01-13, 15:13.

                                Comment

                                Working...
                                X